کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حلوا

اگر کسی در خواب دید حلوای تازه می خورد، سود زیادی عاید او می شود یا صاحب فرزندی صالح می شود و اگر حلوای خشک و مانده می خورد، به او زیان می رسد. اگر ببیند که حلوا خیرات می کرد، امواتش از او رضایت دارند.

امام صادق (ع) می فرماید: حلوا در خواب، مال فراوان و دین خالص است و خوردن آن دلیل بر فرزند و خوردن حلوایی که مغز بادام در آن به کار رفته باشد، دلیل است که به قدر آن از شخصی بخیل به او چیزی می رسد.

جابر مغربی می گوید: حلوا خوردن در خواب، دلیل است که به قدر آن مال حاصل گردد چون زردی زعفران در آن نباشد. اگر سفید بود بهتر است و حلوا فروش در خواب مردی لطیف زبان و خوش طبع است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

35 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

ش : سلام .
در خواب دیدم سوار ماشین کسی بودیم من ودخترم انگار میخواستن ما رو برسونن دختم لباس کار تنش بود میخواست بره سرکار وقتی پیاده شدیم دخترم رفت من سر از خانه کسی درآوردم ولی نمیدونم کجا بود سر سفره نشسته بودیم 2 دختر خواهرشوهرم (که ما با ایشون رابطه خوبی نداریم) هم بودند بزرگتره عادی بود ولی دختر کوچکتر ناراحت بود سر سفره حلوا بود ولی حلواش زرد نبود قهوه ای بود من از حلوا خوردم دختر م از پله ها اومد پایین من تعجب کردم نرفته بود خودشو آماده کرده بود انگار میخواست بره تولد احساس دلشوره داشتم .

پاسخ
لینک۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۲:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. لطفا خواب خود را از قبل تعبیر نکنید و بد و خوب بودن آن را با تاکید به خودتان نقبولانید زیرا انرژی منفی که شما به خودتان منتقل می کنید موجب به وجود آمدن اتفاقات بد خواهد شد. اول از همه صدقه بدهید که از دلشوره تان مشخص است منفی فکر کرده اید. حلوا به مال و ثروت تعبیر می شود و امام صادق ع می فرماید حلوا در خواب مال فراوان و دین خالص است خصوصا اگر زرد رنگ نباشد. پس به ثروت خواهید رسید.
اگر خواب ببینید که به جشن تولد رفته اید، برای کسی که خواب دیده اید که تولد او است، اتفاقاتی در زندگی می افتد که با وجودی که این اتفاقات با سختی همراه خواهد بود، موجب ایجاد تحول و دگرگونی در زندگی وی به اندازه ای خواهد شد که گویا دگر باره متولد شده است.

پاسخ
لینک۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۹:۲۱
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت