کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حصیر

اگر کسی در خواب دید که حصیری نو و جدید دارد، و یا کسی حصیری نو به او داد، فایده ای به او می رسد و اگر دید که حصیر می بافد، عشق زنی را در دل می پروراند. اگر حصیر را کم ارزش یا نامرغوب دید، زنی که عشق او را در دل دارد از اصالت برخوردار نیست.

بافتن حصیر قیمتی تعبیرش این است که ارزش مادی و معنوی زنی که عاشقش است، زیاد است. اگر کسی خواب دید که حصیر فروشی می کند، به استفاده از دسترنج خود اهمیت می دهد و نمی خواهد که سربار کسی باشد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

3 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

فاطمه

فاطمه : سلام نیاز دارم ب راهنمایتتون میتونم از تون مشاوره بخوام؟

پاسخ
لینک۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۲:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اگر موردی باشد که بتوانم کمک کنم و به تعبیر خواب شما بستگی داشته باشد...منوط به اینکه کوتاه بنویسید البته.

پاسخ
لینک۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۸:۰۳
فاطمه

فاطمه : سلام
دیشب خواب دیدم ک روی صندلی نشسته بودم برای امتحان کسی ک دوسش دارم هم اومد اما کمی دیرتر وقتی روی صندلی نشست سلام کرد در واقع ما هم کلاسی هستیم بعد یک مراقب امتحان اومد پسر مورد علاقه ام راگرفت ب خاطر تقلب وقتی داشت پا میشد دیدم ک کفش حصیری ب پاشه البته یکی از پاهاش اینطوری بود و اون پای دیگ اش کفش خاکی رنگ پاش بود .البته اون پای ک حصیر پاش بود کفششم همراش بود یعنی یک جفت کفش داشت.من با خودم گفتم حتما برای تقلب اینکار کرده.نمیدونم متوجه منظورم شدید یا ن؟توضیح دادنش سخت بود.تشکر از شما.:)

پاسخ
لینک۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احساس عدم امنیت می کنید، نگران هستید که انتظارات دیگران را برآورده نکنید و از شکست می ترسید. دوست شما متقلب است و از عشق استفاده می کند تا به شما دروغ بگوید. او بابت کاری که می کند مورد انتقاد قرار خواهد گرفت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۴:۰۸

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت