کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حنوط

حنوط: ماده‌ای خوش‌بو و مانند کافور که پس از غسل دادن مرده به‌ جسد او می‌زنند.

اگر کسی در خواب دید که روی او حنوط می پاشند، و در واقعیت آدمی بد کردار باشد، توبه می کند و به سوی خداوند باز می گردد. اگر در واقعیت شخص درستکاری باشد، از ترس و سختی ها ایمن می گردد و کارها به مراد او می شود.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر حنوط بر وی پراکنند، دلیل که توبه کند و به خدای تعالی بازگردد. اگر این خواب را کسی ببیند که مصلح بود، دلیل که از ترس و بیم ایمن گشته از غم ها فرج یابد و کارها به مرادش شود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

3 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

صفا : سلام من خاله ام تازه فوت کرده و دیدم یک نفر از روی خلهام
کافور بر میدارد و به روی من میماند

پاسخ
لینک۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۶:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام . خدا رحمت کنه خاله تان را. خاله شما برای شما به منزله عبرتی محسوب می شود. مالیدن کافور از ایشان به بدن شما، این تعبیر را دارد که اعمال و رفتار شما بهتر شده و بیشتر در راه خداوند قدم بر می دارید و در پناه خداوند از غمها و بلاها محفوظ و ایمن خواهید ماند و به مراد خود می رسید.

پاسخ
لینک۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۶:۳۲

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت