کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب مواد مخدر

این خواب احتمالاً نشانه‌ی خواسته‌ای برای فرار از وجود یکنواخت و کسل‌کننده است. اگر در خواب‌ مشغول‌ استعمال‌ مواد مخدر باشید، یعنی‌، احساسات‌ عدم‌ امنیت‌، پشیمانی‌،افسوس‌ و ندامت‌ بر وجودتان‌ مستولی‌ شده‌اند. یعنی‌، نگرانید که‌ دیگران‌ هویت‌ واقعی‌ شما را شناسایی‌کنند.

اگر خواب‌ ببینید که‌ اعتیادتان‌ به‌ مواد مخدر را از شخصی‌ پنهان‌ می‌کنید، به‌ خصوص‌ اگر آن‌ فرد پدریا مادرتان‌ باشد، یعنی‌ رازی‌ را مدتهای‌ طولانی‌ از دیگران‌ مخفی‌ نگه‌ داشته‌اید که‌ در صورت‌ افشا نکردن‌آن‌، به‌ خودتان‌ صدمه‌ خواهید زد. اگر خواب‌ ببینید که‌ فردی‌، مجبورتان‌ می‌کند که‌ مواد مخدر مصرف‌ کنید، لازم‌ است‌ که‌ در زندگی‌واقعی‌تان‌، حسابی‌ مراقب‌ آن‌ فرد باشید، چرا که‌ او نفوذ و تأثیر بدی‌ روی‌ شما به‌ جا خواهد گذاشت‌.

اگر خواب‌ ببینید که‌ تا حدی‌ موادمخدر مصرف‌ کرده‌اید که‌ دیگر حالت‌ هوشیاری‌ و آگاهی‌تان‌ را ازدست‌ داده‌اید و توان‌ انجام‌ حرکات‌ و رفتار معمول‌تان‌ را ندارید، این‌ خواب‌ به‌ منزله‌ هشدار و اخطاری‌نسبت‌ به‌ این‌ حقیقت‌ است‌ که‌ شخصی‌ در اطرافتان‌ به‌ شدت‌ به‌ شما حسادت‌ می‌کند و آماده‌ و مشتاق‌است‌ تا از اشتباهات‌، خطاها و نقاط ضعف‌ شما سوء استفاده‌ به‌ عمل‌ آورد و حتی‌ گمراهتان‌ کند تامرتکب‌ اشتباه‌ دیگری‌ شوید. از این‌ رو، پس‌ از مشاهده‌ چنین‌ خوابهایی‌، به‌ دقت‌ مراقب‌ اعمال‌ و رفتارتان‌ باشید!

تعبیر خواب داد و ستد مواد مخدر
به دقت به انگیزه‌های افرادی که با آن‌ها رابطه‌ی اجتماعی دارید، دقت کنید. اگر خواب‌ ببینید که‌ مواد مخدر می‌فروشید یا می‌خرید، یعنی‌ در اطرافتان‌ افراد بی‌وفا، دروغگو وریاکار وجود دارند، پس‌ در مورد دوستان‌ فعلی‌تان‌ تجدید نظر کنید.

اگر مشخصه‌ و محور خوابتان‌، فرد دیگری‌ باشد که‌ مواد مخدر داشته‌ باشد یا آن‌ را استعمال‌ کند،یعنی‌، لازم‌ است‌ در زندگی‌ واقعی‌تان‌ از این‌ شاخ‌ به‌ آن‌ شاخ‌ پریدن‌ اجتناب‌ ورزید و نقش‌ مثبت‌تری‌ ایفا نمایید.

تعبیر خواب هروئین
اگر شما خود را در حال مصرف هروئین یا ماده‌ی مخدر دیگری یافتید و در زندگی بیداری، شما هیچگاه با چنین موادی در ارتباط نبوده‌اید، احتمالاً از بخشی از رفتار اخیر خود احساس گناه می‌کنید.

تعبیر خواب افیون
رویای مصرف افیون نشان‌دهنده‌ی آرزویی برای مصرف مواد مخدر نیست، بلکه می‌تواند از ملالت‌زدگی زندگی بیداری‌تان به وجود بیاید یا یک خواسته‌ی ناخوآگاه را برای پیدا کردن آرامش در طول یک دوره‌ی کاملاً پرآشوب از زندگی‌تان بیان کند.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

3 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

b

b : سلام روز بخیر.
خواب دیدم یه جایی هستم ( کع احساسم میگه اون جا متعلق به دوست قدیمیمه ) که دشمن فعلی ( دوست قبلی ) من اونجاس و کارش گیر مواد مخدر خریدنه . انگار وسیله نداره بره بخره . بمن میگه میری میخری؟ من بهش گفتم به من ربطی نداره . خودت برو بخر . حتی وسیله نقلیه داشتم هم بهش ندادم بره بخره . من ازونجا رفتم بیرون و بعدش با چنتا مردای ناشناس برگشتم و درو باز کردم و دوست قدیمی با دیدن اونها خوشحال شده بود. گویا همقطار هاشو دیده بود ویا کسایی که اوردم براشون مخدر داشتن تا باهم بکشن . در هر صورت خوشحالیش بخاطر اصل جنس بود .چیزی توی خواب از مواد ندیدم ولی احساسم رو افیون بود . تشگر .
تعبیرش چی میتونه باشه لطفا؟

پاسخ
لینک۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۷:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. او شخصیتی بی وفا و ریاکار و دروغگو دارد و شما حاضر نیستید چنین رفتاری داشته باشید. اما باید دقت کنید که در زندگی شما اشخاص دیگری هم وجود دارند که همین خصلت ها را دارند و شما از آن خبر ندارید و به ذات آنها آگاهی ندارید. پس نباید به هر کسی اعتماد کنید و فکر نکنید که همه خوبند الا او! با هر آدمی صمیمی نشوید و به هر کسی هم اعتماد نکنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۷:۲۰
Mehrsa

Mehrsa : سلام صبح قشنگتون بخیر خواب دیدم خواب دیدم پسر شدم و تو یه گروه تبهکار باند مواد مخدر گیر افتاده بودم اونا منو تعقیب میکردن و من ازشون میترسیدم و خیلی دلواپس بودم. ممنون از تعبیرتون

پاسخ
لینک۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۳:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما سعی می کنید که منطقی تر فکر کنید و روی پاهای خودتان بایستید و به کسی وابسته نباشید. سعی می کنید قوی باشید ولی هر کار می کنید باز ناراحتتان می کنند و سعی می کنند روحیه تان را خراب کنند تا خودتان را ضعیف حساب کنید. شما می خواهید از انرژی منفی و افکار منفی فرار کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵:۲۸
نازی

نازی : سلام خواهرم خواب دیده که یه خونه اجاره کردن که چند نفر دیگه هم اونجا زندگی میکنن کف یکی از اتاقا پراز حشیشه به جای خاک وسیمان و اون حس میکرده شوهرش از اون مواد استفاده میکنه یه روز انگشتر ساکنین اونجا گم میشه وهمه میگن شوهر خواهرم برده تا اینکه انگشتر پیدا شده چند روز بعد دوباره انگشتر گم شده همه بهش گفتن شوهرت دزده حتی خواهرمم بهش شک کرده اما شوهرش انکار میکرده

پاسخ
لینک۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۹:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهر شما اولویت های خودشان را به خاطر دیگران کنار می گذارند. در برهه ای از زندگی ایشان احساس عدم امنیت و پشیمانی و افسوس می کنند و فکر می کنند شوهرشان هم از لحاظ روحی ضعیف شده و افسرده است. حتی ممکن است کسی به دلیل این حالت ترس و عدم امنیت به ایشان تهمت بزند که به تعهدات خود پای بند نیست. شوهر خواهرتان نمی تواند انتظارات دیگران را برآورده کرده و به اندازه ای که از او انتظار دارند قوی عمل کند.

پاسخ
لینک۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۹:۳۱

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت