کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب سر بریدن (گردن زدن)

محمد ابن سیرین می گوید: اگر دید او را گردن زدند و سرش از تن جدا شد، اگر بیننده بنده بود آزاد شود، اگر بیمار است شفا یابد. اگر وام دار است وامش داده شود و حج اسلام کند. اگر کافری ببیند مسلمان شود.
اگر ببیند در وقتِ گردن زدن سرش از تن جدا نشد، دلیل که آن چیزها که گفتیم از گردن زننده به وی رسد. فی الجمله دیدن گردن زدن به خواب، درویشان را نیکو و توانگران را بد است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

49 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

کوروش ایرانشاهی

کوروش ایرانشاهی : با سلام . در نیمه شبی که از جمعه ۱۳۹۷/۱۰/۷ به شنبه یعنی امروز منتهی میشد در خواب دیدم در مرکز یک شهر خیلی کوچک یا روستا بود که خاکی هم بود دیدم سر بریده یک خواننده معروف کورد که کلا شخص مهمی در زندگی شخص بنده هم نیست و خیلی برایم اهمیتی ندارد در زندگی واقعی ، سر این شخص را بصورت دمر گذاشته و با یک میله آن را مهار کرده بودند و تنه نداشت کلا سر بود به علاوه ریشه گردن کامل نکته عجیب این بود که سر هنوز زنده بود و یک شخصی از اهالی آنجا به من اشاره کرد سر فلانی را ببینیم آنجا وسط میدان خاکی گذاشته اند و وقتی بسمت سر رفتیم آن شخص با پا و چوب محکم به سر این شخص خواننده معروف ضرباتی میزد و آن سر هم آه و ناله و ابراز افسوس میکرد

پاسخ
لینک۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۸:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. این آدم بی عقلی می کند و از فکرش استفاده نمی کند و دیگران او را به خاطر حماقتش تحقیر می کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۵:۵۱
کوروش ایرانشاهی

کوروش ایرانشاهی : سلام و درود خدمت شما . خوب سوال بنده اینه سر این شخص یا تحقیر شدن این شخص بخاطر حماقتش چه ربطی به زندگی من داره . من مثلا با این شخص هیچ ارتباطی ندارم و کلا در عمرم چندبار کلیپ های خوانندگیشونو دیدم . حالا مفهوم نهایی این خواب چیه؟ آیا تلنگری برای شخص بنده داره؟

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۳:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. گاهی انسان از طریق تله پاتی از شرایط اشخاص در خواب آگاه می شود بدون اینکه اصلا به آدم ربطی داشته باشد. از هر خواب می توان درسی گرفت که منوط به شرایط خود شما، این قابل تشخیص است. مثلا یک نمونه این می تواند باشد که هر چه مشهورتر باشید، بیشتر در معرض خطر هستید تا آبرویتان برود. یا مثلا اینکه شهرت و ثروت همیشه به نفع انسان نیست بلکه می تواند باعث شود شما در چشم باشید و مردم روی همه کارهایتان تمرکز کنند و زندگی شخصی نداشته باشید... یا هر چیز دیگر.

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۰:۲۹
Feriii

Feriii : سلام من دیشب خواب دیدم تو خونه ای هستم که نه فضای اون خونه برای من آشناست و نه آدماش و میشناسم ولی تو خواب انگار که برای من آشنا بودن آشنایتی که مثل اینکه افراد اون خونه اعضای خانواده و خواهر و برادرام بودن در صورتی که من فقط یه برادر دارم و خواهری ندارم تو خواب یه اقایی بود که شوهر خواهر من میشد تو دستش چاقو بود و بچه های کوچیک زیادی داشت مدام این چاقو را نزدیک گردن بچه هاش میبرد و جوری دستش و تکون میداد که هر لحظه فکر میکردم میخواد گردنشو بزنه و از این کار هم خیلی خوشحال بود و میخندید تا اینکه سر یکی از بچه ها که حدودا ۲ ساله بود با چاقو زد ولی سر از بدنش جدا نشد و هیچ خونی هم ازش نیومد فقط قسمت گلوی سرش باز شد و بچه گریه میکرد اما راحت راه میرفت تو فکرم این بود که این آقا برای کشتن یه نفر داره تمرین میکنه و نمیدونم چرا تو ذهن اومد که برای کشتن پدرم داره تمرین میکنه

پاسخ
لینک۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۵:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام ذهن و روح شما متعهد به ویژگی های مادرانه است: حمایت از ضعیف تر ها، مراقبت، انجام وظائف روزانه..زنده نگه داشتن امید و ایده آلها، تکمیل اهداف شما از جمله این ویژگی هاست. شما سعی می کنید تمایلات سرکوب شده و آن دسته از امیدهایتان را که به جایی نرسیده اند را ارضا کنید. قسمتی از اخلاقیات پدرتان و عادات قدیمی او به شما آسیب روحی زده و خشم خود را سرکوب کرده اید و خود را متعهد به این می بینید که خودتان را با کشتن آن عادات و اخلاقیات، مدرن کرده و مانند پدرتان نباشید تا به دیگران ضربه روحی نزنید...

پاسخ
لینک۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۸:۱۷
 مهسا

مهسا : سلام . خواب دیدم در مراسمی شبیه عید قربان برادرم سر مرد جوانی را با چاقو از جلو و رودرو برید .درد رو در صورت آن مرد میدیدم اما انگاراین سربریدن چیز عجیب برای حاضرین در این قربانی کردن نبود.

پاسخ
لینک۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۴:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. برادر شما باید گوسفندی را قربانی کنند تا مشکلاتشان حل شود و از سختی ها خلاص شوند.

پاسخ
لینک۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۰:۱۰
محمد

محمد : با سلام
دیشب خواب دیدم که در یک اطاقی چند نفر جمع شدن و طی یک حکمی قرار است که گردن زدنی را به جهت تخلفات مالی بزننو آقای با لباس مشکی با شمشیر ایستاده بود تا حکم اجرا بشهو همه حاضرین تلاش میکردن تا با صحبت کردن مانع این کار بشن و همگی صورتمان را برگردانده بودیم تا صحنه گردن زدن را نبینیم. من از اون اطاق خارج شدم و بعد از شاید چند دقیقه مجدد برگشتم ودیدیم سطح زمین از خون زیادی پر شده و یک سر بریده مردی خوش صورت با موهای باند مشکی و ریش بلند مشکی که با چشمهای باز به من نگاه میکرد ، گفت که اینها همه از ظلم و جور هستش و ناگهان دیدم که از کناز یک نیم تنه کوچک که به سرش متصل شده با دست راست که بسیار کوچک بود به جهتی اشاره کرد که در حیطه دید من نبود و میخواست به شخص یا کسی روی دیوار مجاور من اشاره کنه و میگفت این مقصر اینهمه ظلم هستش.
البته باید خدممتون بگم که چندین ماه هستش که من در کارم با مشکلاتی مواجهه شده ام و نمیتونم مطالبات مالی خودم رو که رقم زیادی هم هست بگیرم و نوعا همه در صدد فرار از تعهدات پرداختشون هستن و این مسئله برای من و زندگی کاری من مشکلاتی بوجود آورده و دائما سعی میکن تا با دعا و ذکر صلوات از خدا طلب یاری کنم.
همیشه سعی کردم که بنده ناسپاسی نباشم و از ذکر صلوات طی سالهای اخیر بصورت مستمر و چه در شادی و چه در غم به لطف خدا غافل نبودم.
سپاس از راهنمایی شما

پاسخ
لینک۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما امیدوارید که مشکلات مالی تان حل شود و از سختی ها رها شوید و افکار منفی را دور بریزید. ولی مشکلات مالی زمانی حل می شود که ظلم از میان برود و قضاوت به ناحق نکنند و شرایط به گونه ای شود که کسی محتاج به دزدی نباشد و مردم از سر همدیگر را کلاه گذاشتن دست بکشند. مرد خوش چهره ای که سرش را بریدند در واقع انصاف است و الان زمان بدی شده است... خداوند می بیند و می شنود و انشالله جواب ناحقی ها را خواهد داد. برای شما آرزوی سربلندی و موفقیت دارم و دعای خیر بنده پشت شماست. در پناه خدا باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۵:۳۰
navid

navid : سلام.خواب دیدم بابام چندین دفعه سرمو میبره.دفعه اول میترسیدم ولی چون خیلی درد نداشت دفعات بعد نمیترسیدم.

پاسخ
لینک۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. او مشکلات شما را چندین بار حل خواهد کرد و فکرتان را راحت می کند. بین احساس و منطق شما یک فاصله افتاده و نمی دانید که باید منطقی تصمیم بگیرید یا احساسی فکر کنید و قضاوت نادرستی دارید یا تصمیم بدی گرفته اید که پدرتان شما را کمک خواهد کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۲:۵۸
navid

navid : سلام. خواب دیدم یکی سر برادرمو میبره ولی سرش نه قطع میشه و نه خون میاد و نه میمیره. آن فرد هرچه تلاش میکنه نمیتونه‌. این خواب رو چند سال پیش سه دفعه دیدم.

پاسخ
لینک۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۱:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اینکه سر او را می زدند یعنی قضاوت اشتباهی می کند و درست فکر نمی کند، متاسف می شود و از روبرو شدن با واقعیت می خواهد خودداری کند، و می خواهد قبل از اینکه فکر کند، عمل کند. ولی نهایتا مشکلات برادرتان حل می شود.

پاسخ
لینک۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۲:۵۱
طاها

طاها : سلام به شما. از روح بزرگم درخواست کردم کارمای مالی منو تو خواب حل کنه و بهم آگاهی بده در مورد ریشه مشکلات مالی م. وقتی خوابیدم، خواب دیدیم به سمت خونه ی تو روستامون میرفتم که چندتا سگ غریبه میخواستن بهم حمله کنن من با صدای بلند ترسوندمشون وقتی به خونه رسیدم مادرم تو خونه بود. اونجا مقداری طلا و جواهر بود و 4 تا کارگر که ظاهرا افغانی بودن. یادم نیست طلاها مال خودمون بودن و یا اینکه مال کارگرها بودن و ما قصد دزدیدن شون رو داشتینم. ولی جو بدی بود کارگرها قصد داشتن مارو بکشن و سرمون رو ببرن. ولی ما پیشدستی کردیم و بهشون حمله کردیم من دوتاشون رو سربریدم و خونشون رو میدیم و حس میکردم بعد دو نفر از دوستامون از راه رسیدن با کمک اونها اون دوتا کارگر دیگه رو هم باهم سنگ زدن به سرشون کشتیم و احساس کردیم باید فرار کنیم.من طلاها رو برداشتم ولی قبل از رفتن یه پیک نیک اونجا بود و یه لپتاپ، من پیک نیکرو با خودم برداشتم و پیش خودم گفتم اون لپ تاپ رو با خودم به عمر بعدی و تناسخ بعدیم نبرم بهتره. (پیک نیک دقیقا همونی هست که من تو خونه الان ازش برای مصرف مواد استفاده میکنم و با لپ تاپ هم کلی ضرر مالی رو متحمل شدم تو زندگی واقعیم) من سوار ماشین دوستم شدم یکمی که حرکت کرد فهمیدم قصد دار منو بکشه و سر ببره. یه گوشه ای از حیاط خونه شون وایساد و پیاده شدیم یه ماشین پلیس همون نزدیکی بود ولی فهمیدم متوجه ماجرا نمیشه، دوستم و از پشت یه دیوار کوتاه یه اره برداشت و به طرف من اومد بهش گفتم لازم نیست منو سر ببری طلا مال خودت ببرشون گفت یه بدهی به خودت دارم با کشتنت اون هم صاف میشه. به سمتم اومد و لحظه ای که میخواست منو بکشه از خواب بیدار شدم.ممنون میشم این خواب رو تعبیر کنید

پاسخ
لینک۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۹:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در شرایط ساده و با امکانات مالی نسبتا پایینی سعی می کنید به اهداف خود برسید و از مسائل و مشکلات پیش رو به خودتان هراس راه ندهید. برای رسیدن به ثروت سعی می کنید با رقابت با سختی ها و مشکلات مبارزه کنید و تا اندازه ای هم موفق می شوید که درکارتان پیشرفت کنید. اما ایراد کار شما از آنجایی است که به دوستانی اعتماد می کنید که نباید بکنید! لپ تاپ در خواب شما ارتباطات شما با دیگران است و اینکه خیلی از خودتان و کارهایتان برای دیگران گزارش می دهید. برای همین در زندگی واقعی از لپ تاپ ضربه خوردید. گاز پیک نیکی هم به این تعبیر است که شما سعی می کنید انرژی کافی و قدرت مدیریت بحران در شرایط سخت را با خودتان همیشه داشته باشید. منظورتان از استفاده از پیک نیک برای مصرف مواد در خانه چیست؟ مواد مخدر مصرف می کنید یا منظورتان آشپزی است. اگر مواد مخدر مصرف می کنید که کلا ورشکسته خواهید شد و موفقیت مالی به دست نخواهید آورد. عمر بعدی که فرموده اید و تناسخ در قرآن نفی شده و اعتقادی به واقعیت آن نیست ولی در خوابتان برای فرار از مرحله ای و موفقیت در سختی و رسیدن به مرحله بعدی معنی می دهد. شما به دوستتان بار تکیه کرده اید و اره که دوستتان آورده یعنی جدایی انداختن بین شما و ایشان. راه موفقیت شما این است که از دوستتان فاصله بگیرید و رابطه تان را با او قطع کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۸:۵۸
نازی

نازی : سلام خواب دیدم سر برادرم از روی سینه به بالا قطع شده و روی زمین فقط ازسینه به پایین داشت تو اتاق مخفیش کردم کسی نبینه وهی گریه میکردمو و امامها رو صدا میزدم میگفتم داداشم مرده چند تا مهمون داشتیم صداشون زدم گفتم خانوادم نفهمن داداشم مرده یهو دیدم دستاش تکون میخورد خانومه گفت ببریدش بیمارستان سریع سرشو پیوند میزنن

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۹:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مشکلات برادر شما حل خواهد شد و دفع شر و نگرانی می شود و خیالش راحت شده شما برای او خوشحال خواهید شد.

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۸:۲۹
Masi

Masi : اتفاقا دوتا دختر بچه یتیم افغانی دارم که اولین بار که رفتم بهشون سر زدم... برگشتنی خیلی گریه کردم واز خدا خواستم منو شرمنده این بچه ها نکنه وبتونم همیشه کمکشون کنم .چون خیلی مظلوم بودن ولی دوستام میگن اشتباهه ایرانی وهموطنتو گداشتی به افعانی کمک میکنی ..
ولی بچه تو خوابم این دوتا نبودن
بازم خیلی خیلی ممنونم مثل همیشه از تعبیر عالی تون

پاسخ
لینک۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۴:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم انسانیت و نیکی کردن ربطی به نژاد و محل تولد ندارد. شما که بلند نشده اید بروید سرمایه تان را در افعانستان خرج کنید. اما همین که به کسانی که درمانده هستند و در کشور خودتان هستند کمک می کنید نهایت انسانیت است. به هر حال صلاح خویشتن خسروان دانند و بس. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۵:۰۱
Masi

Masi : با سلام وخسته نباشید خدمت خانم هراتی عزیز
دیشب خواب دیدم توی یه خونه نااشنا هستم و یه دختر بچه ضعیف وکوچیک حدودا سه چهار ساله لخت رو دستای مادرشه ومادرش میخاد ببره سرشو ببره واز گوشتش غذا درست کنه ...من خیلی ناراحت بودم میگفتم نکن اینکارو بچه رو گرفتم بغلم خیلی کوچیکتربه نظر میرسید وگشنه ...من تو دهنم نون میجویدم ومیزاشتم دهن این بچه نون ها سفت بود واز روش با قاشق اب گوشت میریختم تو دهنش که بتونه نونا رو قورت بده
از وقتی بیدار شدم کلافه هستم ونگران اون بچه که نمیدونم کی بود

پاسخ
لینک۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۲:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما باید به فقرا کمک کنید. خواب شما الهامی به شماست که به اندازه وسعتان به کسی کمک کنید که بچه کوچکی دارد. به زنان بی سرپرست... یا کسانی که در شهرهای کوچک و روستاها هستند و از لحاظ مالی هیچ امکانی برای تامین معاش خودشان ندارند. خداوند برکتش را به زندگی شما افزایش خواهد داد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۸:۵۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت