کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب النگو

اگر خواب ببینید النگویی در دست دارید که دوست یا نامزد شما هدیه داده است، در آینده ای نزدیک ازدواج خواهید کرد. اگر دختری در خواب النگوی خود را گم کند، در آینده با مشکلات فراوانی روبرو می شود . اگر ببینید النگویی پیدا کردید، ثروتمند خواهید شد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

94 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Diyar

Diyar : سلام روزتان‌خوش خواب دیدم که عقد یا ازدواج کردم ویکی از همسایه ها بهم تبریک گفت واز شخصی که قبلا خواستگارم بود تعریف کردم .بهم گفت از وقتی که مادرم اون اقا فهمید که تو ازدواج کردی برای پسرش دختری را نامزد کرده و دست ان دختر النگو گذاشته درصورتی که پسرش از این کار مادرش بی خبر است و اکر بفهمد مخالف این کار مادرش خواهد بود ک بدون مشورت باهاش برایش نامزد اورده است

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۸:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما در زندگی تان موفق خواهید شد و کسی که قبلا خواستگار شما بوده هم تصمیم میگیرد پی دنیای خودش برود و آینده اش را بسازد یا خانواده اش برای او تصمیماتی می گیرند که خودش فعلا بی خبر است.
تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۳:۳۹
Laenz

Laenz : سلام روز بخیر
شب خواب دیدم دختر عموم که ازدواج کرده باز عروسیش هست و پدرم بهم دو تا النگو و یه ست ساعت و گردنبند و انگشتر داد تا یکی از اونها رو به دخترعموم به عنوان هدیه بدم. من هم هر سه رو نشون دادم و اول النگوی طلایی که خیلی بزرگ و سنگین بود به دستش انداختم و خیلی دوست داشتم اونو انتخاب کنه اما اون گفت ست ساعت خوشم میاد ولی بند ساعت خیلی نازک بود همینطور انگشتر و گردنبند طوری که احساس میکردم دست بزنم میشکنن. بعد دیدم تو خونه هستم و خیلی معذرت میخوام میخوام با برادرم نزدیکی کنم و بکارتم و از دست بدم و مادرم هم در جریان هست ولی پریود هستم و قراره فردا انجام بدم. وقتی از خواب بیدار شدم خیلی حس بدی داشتم.

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دختر عمویتان در زندگی احساس تعهد بیشتری به همسرش دارد و شما دوست دارید او خیلی موفق باشد ولی او ترجیح می دهد دوستی داشته باشد که گاهی با او صحبت کندو برایش درددل کند و راجع به تمایلات و خواسته هایی که به آنها نرسیده با او صحبت کند و نسبت به او متعهد باشد هر چند که این دوستی ضعیف و شکننده به نظر برسد. شما از غم فارغ خواهید شد و به ثروت می رسید. احتمال دارد یا شما یا برادرتان به سفر بروید و مدتی از هم دور باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۰:۴۳
Leila

Leila : سلام خانمی متأهل هستم. خواب دیدم خواهر دوستم به خواستگاری من آمدند و در روز بله برون دو حلقه النگو ضخیم در یک دست و 6حلقه النگوی نازک در دست دیگرم انداختند. اما شخص داماد را ندیدم. تعبیرش چیست؟

پاسخ
لینک۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۴:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به موفقیت و ثروت می رسید. زن در خواب شما دنیاست و اینکه النگو گرفته اید، تعهداتی را می پذیرید که برای شما موفقیت به همراه می آورد. ضمن اینکه گشایش کار می یابید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۷:۵۹
Mahbobe

Mahbobe : سلام.من خواب دیدم النگوهایی که مادرم برای عروسیم بهم کادو داده یکیش کج شده.النگوها 3 تا بود و همین تعدادم تو خواب دیدم.النگوها خیلی محکم هستند حتی این موضوع رو هم تو خواب به خودم میگفتم که چهطور ممکنه که کج شده

پاسخ
لینک۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۷:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما یا همسرتان در مورد تعهد نسبت به هم تا اندازه ای تخطی کرده یا می کنید و این باعث می شود که کمی از هم دلخور شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۲:۴۰
Mahy

Mahy : سلام. روز جمعتون بخیر
خواب دیدم حلقه ازدواجم دستم هست. می خواستم برم جلسه آزمون مهمی که در واقعیت هم دارم. شک داشتم با حلقه برم یا نه چون از شوهرم دلخورم و اختلاف داریم توی خواب هم از دست همسرم ناراحت بودم و با خودم میگفتم برای چی حلقه بپوشم و یکی دوباری حلقه رو دراوردم و دوباره پوشیدم. در همین حین توی آینه نگاه کردم و دستمو دیدم که سه تا النگوی طلای زیبا و درخشان تو دستم هست. همونطور که پسند خودم هست ظریف و درخشان بودن. دیدم این سه تا النگو و حلقه ام به هم میان برای همین تصمیم گرفتم حلقه مو درنیارم و باهاشون رفتم سر جلسه آزمون. شهاب حسینی که هنرپیشه هست و دو تا هنرپیشه دیگه رو هم دیدم که اونجا بودن. شهاب حسینی هم برای اینکه شناخته نشه کلاه سرش گذاشته بود ولی من رفتم سر میزی که نشسته بود، شناختمش و اسمشو گفتم اون هم شنید و لبخند زد بهم و با اشاره بهم فهموند که دیگه بقیه رو خبر نکنم.
من یبار دیگه هم خواب دیده بودم که دو طرف حلقه ازدواجم حلقه های شبیهش هستن و با هم‌میشدن سه تا و منم دیدم به هم میان و حلقه مو بیشتر نشون میده خوشحال و راضی بودم که البته شما لطف کردید و تعبیر کردید، گفتم شاید سه تا النگو و اون سه تا حلقه ی شبیه به هم ربط داشته باشن به همدیگه. ممنون

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۰:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. سه بیانگر زندگی، نشاط و سرزندگی، قدرت درونی، تکامل، تصور، خلاقیت، انرژی، کشف خود و تجربه است. شما نسبت به کار یا مسئله ای جدید متعهد می شوید که برایتان موفقیت به همراه می آورد و احتمالا در آزمونی که فرمودید، قبول می شوید. شما مجرب هستید و تشخیص می دهید که چه کسی برایتان فیلم بازی می کند و چه کسی واقعا شخصیت خودش را نشان می دهد. در جایی که بعدا مشغول می شوید، قادر خواهید بود کسی را ارزیابی کنید که می خواهد افکارش را از دیگران پنهان کند و شخصیت واقعی خودش را نشان ندهد. شما احتمالا ترجیح می دهید کسی از اختلاف شما و همسرتان لااقل فعلا با خبر نشود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۸:۵۴
Mahy

Mahy : عذر می خوام خانم هراتی یبار هم خواب دیده بودم که شوهرم یه انگشتر نقره پوشیده و سه تا نگین سبز داره ک شما محبت کردید و تعبیرش کردین. و یبار هم که حلقه سه تایی دیدم، ممکنه این سه تایی ها و این سه النگو که توی خواب دیدم مربوط به ما سه نفر باشه؟  اگر هست چه تعبیری می تونه داشته باشه.


ممنونم

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۴:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سه می تواند بیانگر بسته سه تایی باشد مثل پدر مادر فرزند. همانطور که در بالا گفتم به کسب تجربه و رسیدن به تکامل هم تعبیر می شود. تعبیر دیگر ممکن است تعبیر این باشد که شما این بسته سه تایی را حفظ می کنید و همینطور ازدواجتان را.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۵:۲۰
masoumeh

masoumeh : سلام ببخشید النگوهام طلام بود فقط دوسه تاش یه مقداری گوشه هاش سیاه شده بودند خواستم اونهایی که سیاه شده بودن رو برم عوض کنم شوهرم گفت نمیخواد بذار رودستت باشن

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۰:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما رفتاری عاشقانه و شور و اشتیاقی آتشین نسبت به همسرتان نشان می دهید و اگر اشتباهات کوجکی هم در رفتارتان باشد، شوهرتان آنها را نادیده می گیرد و از آنها چشم پوشی می کند. رفتار محبت آمیز شما نسبت به همسرتان باعث ایجاد عشقی بیشتر بین شما می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۰:۱۱
masoumeh

masoumeh : سلام روزتون بخیر دیشب خواب دیدم میرم چند جفت النگو میخرم چندتاش خوشکلن وچندتاش بزرگن وانگار کمی سیاه شدن به شوهرم میگم برم اینها رو هم عوض کنم مثل اون چندتا خشکله بگیرم میگه چه کارش داری بذار باشن واقعا هم از خرید النگوها خیلی خوشحال بودم تعبیر این خواب چیه؟

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۰:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. لطفا درست توضیح دهید. النگوهایی که می خواستید بخرید سیاه بودند یا انهایی که دستتان بود و از قبل داشتید؟ من در ذهن شما نیستم و توضیحات نصفه نیمه در تعبیر اشتباه بوجود می آورد.

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۶:۰۳
مروارید

مروارید : سلام خانم هراتی عزیز
خواب دیدم خواهرم برای مادر مرحومم ۴ تا النگوی طلا به قیمت ۲ میلیون خریده و مادرم اونا رو دستش کرده البته من بعدا متوجه شدم دیدم دستشه و گفتم کی خریده گفت خواهرت و از اینکه بمن نگفته ناراحت شدم توی خواب و حس میکردم مادرم به من بی محلی میکنع و ناراحته انگار مثلا خواهرم به فکرش بوده و براش خریده بعدش دیدم النگوها تو دست منه (کف دستام گرفته بودم دور دستم نبود) و من دارم نگاشون میکنم میگم این که بیشتر از ۴ تا هست و اون ۴ تا پهن بودن ولی چند تای دیگه النگوها باریک بودن من داشتم میشمردم.
ممنون.

پاسخ
لینک۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۹:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. خواهرتان در همه ی زمینه ها و هر طور که بتواند برای مادرتان خیرات و محبت خودش را نثار می کند و از او با عشق و محبت بسیار زیاد حمایت می کند تا او احساس نکند که فراموشش کرده اند و یا اینکه حس نکن که ایزوله شده است. شما در مقابل خواهرتان برای مادرتان اینقدر دلسوزی نکرده اید و شما هم باید بیشتر برای او ابراز عشق و محبت کنید و خیرات و فاتحه بیشتر بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۱:۰۲
Raha

Raha : سلام. خواب دیدم چند تا النگو هم دست راستم بود هم دست چپم بعد سفید و زرد بودن بعد دوستم گفت چقدر قشنگه گفتم این بدل هستش النگوهامو فروختم میخوام بخرم اینارو فعلا دستم کردم.

پاسخ
لینک۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۸:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما مسئولیت های موقت و تعهدات موقتی را می پذیرید که فعلا سرتان را گرم خواهد کرد و شرایطی ثابت و ماندنی برایتان نیستند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۹:۱۸
Fatemeh

Fatemeh : من قبلا 2 بار اقدام کردم اما ایشون همه درها رو بستن. و حتی حاضر نشدن راجع به این مسئله حرف بزنن.الان مردد هستم میترسم بازهم جواب نده.

پاسخ
لینک۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۸:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : بترسید جواب ندهد و واقعا جواب هم ندهد بهتر است یا بترسید جواب ندهد و ماهها و حتی سالها به انتظار جواب بنشینید؟ اگر قرار است او نیاید بهتر است بدانید. اصلا خوب است محک بزنید و بفهمید قلبا شما را دوست دارد و یا چون شما خیلی دوستش دارید مرتب خوابش را می بینید. این زندگی شماست و برای آسایش خودتان اقدام کنید. اگر او به اندازه کافی عاشق و عاقل باشد نه نمی گوید اگر هم گفت مسئله ای نیست. خدا بهترش را برایتان می آورد.

پاسخ
لینک۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۳:۳۰
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت