کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حساب و کتاب

اگر کسی در خواب دید با شخصی در حساب و کتاب کردن مشاجره دارد، در بیداری به رنج و بلا می افتد و اگر با کسی حساب خود را با خوش رویی تسویه می کرد، نسبت به حق الناس توجه دارد و از ضایع کردن اموال دیگران حذر می کند و در امانت داری، درستکار و امین است. اگر خود را در حسابرسی روز قیامت دید و حسابرسی او آسان گذشت، رستگار می شود و در غیر آن صورت به عذاب الهی گرفتار خواهد شد.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر کسی در خواب ببیند که حساب می کرد با کسی دیگر، دلیل که در محنت و عذاب افتد و خود را به کار زشتی بدارد.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر کسی ببیند در قیامت حق تعالی با وی حساب می کرد و حساب بر وی آسان است، دلیل بر رستگاری و خیر کند. اگر به خلاف این است، بد باشد.

    امام صادق (ع) می فرماید: حساب قیامت را درخواب دیدن بر شش وجه است:
  1. پادشاه ظالم،
  2. دل مشغولی،
  3. سختی و رنج،
  4. بدحالی،
  5. اندوه و عزا،
  6. عمر کوتاه.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

5 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

. : سلام خانم هراتی
من مجردم و تا پارسال معلم بودم ولی به دلیل کینه ورزی های عوامل مدیریتی در حال حاضر بیکارم. خواب دیدم با پسری که دوستش دارم در یه جمعی هستیم که دانش آموزان سال قبل من هم بودند. آقایی که دوستش دارم کتاب های ریاضی جلوی دستش بود و داشت ریاضی حل می کرد و خیلی اصرار داشت من کمکش کنم ولی من زیربار نمی رفتم. تا اینکه در حالیکه یه کاسه سیب پوست کنده بودم رفتم بالاسرش با نارضایتی کامل گفتم مشکلت چیه و هم به ایشون و به بقیه سیب دادم و همگی سیب خوردیم. اینم بگم ایشون در عالم بیداری به من گفتن که در حال حاضر مشکلات زیادی دارن، جدیدا هم با دوستان بد ( مشروب خور) در ارتباطن. ضمنا من یه مدت دانشگاه تدریس کردم در خواب دیدم ایشون با دانشجویان پسر من داشت فوتبال بازی می کرد و احساس رضایت کامل داشت. خانم هراتی ما هیچ رابطه ای با هم نداریم فقط در حد تلفن ، اون هم خیلی کم. 10 سالی میشه که دوسش دارم ، اینجوری نیست که بگم فقط این ، خواستگار داشتم ولی هیچ کدومو نمی پسندیدم نه بخاطر ایشون بلکه خواستگارهام اغلب جالب نبودن.

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۲:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کسی که شما او را دوست دارید آدمی بسیار حساب گر است. اهل رقابت با جوانان دیگر بوده و می خواهد خودی نشان دهد! شما از او تقاضای همت بیشتر داشته و دوست دارید که در رابطه با شما بلندپروازانه برخورد کند و عملی انجام دهد که اثبات عشق او به شما باشد. من فقط می توانم بگویم که دوست داشتن کافی نیست و اینجور مسائل تعارف هم نمی فهمد! اگر برای شما شخصی مناسب پیدا شد با او در میان بگذارید و چنانچه بخواهد کماکان به بچه بازی و حسابگری ادامه دهد، بروید به زندگی خودتان برسید. همیشه باید صریح و رک ولی با خونسردی صحبت کرد. خط و نشان کشیدن برای دیگران اشتباه است. اگر مردی زنی را دوست داشته باشد برای حفظ او هر کاری می کند ولی اگر صرفا روی هوس به زنی علاقه داشته باشد، موضوع را در حاشیه می برد.

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۳:۰۶

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت