کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب انداختن

محمد ابن سیرین می گوید: اگر کسی ببیند که کسی را بینداخت، بر دشمن خود پیروز می شود. اگر ببیند که کسی او را بینداخت، دلیل که خصم بر وی چیره گردد. اگر ببیند که بر کسی سنگ انداخت، سخن سخت به کسی خواهد گفت.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

3 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

فاطمه : سلام
خواب دیدم شنیدم استادم اومده خواستم برم ازشون در مورد امام حسین بپرسم.رفتم داخل ساختمانی اتاقی کنار راه پله بود بالای درش نوشته بود بسم الله الرحمن الرحیم یکدفعه دلم افتاد اینجا استادم نیست بمن دروغ گفتن..اومدم بیرون ساختمان کنار خیابون بودم یکدفعه دشمنای استادم از پشت سر منو هل دادن انداختنم پرت شدم وسط خیابون.کف خیابان از زیر ریزش میکرد و هر آن ممکن بود فرو برم.اما من اروم اروم به حالت نیم خیز می پریدم و کم کم خودم رو رسوندم به پیاده رو و فرو نرفتم.

پاسخ
لینک۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۸:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به دنبال کشف حقیقت و راستی به مرحله ای قدم می گذارید که با افراد خطاکار و گناهکار زیادی مواجه خواهید شد. خداوند یاور شماست و از شر گمراهی و انسان های بد شما را حفظ می کند. کسانی که ایمان قوی ندارند سعی می کنند شما را تحقیر کرده و پست و کوچک حساب کنند ولی شما به اینکه اکثر آدمها چه می گویند اهمیتی نمی دهید بلکه ایمان خود را در قلبتان حفظ خواهید کرد و سعی می کنید از بحث با دیگران اجتناب کنید و محتاطانه زندگی خود را با ایمان خود پیش ببرید.

پاسخ
لینک۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۹:۳۲

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت