کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ابرو

اگر جوانی خواب ببیند که ابروی او سفید شده است، نشانه این است که او جوانی عاقل و دور اندیش است. ابروهای سفید و پر پشت، شان و شخصیتی است که بر مبنای علم و دانش تحصیل می نمائید. اگر در خواب، ابروی کسی از میزان طبیعی در حالت سنی موجود، کاسته شده باشد، از اندیشه و عقل او کاسته شده است.

اگر ببیند که ابروهایش ریخت، انجام کاری که نیت انجام آن را در بیداری داشته، منتفی شده و اگر به انجام آن کار اقدام کند، باعث بدنامی وی خواهد شد. نداشتن ابرو درخواب، هتک حرمت و خدشه به آبرو و حیثیت بیننده خواب است. داشتن یک ابرو، زیان مالی است. تراشیدن ابرو، نشانه کاری است که روی جهالت و نادانی انجام می دهد که با دخالت عقل می تواند مانع زیان و خسران گردد. ابروهای پر پشت و سیاه احترامی است که مردم برای شما قائلند.

محمد ابن سیرین می گوید: دیدن ابروها در خواب تعبیرش دین است. اگر ببیند که ابروهایش تمام است و هیچ نقصان در آن نیست، دلیل است که دین وی در کمال است. اگر دید که ابروهایش فرو ریخت، تاویلش به خلاف این است.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند که ابرو نداشت یا موی ابرویش فرو ریخت، دلیل است که قصد دارد چیزی را به دست بیاورد و آن چیز برایش حاصل می گردد و اگر به خلاف این ببیند، دلیل میکند که از آن چیز برای او بدنامی حاصل گردد. اگر دید که ابروهایش سفید گشته بود، دلیل که علم وی زیاد گردد ولی از مالش کم می شود.
جابر مغربی می گوید: اگر یک ابروی خویش را ریخته و دیگری را کنده دید، دلیل که در مال و جاه وی نقصان افتد و بعضی گفته اند که دین او کم می شود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

60 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

العبد

العبد : سلام
بنده خودم را در راهروی خانه مان دیدم که تاریک بود، خودم را در آیینه دیدم که ابروهام خیلی مرتب برداشته شده بود و من خیلی ناراحت شدم که من مرد هستم و خیلی زشت است که ابروهایم این طوری است؛ اگرچه خیلی مرتب بود.

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۴:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به گزینه های پیش رویتان با تردید و دودلی نگاه می کنید و با وجودی که از لحاظ شخصیتی اعتماد به نفس بالایی دارید ولی بین انتخاب دو جهت مختلف و مجزا و بین دو نقطه نظر متفاوت گیر کرده اید و نمی دانید که فرصت های جدیدی که پیش رویتان قرار گرفته مناسب شما هستند یا خیر. شما راجع به موضوعی مشکوک هستید و حالت ناباوری دارید ولی از احساسات امروزتان، این شک و شبهه و از این طرز فکری که امروز دارید خوشتان نمی آید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۲:۴۱
Amin

Amin : سلام خانم هراتی صبح بخیر . دیشب تو خواب دیدم خواهرم داره ابروهامو اصلاح میکنه ؟

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۳:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خواهرتان از شما حرف می کشد و می خواهد که احساستان را برای او بروز دهید و تشریح کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۳:۴۱
Fatemeh

Fatemeh : با سلام.خواب دیدم ابروهای پر و مرتبی دارم .وقتی دارم تو آینه نگاه مبکنم میبینم ک ابروهام دارم سفید میشه بعد ب دوستم ک کنارم نشسته بود و پسر هم بود میگم تو نگاه کن ببین ابروهام سفید شده اونم میگه آره. جالب اینجا بود ک از نوک موهای ابرو شروع ب سفید شدن کرده بود.وقتی دوستم میگه آره خیلی خیلی ناراحت میشم و غصه اینو میخوردم که موهامم ک داره سفید میشه حالا با ابروهای سفید چیکار کنم؟
ممنون

پاسخ
لینک۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۶:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می توانید خیلی راحت احساسات خود را مخفی کنید و به خوبی احساساتتان را ابراز نمی کنید. سفیدی ابرو و موی شما به مجرب بودن و کسب تجربه از جانب شما اشاره دارد. دانش و خرد و نگرش شما بالا می رود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۲:۲۹
آرزو

آرزو : با سلام.
امروز خواب دیدم داشتم تو آینه خودمو نگاه میکردم.دیدم ابروی راستم قسمت دُم ابرو ندارم.تک و توک چند تا موی مشکی تازه بیرون زده بود.به خواهرم گفتم آرایشگری که پیشش رفتم نمیدونم چرا دُم ابرومو تیغ زده.یک ماهه هنوز درنیومده.عصبانی بودم از دست آرایشگر.بعد دیدم کلا ابروی راست ندارم.فقط چند تا مو داخل ابروم تازه بیرون زده بود چند تا هم اطراف ابروم بود که میگفتم اینها هم زائده به درد نمیخوره.با تشکر.

پاسخ
لینک۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۸:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما نسبت به مسئله ای بی احساس شده اید یا احساس خودتان را خوب ابراز نمی کنید. شما در شرایطی قرار گرفته اید که از روی نادانی به شما زیان رسیده و با فکر و عقل می توانید مانع ضرر و زیان خودتان شوید. اینکه ابروی شما ریخت، به این تعبیر است که انجام کاری که نیت انجام آن را در بیداری داشته اید منتفی شده و اگر به انجام آن کار اقدام کنید، باعث بدنامی شما خواهد شد. نداشتن ابرو درخواب، هتک حرمت و خدشه به آبرو و حیثیت بیننده خواب است. داشتن یک ابرو، زیان مالی است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۷:۵۰
baran

baran : سلام.وقتتون بخير.خواب ديدم انگار قرار بود مهمان بياد خونمون.رفتم تو اتاق، خودمو تو آينه ديدم (حوله رو سرم بود انگار قبلش حمام بودم) ديدم ابروهام كاملا تر و تميز بند شده و رنگ شده بود و فرمش هم با واقعيت فرق داشت و كشيده تر بود.رنگش قهوه اي خيلي روشن يا به بلوند ميزد.ممنون ميشم تعبيرشو بفرماييد

پاسخ
لینک۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۱:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احتمالا خواستگار خواهید داشت و فکر ازدواج به سرتان زده است. مشکل و نگرانی هم ندارید. شما احساستان را مخفی نخواهید کرد و حرف دلتان را خواهید رد. در این کار رک و بی رودرواسی صحبت خواهید کرد. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱:۴۳
nazanin

nazanin : سلام..در خواب دیدم توی ابروهام که هم در بیداری و هم خواب تقریبا مشکیه، دارم مداد ابروی قهوه ای می کشم...تا نصفه توی ابروهای خودم بود ولی دنبالشو بالاتر از ابروهای خودم کشیده بودم. نگاه کردم انگار دوتا ابروشده بود. ابروهای خودم پایینتر و اونی که که با مداد کشیدم بالاتر... بعد با خودم گفتم چرا اینجوری شد..دوباره مداد کشیدم.. اینبار روی ابروهای خودم و چون پشت ابروم کمتره... پشت ابروم رو مداد کشیدم و سعی کردم نواقص ابروم رو برطرف کنم..تشکر

پاسخ
لینک۲۵ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۱:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احساس خود را نسبت به سعادت خانواده و راحتی و آرامش فیریکی خواهید گفت. عملگرا هستید و محافظه کار و سعی می کنید که اصل و ریشه خودتان را محترم بدارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸:۵۷
یاسمن

یاسمن : سلام, خواب دیدم ابروهام مثل بیداری کشیده و خوبه و چند تا موی ابرو اضافه زیرشه که با موچین برداشتم. ممنون

پاسخ
لینک۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما فکرتان را راحت بیان خواهید کرد و احساس واقعی تان را نشان می دهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۴:۴۰
سحرررری

سحرررری : سلام خواب دیدم یه تیکه از ابروهایم انگار با چسب کنده شده بود و جلوی اینه میرفتم تا با مداد درستش کنم ونشستم گریه میکردم که چرا ابروهام اینطور شد مادرم از راه رسید ودوتا مهمون با خودش داشت به اتاق من رفتن ودر رو بستن وگفتن تو نیا داخل من هم روی پله نشستم درحالی که به خاطر ابروهام خیلی گریه میکردم ممنون

پاسخ
لینک۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۵:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احساس می کنید که به دلیلی کسی به شما گیر داده و نمی توانید احساس خودتان را به خوبی ابراز کنید و سعی می کنید احساس واقعیتان را مخفی نگه دارید. مادر شما راجع به شرایط شما با کسی صحبت خواهد کرد تا مشکل شما حل شود. تغییر و تحولی در زندگی شما در جریان است که شما نمی دانید در زندگی بالا می روید یا پایین خواهید آمد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰:۲۲
sarigol

sarigol : سلام خانم هراتى عزيز.....عصرتون بخيررر.....دوشب پيش شوهر دوستم خواب ديدن كه من ابروهامو برداشته بودم و نوك ( دم ) يكى از ابروهام خراب شده بوده....و دوست من برا شوهرش اين مسئله رو تعريف كرده و من هم در خواب به دوستم ميگفتم كه چرا اين مسئله رو به شوهرت گفتى؟؟؟؟ممنونم از لطفتون

پاسخ
لینک۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۷:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما نسبت به مسئله ای نگران می شوید و تعجب یا شک می کنید و سعی می کنید که احساستان را نسبت به موضوع بروز ندهید و قضیه را کش ندهید و دنبال آن را نگیرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۵:۲۷
yasin137364

yasin137364 : سلام
دیشب خواب دیدم انگار قرار بود کسی بیاد خونمون من رفته بودم آرایشگاه با نامادری پدرم.بعدش اونجا به آرایشگره گفتم ابروهامو برندار فقط کوتاه کن.بعدش انگار یه قطره رو صورتم بودم نامادریِ پدرم گفت ک این خونو پاک کن.منم دستمال کشیدم رو صورتم.میگفت از چشمت اومده.منم شاکی شدم بلند شدم و میخواستم برم.ولی از ناحیه چشم دردی احساس نمیکردم.بعدش رفتم خونه همون فردی که میخواست بیاد خونه ما.دیدم سفره نان پزی محلی لوله پیش گوشه اتاق گذاشتن.با خودم گفتن اینا هم سفره دارن.خوبه میتونیم نون بپزیم.بعد از پیش اونا رفتم پیش دختر عمم بحثمون درباره ی ابرو بود.ابروی من در واقعیت هلالی هست.تو خواب به دختر عمم میگفتم ابروی من بالاتر از ابروی تو میشه اگر بردارم.اونم میگفت به خاطر مژه هاته که بلنده.به خاطر همین .

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید شک ها یا احساس تعجب و نگرانی خود را از دید دیگران مخفی کنیدو احساس استرس می کنید و این از وجهه و ظاهر شما مشخص است. نامادری پدرتان هم احساس شما را درک می کند و شما خوشتان نمی آید که او احساس شما را زود می فهمد. کسی که در خواب دیده اید به خانه تان می خواسته بیاید گشایش کار یافته و روزی اش زیاد می شود و شما احساس می کنید که از مصاحبت او با شما، شما هم چیزهای خوب یاد می گیریدو تاثیر مثبتی روی شما می گذارد. شما و دختر عمویتان در مورد اینکه می توانید ظاهر داری کنید یا نه با هم صحبت می کنید و او معتقد است که شما می توانید نظرتان را به صورت نامحسوس و نهفته ابراز کنید و خوش شانسید ولی او نمی تواند به راحتی شما نظرش را بگوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۱:۱۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت