کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اتومبیل

اگر خواب ببینید مشغول رانندگی هستید، در کار و زندگی خود تغییری می دهید و این تغییر باعث نشاط و خوشحالی شما می شود. اگر هنگام رانندگی، ماشین شما خراب و متوقف شد، دلالت برآن دارد که خوش گذرانی به آن حدی که شما انتظار دارید، ادامه نمی یابد. اگر دیدید از مقابل ماشینی که در حال حرکت است فرار می کردید، از رقابت و چشم و هم چشمی پرهیز می کنید.

اگر زن جوانی ببیند به جستجوی اتومبیلی می گردد، برای جلب حمایت فردی تلاش می کند، اما موفق به جلب حمایت او نمی شود. اگر سوار اتومبیل کسی شدید و او رانندگی میکرد، از نظر فکری با او همراه هستید یا او کنترل موضوعی که شما نیز در آن دخیل هستید را به عهده دارد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

332 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

رز

رز : سلام خواب دیدم داخل یه روستا هستیم یدفعه یه ماشین بدون راننده اتومات درهاش باز شد سوارش نشدم اونم درهاش بسته شد و بدون راننده رفت منم یه صندلی چرخدار اداری برداشتم و میخاستم بزارم تو یه ماشین دیگه باخودم ببرم

پاسخ
لینک۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۳:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در شرایط سختی قرار گرفته اید ولی می خواهید مسئولیت عملکرد خودتان را به عهده بگیرید. می خواهید در مورد موقعیت و وضعیتتان مطمئن باشید و کنترل زندگی خودتان را به عهده بگیرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۳:۱۸
Eli

Eli : ممنونم....من چیز دیگه ای تعبیرش میکردم برای همین فکر کردم تعبیرنشده....

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰:۳۸
Eli

Eli :
خانم هراتی جان یادم رفت اینو بنویسم که اون جاده بلند و طولانی بود...

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۸:۲۴
Eli

Eli : سلام خانم هراتی با عرض ادب و ارادت....من خوابی رو چندماه پیش و شاید یکسال پیش دیدم و منتظر تعبیرش بودم اما احساس میکنم که تعبیر نشد در زندگی واقعی...الان میخواستم شما لطف کنید و معنیش رو برام بگید....خواب دیدم توی ماشین دوست پسرم هستم دوست پسرم پشت فرمون بود ...ماشینش ۲۰۶ سفید بود (در واقعیت این ماشین رو نداشت) ما توی یه جاده ای خارج از شهر بودیم و هیچ ماشینی غیر از ما توی جاده نبود جاده مستقیم و راست بود...جلوی ما یه دست انداز نسبتا بزرگ بود( بزرگتر از دست اندازهایی که در خیابان ها در واقعیت وجود دارد) من دیدم که روی شیب دست انداز که به سمت ما بود آسفالت نبود و آجر هایی بصورت نامنظم و کج و کوله قرار داشت(انگار دست انداز با آجر ساخته شده بود و روش آسفالت ریخته بودن که در قسمت شیب، آسفالت کنده شده بود و آجرهای زیرش پیدا بود ) من پیش خودم گفتم الان این آجرها به زیر ماشین گیر میکنه و ماشین خراب میشه اما دوست پسرم با سرعت داشت رانندگی میکرد که باز پیش خودم گفتم اگه با سرعت رانندگی نمی کرد نمی تونست از روی این آجرها عبور کنه...گویا از روی دست انداز بدون خراب شدن ماشین عبور کردیم ....خانم هراتی من و ایشون در حال حاضر از هم بی خبریم...تشکر از تعبیر شما

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۰:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما اختیارتان را به دوست پسرتان سپرده بودید و او زندگی تان را کنترل می کرد. شخصیت او خوب و آدم درستی بود. کسی هم به زندگی و دوستی شما کار نداشت. برای خودتان بدون اینکه دیگران را دخالت بدهید، برنامه می چیدید ولی شما داشتید خیلی سریع در رابطه تان پیش می رفتید و نیاز داشتید که سرعتتان را کم کنید. شما با مانعی روبرو شده اید و شما یا دوست پسرتان، آدمهایی حساس بودید که بر خلاف قلب مهربانتان ظاهری سرسخت و خشن داشتید. قلبتان شکسته و سنگدلانه برخورد کردید و برای اینکه آسیب نبینید و برای حفاظت از خودتان، خودتان را ایزوله کردید و با هم قهر شدید. اما او با سرعت در مسیر زندگی اش پیشرفت می کند بدون اینکه این قهر باعث شود که در زندگی او لطمه ای وارد شود. این خواب که تعبیر شده!!

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۳:۳۸
Emooo

Emooo : سلام دختر خالم خواب دیده خواست که براش تعبیر کنید خوابشو برام ارسال کرد خوابش این هست .........:::::
سلام .خواب دیدم برادرم با ماشین خودش،و دوتا ماشین دیگه باهم در جاده ای آسفالت میرفتند و بعدش به یک سه راهی رسیدند ...اول ماشین اولی از راه اولی میرفت و یکم که جلوتر میرفت تو آب غرق میشد ...بعدش ماشین دومی که از راه دومی رفت یکم که جلوتر رفت . رفت تو آتش... بعدش برادرم از راه سومی رفت اولش راه آسفالت بود ولی بعدش آسفالت تبدیل شد به راه خاکی و ماشین برادرم آرام آرام تو خاک فرو میرفت

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۳:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. برادر شما و دوستانش، هر کدام کنترل زندگی شان را بدست دارند و برای رسیدن به اهدافشان و جاه طلبانه به جلو می روند. اولین دوست برادرتان، بسیار احساسی فکر می کند و غرق در احساسات می شود و پشیمان می شود. دومی بسیار عصبانی است و تنش و استرس زیادی دارد و احساس می کند که همه اش دارد دعوا می کند و زندگی اش آرام نیست و با یک دست چند هندوانه برمی دارد و آرام و قرارندارد. و برادر شما دارد اشتباه می کند و به جای اینکه دنبال رویاها و آرزوهای خودش برود، دارد دنبال آرزوهای کسی دیگر می رود!! یکی به برادرتان گفته که باید اینکار را انجام دهی و برادر شما به تبعیت از او دارد خودش را با مشکلات و گرفتاری هایی مواجه می کند. او احساس خستگی می کند و می ترسد که دیگران را ناامید کند ( آرزوی آنان را برآورده نکند) ولی خودش احساس خستگی و ناامیدی می کند. برادرتان خیلی خیلی کار و تلاش می کند و زمان و استقامت زیادی را برای کارش می گذارد و خودش را کاملا نادیده می گیرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۵:۱۵
fateme

fateme : با سلام و احترام،
خواب یکی از همکلاسی هام که بهش علاقه مندم رو دیدم. تو خواب انگار امتحان داشتیم و دستمون یه برگه ای بود که روش نوشته بود کجا باید امتحان بدیم. اون آقا سوار یه ماشین بود تا بره سر جلسه امتحان. وقتی منم خواستم سوار بشم بهم گفت که تو باید یه جای دیگه ای بری. منم به برگه دستم نگاه کردم و دیدم که راست میگه. بعد ماشین از جلوم رد شد و رفت. تو ادامه خواب دیدم که من دارم ازش با یه گوشی عکس میگیرم.

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۱:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما هر کدام در زمینه های خاصی باید خودتان را قوی کنید و احساس می کنید که در آن زمینه ها اعتماد به نفستان کم است و انگار که چشمها روی شماست و باید خودتان را ثابت کنید. شما سعی می کنید از او یک تصویر ذهنی برای خودتان بسازید و در ذهنتان او را یادآوری کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۲:۱۰
Nahal

Nahal : با سلام و صبح بخیر
خواب دیدم با مادرم و چند نفر خانم دیگه که نمیشناسمشون نشسته بودیم و صحبت میکردیم البته مادرم خوشحال بود و لبخند میزد جایی که بودیم خیلی سرسبز بود چمن های کوتاه و آسمان آبی مثل دشت های وسیع و زیبا_ مادرم با اون خانمها بلند شد و رفت و من دلخور که چرا تنهام گذاشت با همسرم سوار اتوبوس شدیم_ داشتم نگاه میکردم که ته اتوبوس جای خالی دیدم برای نشستن که یکی از اون خانمها که روی صندلی نشسته بود آشنایی داد ( البته در واقعیت اصلا اون خانم تا حالا ندیده بودم) و به من گفت برم پیشش بنشینم و من خوشحال از اینکه یکنفر همصحبت پیدا شده رفتم و کنارش نشستم.
خانم هراتی عزیز: چرا تو همه خوابهام همیشه مادرم تنهام میذاره و میره دلیلش چی هستش؟

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۴:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. لطفا برای تعبیر خوابتان بنویسید که مادرتان زنده هستند یا خیر. با توجه به صدها کاربری که هر روز خواب ارسال می کنند، من نمی توانم همه شما عزیزان و شرایط زندگی تان را به یاد بیاورم.

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۰:۴۸
Nahal

Nahal : سلام عزیزم
بله مادرم در قید حیات هستند.

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۱:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مادر شما احساس می کند که شما الان در شرایط خوبی هستید و خیالش ار بابت شما راحت است به همین دلیل سرش را با دوستانش گرم می کند ولی شما ته دلتان همیشه او را صمیمی ترین شخص نسبت به خودتان می دانید و نیاز دارید که روابط نزدیک تر و صمیمی تری با او داشته باشید. شما حس می کنید که مادرتان شما را پس زده و برای خودش دارد خوب و شاد زندگی می کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۲:۵۷
نوش آفرین

نوش آفرین : باسلام
خواب دیدم هرچقدرکه ترمز دستی ماشین رو می کشیدم بازهم حرکت میکرد(به جلو یاعقب یادم نیست) یدفعه نگاه کردم متوجه شدم که ترمز رو کامل به بالا نمیکشیدم ایندفعه کامل کشیدم و روی دنده یک گذاشتم که اصلا حرکت نکنه.وقتی از ماشین پیاده شدم متوجه شدم که رنگ ماشینم مشکی شده (در واقعیت سفیده)و روی ماشین رو عین ماشین عروس گل زدن وقتی به طرف در منزل رفتم دیدم در خونه رو هم ی عالمه گل زدن انگار قرار بود عروسی کسی توی خونه ما برگزار بشه ولی هیچ رقص و پایکوبی در کار نبود.(من دختر و مجرد هستم)

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۲:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما نیاز دارید در بعضی مسائل کاری یا شخصی سرعتتان را کم کنید و درست تر فکر کنید، زندگی را ساده تر بگیرید و استراحت بیشتری داشته باشید. می خواهید یک موقعیت را تمام کنید و کار دیگری را شروع کنید. باید سعی کنید که اراده و انگیزه تان را بیشتر کنید و در زندگی ثبات داشته باشید. شما می خواهید در زندگی تان تعادل به وجود آورید و خیلی خودسر و سرکش نباشید. عشق و محبت به زندگی تان می آید و احساس طرد شدن و نفرت زندگی تان را از بین می برد. موفقیت های زیادی به دست خواهید آورد و درکتان از زندگی بالاتر می رود. به اهدافتان خواهید رسید. به کسی یا به کاری جدید متعهد خواهید شد تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴:۱۰
Atena

Atena : سلام شبتون بخير
خواب ديدم ماشين شاسي بلند داداشم جايي پارك ه ولي خودش نيست يكي از دوستاش اونجا بود باوجوديكه ميدونستم خيلي رانندگي خوب نيست ولي سوارش شدم بردمش حس كردم دوستش يكم نگرانه دوست نداره بدون اجازه ببرمش تنهايي ماشين بردم جاده بسيار پرپيچ و خمي بود فكر ميكنم سنگ و درختا كوچيكي هم تو جاده بودن) يكم ميترسيدم ولي بدون ذره اي اشتباه رانندگي ميكردم و به مقصد رسوندمش برام هم تعجب آور بود...
ميدونم خيلي اتفاقاي ديگه تو خوابم افتاد ولي فراموششون كردم تا همينجاش يادم موند. مرسي

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۸:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما هم می توانید مثل برادرتان زندگی تان را کنترل کنید و کارهای مهمی را که او به عهده دارد، انجام دهید. می توانید ثروتمند باشید و کارهای مهمی را به عهده بگیرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۲:۱۱
Ghazal

Ghazal : سلام وقت بخیر من به کسی علاقه مند شدم که البته از رفتارشون نشون میداد از من بدشون نمیاد و خیلی از من پرسجو میکردن سوال میکردن اما غیر مستقیم اما توسط کسی فهمیدم دوست دختر دارن
خواب دیدم که رو به روی محل کارشون تو پارکینگ دنبال ماشینشون هستم و منتظر ایشونم اما از طریق پلاک ماشین ماشین رو پیدا نمی کنم یک ماشین اومد و پارک کرد که پلاکش فرق داشت با پلاک ماشین ایشوون و ازش پیاده شد و من پرسیدم پلاک ماشینت این نبود و ... و خیلی خوب باهام برخورد کرد با خنده و من برای خرید ماشین بهش تبریک گفتم
تو بیداری هم همین ماشین رو با همون رنگ داره فقط پلاکش فرق داشت
تعبیر خوابم چی میشه ؟! با تشکر

پاسخ
لینک۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۶:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. تغییر پلاک ماشین او به این معنی است که او خودش را آزاد می داند تا هر کار که دوست دارد انجام دهد و هر جور که دوست دارد زندگی کند. او آدم مقیدی نیست و وابسته به کسی نیست. شما هم دوستش بودید، با کسی دیگر همینکار را می کرد و نشان می داد که از او هم خوشش می آید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۲:۴۶
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت