کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب تجاوز

دیدن تجاوز در خواب در واقع پاسخ و عکس العملی نسبت به آسیب‌های گذشته، سوء استفاده جنسی و یا تحقیراتی که در گذشته شخص بیننده خواب با آن درگیر بوده است.

معمولا رویاهای تجاوز شامل موارد زیر هستند:
شاهد یک تجاوز بودن
قربانی تجاوز بودن
ترس از مورد تجاوز قرار گرفتن
خواهان تجاوز به عنف بودن
تهدید به تجاوز شدن
احساس ناتوانی در وضعیت جنسی
و...

تعبیر خواب مورد تجاوز قرار گرفتن
خواب دیدن اینکه مورد حمله فیزیکی قرار میگیرید، به موقعیتی در بیداری اشاره دارد که شما حس می کنید بی یاور هستی، آسیب پذیر هستید. چیزی در زندگی تان، از کنترل شما خارج است. بویژه اگر شما خواب ببینید که مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اید، بیانگر موقعیتی است که حس می کنید مورد هتک حرمت قرار گرفته یا قربانی شده اید.

خواب دیدن اینکه به شما تجاوز شده است(هتک حرمت شده اید) یا نزدیک بوده تجاوز شود بیانگر احساسات کینه توزانه یا رنجش آور در مورد جنس مخالف است. شما حس می کنید که مورد هجوم واقع شده اید یا ازتان سو استفاده شده است. چیزی یا کسی، عزت نفس و رفاه احساسی شما را به خطر می اندازد چیزها روی شما فشار می آورد. خواب تجاوز، برای کسانی که واقعا در زندگی بیداری به آنها تجاوز شده است رایج است.

اگر در خواب خود مشاهده کردید که مورد تجاوز قرار گرفته‌اید در حالی که در زندگی واقعی با این موضوع روبرو نشده‌اید بیانگر بسیاری از مسائل است. ترس از دست دادن کنترل زندگی تا داشتن افکار منفی و غیر عرف جامعه می‌تواند منجر به دیدن این‌گونه خواب ‌ها شود.

تعبیر خواب نجات دادن شخصی از تجاوز
نجات دادن شخصی از تجاوز یا نگهداری از فردی بعد تجاوز در رویا بیانگر مشانه‌های امیدوار کننده در زندگی شماست. این خواب نشان می‌دهد که شما می‌توانید در زندگی فعل خواستن را صرف کنید و در موقعیت‌هایی که تحت فشار هستید به خوبی می‌توانید اوضاع را در اختیار خود بگیرید.

تعبیر خواب تجاوز کردن
دیدن ارتکاب تجاوز در خوابتان بیانگر اختلال عملکرد جنسی یا عدم اطمینان است. بویژه اگر شما در خواب شاهد تجاوز چند نفر به یک نفر باشید، پس بیانگر بی یاوری کامل در یک موقعیت است. شما منابع یا قدرت برای انجام چیز درست را ندارید. ممکن است به این معنی باشد که شما یا کسی تحقیر شده اید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

29 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

افتاب

افتاب : سلام شبخیر
خاب دیدم مرد سیاه پوستی رو متهم کرده بودن به تجاوز به من بعد برای اینکه ثابت شه تجاوز کرده یانه گفتن من و اونو بندازن تو اتاق تنهایی اگ بم تحاوز کرده پس باز تجاوز میکنه منومامانم خوشحال شدیم و گفتیم چ خوب دیگ میفهمن به من تجاوز نکرده و من دخترم
پشت در مردی ک دوسش دارم هم منتظر بود تواین اتفاقا

پاسخ
لینک۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۳:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کسی که شما دوستش دارید، پریشان است و نمی داند که شما به او خیانت کرده اید یا خیر. می ترسد که چیزی را از او پنهان کرده باشید و برای خودش یک رقیب خیالی را گاهی تجسم می کند. دوست دارد تا صداقت شما را آزمایش کند.

پاسخ
لینک۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱:۱۱
Bahar

Bahar : با سلام
خوابی دیدم در یک خانه ای هستم که چندین اتاق دارد یک خانمی را دیدم که چند نفر اورا کتک زده بودند وهم به او تجاوز، بدن او کبود و زخمی بود. خانم پسری داشت من در خانه را باز کردم وگفتم بیا کمک مادرت ولی خودم کسی راندیدم که به ایشان حمله بکند. دلم برایش سوخت ودر را باز کردم همان اتاقی که این خانم بود آمدم نجاتش بدم دیدم خودش آمد بیرون وداشت لباسش را مرتب می کرد ولی کبودی و جای زخم هارا روی صورتش وبدن اون میدیدم.
با تشکر

پاسخ
لینک۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۵:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در مراحل مختلف زندگی می توانید اوضاع بحرانی و شرایطی را که تحت فشار هستید، به خوبی مدیریت کنید و اوضاع را تحت کنترل خودتان بگیرید. هر چند استرس و فشارهای عصبی که به شما وارد شده ، در روحیه تان نقش خواهد بست و فراموش کردنش سخت است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۲:۴۸
مهدیه بهبهانی

مهدیه بهبهانی : سلام خواب دیدم که یه اقایی بود که میگفتن پدرمه ولی شبیه پدرم نبود همش دنبال یه موقعیت بود که بهم نزدیک بشه و خیلی ازش میترسیدم یه شب که اومد بهم نزدیک بشه دید کنار یه دختری خوابیدمو تنها نیستمو عصبانی شد و رفت
منم از خونه فرار کردم

پاسخ
لینک۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۸:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز تعبیر شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۳:۴۸
محمد مهران فر

محمد مهران فر : خواهرم خواب دیده میاد خونه میبینه صورت دخترش کبود شده بعد میفهمه دوتا مردی که اونجا بودن بهش تجاوز کردن بعد از دخترش میپرسه واقعیت داره؟خترش سرشو تکون داد که اره

پاسخ
لینک۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۶:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دختر خواهر شما در بیداری فشار و استرس زیادی را تحمل می کند و آن هم به دلیل ترس از خراب شدن وجهه ی او و یا ناراحتی از بابت از بین رفتن شخصیتی است که ایشان به دنیا از خودش نشان می دهد. اگر مردها را نمی شناسند، دختر خواهرتان می خواهد که بعد قوی شخصیت او یا بعد مردانه شخصیت او و ماهیت رقابتی او خدشه دار نشود و حس می کند که حق او را ضایع کرده اند. او نسبت به عده ای کینه دارد و احساس بی یاوری می کند.

پاسخ
لینک۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۵:۱۲
Fati

Fati : سلام.خواب دیدم جای خاصی کار میکنم و کارم یکم سنگین هست و خسته میشم و این خستگی رو تو خواب هم حس میکردم و امیدوارم بودم چن روز تعطیل باشه استراحت کنم.بعدش با دختر دایی ام و شوهرش سوار یه ماشین بودیم.نمیدونسم ماشین چیه ولی چون همگی جلو ماشین بودم احتمالا وانت بود.من کنار راننده که شوهر دختر دایی ام بود نشسته بودم و خود دختر خاله ام کنار در.همینطور که ماشین حرکت میکرد دختر دایی گاها خودشو از بیرون قایم میکرد نمیخواست انگار اونووببینن یا از کس خاصی پنهون میکرد خودشو.شوهرش هیچی نمیگف ولی کم کم حس کردم میخاد به من نزدیک بشه و خودشو میچسبوند به من.منم سعی میکردم برم اونطرف تر و از خجالت بروی خودم نمیاوردم.حتی یه لحظه انگار من دراز کشیده بودم و اون از پشت منو میخاس بغل کنه و خودشو به من چسبوند که من پسش زدم و رفتم.بعد دیدم این اقا چیزایی به محل کار من که در واقع نمیدونم چه کاری بود اهدا کرده بود یا لطفی کرده بود که همه رو پس گرف.و من بیش از پیش ازش متنفر شدم.(من تا حالا حتی با شوهر دختر دایی ام سلام علیک نداشتم و ایشونم ادم خائنی هستن تو بیداری و نه تنها من بلکه هیچ کدوم از فامیل ازش خوشمون نمیاد و نمیدونم چرا تو خواب دیدمش)

پاسخ
لینک۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۹:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دختر دایی تان با همسرش مشکل دارد و احساس نزدیکی به هم ندارند. همسرش به شما هم حتی نظر بد دارد و اینکه به او بی توجه باشید باعث می شود حرص بخورد. ذهن این مرد بیمار است و زنش بابت اخلاق شوهرش از همه خجالت می کشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰:۳۴
nazanin

nazanin : سلام. در خواب دیدم به دانشگاهی غیر از دانشگاه خودم رفتم. وارد یه کلاس شدم که نور افتاب توش بود دنبال صندلی خالی برای نشستن می گشتم و ظاهرا یه جا نشستم. در پایان کلاس استاد اون کلاس که یه مرد ناشناخته بود . منو روی یه میز بزرگ گذاشته بود و می خواست بهم تجاوز کنه.

پاسخ
لینک۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۸:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احتیاج به امید و احتیاج به کسی دارید که بتوانید به او تکیه کنید. خود را بی یاور و آسیب پذیر حس می کنید و احساس می کنید می توانید در معرض حتک حرمت قرار بگیرید. ترس از دست دادن کنترل زندگی یا داشتن افکار منفی و غیر عرف جامعه می‌تواند منجر به دیدن این‌گونه خواب ‌ها شود.

پاسخ
لینک۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۳:۲۳
سارا

سارا : با سلام . من چند وقته این خوابو به صورتهای مخلف می بینم . تو خواب بابامو می بینم که جوون تر از سن الانشه و منو باماشین با خودش می بره خونه توی راه می دونم نیت خوبی نداره و می خواد بهم تجاوز کنه . می دونم مامانم نیست جلوشو بگیره می گه چون شوهر کردی و طلاق گرفتی دیگه کسی نمیفهمه .اون اتفاق نمی افته ولی ترس بدی دارم و بیدار میشم .پدرم که چند ساله دیگه با ما زندگی نمی کنه ودر بیداری هم این کارو نکرده با من . ممنونم حال خوشی ندارم کمکم کنید.

پاسخ
لینک۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۰:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. پدر شما کم عقلی کرده و شما را وادار کرده که در شرایطی قرار بگیرید که او این شرایط را به شما تحمیل کرده است. شما احساس می کنید که به حقوقتان تجاوز شده و زندگی نرمالی نداشته اید. همینکه او جدا از شما زندگی می کند و شما را وادار کرده با این انتخاب اشتباهش به سختی بیافتید، در خواب شما تداعی تجاوز است. نگران نباشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۴:۵۷
ترانه

ترانه : سلام خواب دیدم بابام و داداشم یکی از اتاق های خونمون رو خراب کردن ومی خواهند اون رو مجددا بسازن ولی خونمون در خواب کنار مغازه قبلی داداشم بود وبه داداشم تهمت زده بودند که به خواهر زاده صاحب مغازه جدیدش که یه خانم متاهل که خیلی آدم درستی نیست تجاوز کرده ومن به بابام گفتم که بابا درو ببند چون اونها می خوان تلافی کنن بابام درو خیلی محکم نبست و داداش و بابام باهم در حال دعوا بودند بعد من رفتم برای خرید که روشو بخرم اما چون مناسب نبودن من نخریدم بعدش سوار یه ماشین که مخصوص آدمهای سیاسی بود نشستم وبعد با اونها به یه سالن بزرگ رفتم و اونجا حموم کردم بعد یه حوله رو خودم انداختم ولی یه پسر جوان اونجا بود و منو نگاه کرد ومن اونجا رو ترک کردم

پاسخ
لینک۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۹:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. برادر و پدر شما می خواهند شرایط زندگی و روحی خانواده تان را تغییر دهند و عده ای فکر می کنند که ثروت برادرتان حلال نیست. شما می خواهید وجهه ی خوبی داشته باشید و تصمیم می گیرید با سیاست رفتار کنید و جوری برخورد کنید که در نظر دیگران بی گناه به نظر بیاید و برای دیگران بی گناهی شما واضح و مبرهن شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۰:۳۹
ترانه

ترانه : سلام خواب دیدم که با سه نفر منتظر یه سرویس بودیم که بیاد دنبالمان تا بریم دانشگاه ومن کنار کوله ام یه چادر مشکی خاکی که برای خودم بود گذاشته بودم و یه دختره برگشت گفت که من هم چادری ام ولی چادر من تمیز ه ومن از دست اون ناراحت شدم و باهاش دعوام شد اون عذر خواهی کرد وبعدسه نفری دویدیم تا به دانشگاه برسیم یه ماشین که در اون سه تا پسر بودند که حالت عادی نداشتند ودنبال مون کردن ویکی شون به من تجاوز کرد و منو با خودش برد از کاری که کرده بود پشیمون شده بود و میخواست با من ازدواج کنه ولی زندانی اش کردند بعد یکی از فامیلامون میخواست منو از خونه اونها نجات بده و منو صدا زد که بیا با هم بریم من خواستم باهاش برام ودر خونه اونها باید لباس تماما مشکی بود ومن روسری مشکی ام رو در آوردم ولی زیرش هم یه شال سرم بود بعد روسری ام رو روی زمین انداختم و برادر زاده شخص متجاوز که یه دختر مو رنگی بسیار زیبا بود بهم گفت که ترانه از پیش ما نرو عمو عماد من از زندان آزاد میشه و باتو ازدواج میکنه ولی من گفتم من میرم و بابای اون دختر که یه فرد درشت هیکل با موهای بلند و ساق های لاغر بود اومد ومنوبا فامیلی صدا زد و اجازه نداد که من برم بعد رفتیم با اون آقا وخانواده اش کنار یه دره سرسبز نشستیم وبعد من فهمیدم که این آقا خودش میخواهد با من ازدواج کنه وبعد بهش گفتم که اگه اجازه ندی من از این جا برم نفرین ات میکنم ولی اون توجهی نکرد وبعد دخترش از دره به پایین اوفتاد ومرد وبعد اون آقا منو به محل زندانی که داداش خودش رو در اونجا زندانی کرده بود برد ولی نتونستم داداششو پیدا کنم وهر چی صدا زدم عماد کسی جوابمو نداد و در همین حین یه سگ هار منو گازگرفت و بعدش من دچار هاری شدم نزدیک عید کریسمس بود و یه خرس طلایی عروسکی بود که حرکت میکرد وهر کس که می تونست با توپ به اون بزنه یه آرزوی محالش برآورده میشد من چند بار امتحان کردم ولی نشد وبعد رفتم دنبال اون پسر بگردم

پاسخ
لینک۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم خواب شما خستگی ذهنی شماست و تعبیری ندارد و باطل است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۸:۰۲
طيام

طيام : سلام
خواب ديدم صداى گريه و زارى خواهر بزرگترم رو ميشنوم از تو حياطمون كه ميگه بهش تجاوز شده با عجله و ترس ميرم تو حياط ميبينم ساپورت مشكى طرح دار تنشه و وايساده داره براى مادرم تعريف ميكنه و مادربزرگ پدريم كنارشونه فقط داره نگاه ميكنه روبه روى درب بزرگ حياط كه كاملا بازه من سريع در حياط رو ميبندم و ميام ازش ميپرسم كه چيشده كى اينكارو كرده اما اون مفصل داره از اول داستان تعريف ميكنه كه يك مهمونى فاميلى بوده و بعدش همراه مامان بزرگ مادريم ميخواسته شب بره خونشون مامانبزرگم بهش ميگه به خم قديما ميخواى بياى آره بيا حرفات و بهم بزن شايد ديگه وقتى نباشه خواهرم ميگه كلى حرف بهش زدم هرچى تو دلم بود راجبش.گفتم خب جوابش چيبود؟گفت اصلا يادش نميومد حرفام و يعنى بلافاصله فراموش ميكرد و تا اين حد فراموشيش عودكرده !!
من هم منتظر بودم اصل اينكه تجاوز چيشده رو بگه اما عين خيالش نبود و از خواب پريدم
ممنون ميشم تعبيرش رو بفرماييد
قبل از اين يه صحنه خواب ديدم كه توى حياط يك خونه خيلى بزرگ هستم كه استخر بزرگ داره اما خاليه كه يك آقايى يهو راه آب استخر و باز ميكنه بلافاصله پر از آب شفاف و زلال ميشه با كلى آبشار هاى خوشگل و چشم نواز و من تو اون آب شنا ميكنم همراه اطرافيانم.گفتم شايد مرتبط باشه

پاسخ
لینک۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۰:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواب استخر شما به خواب اولتان ربطی ندارد ولی گشایش کار خواهید یافت و انرژی مثبت و ثروت به زندگیتان می آید. اما خواب اصلیتان به این تعبیر است که خواهر شما احساس می کند که آسیب پذیر و بی یاور است و به او توهین شده است و کسی عزت نفس او یا آرامش احساسی اش را به خطر می اندازد و او خودش را تحت فشار می بیند. خواهر شما شخصیتی انعطاف پذیر دارد و می تواند در موقعیت های مختلف خودش را با دیگران تطبیق دهد. در عین حال او تمایلات پنهان شده ای هم در افکارش دارد. فراموشی مادربزرگتان به این معنی است که او از شنیدن صحبت های خواهرتان استرس می گیرد و می خواهد این حرفها زودتر بگذرند و نمی خواهد که شرایط خواهرتان عوض شود و از تغییر می ترسد. احساسات خواهرتان و افکارش او را آزار می دهد و نمی تواند بپذیرد که خواهرتان اینگونه فکر کند. تشکر از همراهیتون و لطفا هرگز 2 خواب را در یک خواب ننویسید.

پاسخ
لینک۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۷:۴۳
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت