کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب استخر

شنا کردن در استخر پر از آب روشن نشانه ثروت، سلامتی و عمری طولانی است. اگر آب کدر باشد احتمال به وجود آمدن اندوهی در زندگی تان وجود دارد. آب بدبو، بیماری است و استخر خالی نشانه انجام کاری است که منفعتی برایتان ندارد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

87 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

فرشته

فرشته : سلام خانم هراتی عزیز، من خواب دیدم دنبال خونه میگشتم که اجاره کنم همراه پدر و مادرم بودم، رفتم یه جایی که گفتن کرایه ش کمه رفتیم دیدیم خوب بود، یه مرد ما رو راهنمایی کرد و ما هم دنبالش میرفتیم و از بالای پشت بامش رفتیم چند تا پشت بام خونه دیگه رد شدیم رسیدیم به یه خونه دیگه ای که انگار اونجا مهمونی بود، یه استخر نه چندان بزرگ سرپوشیده داخل خونه بود، چند تا زن هم داخلش داشتن شنا میکردن، به ما هم گفتن بیاین شنا کنید، مادرم نیومد ولی من رفتم یکم شنا کردم، بعد آب استخر رو کشیدن، گفتن آبش کثیفه ولی کثیف نبود، بعد آب پاک باز کردن که پر بشه، دیگه بیدار شدم، در واقعیت من دنبال خونه اجاره ای بودم ولی بعد تصمیم گرفتم طبقه بالای خونه مامانم رو بسازم و شروع به ساخت کردم و از شوهرم هم دارم جدا میشم، مادرم هم یه خواب شبیه خواب من دیده، خواب دیده که داشتیم با ماشین از داخل کوچه مون رد میشدیم، کنار خونه مون رودخونه هست، بعد انگار بارون اومده و رودخونه زیاد شده، جوری که نمیشده با ماشین رد بشیم، بعد مادرم از ماشین پیاده میشه می بینه که آب رودخونه خیلی تمیزه و پاکه، بعدش هرچی دنبال من گشته منو پیدا نکرده که دوباره سوار ماشین بشه

پاسخ
لینک۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۹:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید مستقل باشید و زندگی خوبی داشته باشید. می خواهید به موفقیت برسید و احساسات پاک در زندگی تان جریان پیدا کند. می خواهید شروعی تازه داشته باشید ، به آرامش برسید و کسی شما را تایید کند. ولی به صورت موقت با شما خشک و بی احساس رفتار خواهد شد. که احتمالا این به خاطر رفتار شوهرتان است. فرشته ی عزیز لطفا توجه داشته باشید که طبق قوانین سایت شما فقط ملزم به ثبت یک خواب در 24 ساعت هستید و نمی توانید در یک کامنت دو خواب مجزا بنویسید. اینکار خلاف مقررات سایت است و شما را مدیون سایت و کارمندان آن خواهد کرد. پس لطفا منبعد به این قانون سایت توجه بفرمایید. خواب مادرتان را لطفا در نوبت بعدی ارسال بفرمایید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۸:۵۸
میثم

میثم : باسلام خدمت خانم هراتی عزیز.

لطفا متن خواب غیرقابل نمایش شود.باتشکر.

پاسخ
لینک۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۶:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید که گذشته را بشویید و به آرامش برسید. می خواهید که احساستان را تایید کنید ولی همزمان نمی خواهید که خیلی درگیر مسائل احساسی شدید شوید و دوست دارید که منطقی فکر کنید. شما به ثروت خواهید رسید. قسمت دومی که شما فکر می کنید مربوط به پول است، در واقع همان قسمت اول است! اما قسمتی که باید شهادت دهید در واقع به این اشاره می کند که شما باید هشیار باشید و مسئولیت کارهایتان را به عهده بگیرید و وقتی انشالله از لحاظ مالی قوی تر شدید، و دوستانتان سعی کردند هندوانه زیر بغلتان بگذارند و شما را خیلی قوی تر از واقعیت جلوه دهند تا شما هم تحریک شوید و کارهای بزرگی برایشان انجام دهید، آن موقع باید هشیار باشید که سرتان را کلاه نگذارند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۰:۳۳
mmar

mmar : باسلام و شب بخیر ، ممنون میشم اگر نمایش ندهید :

لطف می کنین اگر تعبیری داره بفرمایید.

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۵:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روز خوش. شما شروعی تازه و مثبت خواهید داشت و می خواهید تمام نگرانی های خودتان را از بین ببرید. با سر به درون احساساتتان می پرید و احساساتی رفتار می کنید. می خواهید گذشته را بشویید برود. آرامش و راحتی به زندگی تان می آید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۲:۰۳
2020

2020 : سلام خانم هراتی جان، چند روز پیش خواب دیدم در یک خانه‌ای بودم یادم هست مادرم و خواهرم و افراد دیگری هم آنجا بودند، خانه‌ای که من نمیشناسم و خیلی زیبا و لاکچری و بزرگ بود، یک سینی آوردند همه‌اش مال من بود، داخل سینی دو فنجان قهوه و یک کاسه کوچک بود داخل کاسه نمیدونم دقیقا چی بود ولی یک چیزی شاید مثل قهوه بود اونم، گفتم من این را میبرم طبقه‌ی بالا و نشان فلانی میدم، برای رفتن به بالا نرده‌بانی بود من به سختی بالا میرفتم ولی دانه به دانه پله‌ها را بالا میرفتم و مادرم یکجوری دستانش دور من بود برای حمایت از من که یک وقت نیوفتم، ولی غر هم میزد، و من میگفتم من باید بروم بالا، نردبانش یک جوری وحشتناک خیلی صاف با کلی پله، رسیدم بالا ولی دیگه بالا مادرم نبود من بودم و آدم‌هایی در اطرافم، دیگه اون سینی دستم نبود یک چیزی دستم بود نمیدونستم چیست به همه میگفتم مرا راهنمایی کنید به من کمک کنید چیکار کنم، حتی یک استادام را دیدم از اون هم پرسیدم چیکار کنم این را، ترسیدم بمبی نباشه و یک پنجره بزرگی بود و من با شتاب آن را به بیرون پرتاب کردم، اول حس کردم نزدیک انداختم و اگر بمب باشه ما منفجر نشویم، بعد انگار همون استادم گفت تو اون را به یک کشوری نمیدونم کجا انداختی، بعد از طبقه بالا اومدم پایین این‌بار دیگه پله بود، همه پایین بودند و خانواده‌ام و دور یک‌ استخر تمیز همگی نشسته بودند و یک سری آدم‌ها شنا میکردند و ...، بعد کسی مرا به داخل آب آورد و من رفتم تو آب، آب پاک و زلال بود شروع به شنا کردم خیلی حس خوبی داشت (من در واقعیت شنا بلد نیستم) ولی خیلی خوب شنا میکردم و استخر خیلی بزرگ نبود و من مرتب دور میزدم و شنا میکردم، یک خانمی از دوستان اومد به من و مادرم گفت برای درمان این چیز میتونی این کارا را کنی براش و یک سری حرف دیگر که یاد نیست...

پاسخ
لینک۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شرایط زندگی شما متحول خواهد شد و افکار و ایده های تازه و بهتری به زندگی شما راه می یابد. با دست و دلبازی و سخاوت به شما خواهند رسید و موقعیتی برایتان پیش می آید که شما ار رفتاری که با شما می شود احساس امنیت خواهید کرد ولی باید قبل از اینکه دوستی تان را با کسی ادامه دهید، به موقعیتتان خوب فکر کنید. قبل از اینکه هر تصمیمی بخواهید بگیرید و هر کاری بخواهید بکنید باید دانش و بینش کافی در رابطه با آن را کسب کنید. نباید عجولانه تصمیم بگیرید و باید آرام باشید و سعی کنید که کمی روتین خودتان را عوض کنید و به حرف دل دوستتان هم توجه بیشتری بکنید. :))) شما سعی می کنید که در زندگی تان پله های ترقی را طی کنید و مادرتان هم حامی شماست ولی اهداف خیلی بلندی برای خودتان در نظر گرفته ایدو مادرتان نمی تواند در تمام مراحل زندگی تان با شما بماند و از شما حمایت کند. حمایت مادرتان است که با سخاوت و دست و دلبازی دست شما رسیده و اینطور نیست که همیشه، همه، بخواهند برای شما از خودشان مایه بگذارند و تمام تلاششان را برای حمایت از شما بکار بگیرند. اشخاص جدیدی به زندگی شما خواهند آمد و شما بسیار مضطرب خواهید شد و می خواهید احساسات منفی و تنش های عصبی و فکری تان را دور بریزید. شما با شرایطی که برایتان آشنا نیست مواجه می شوید تا مدتی که دوباره تصمیم می گیرید که به خانواده تان سربزنید. خانواده شما همان صفا و صمیمیت گذشته شان را خواهند داشت و شما هم ترحیح می دهید که گذشته تان را بشویید برود و شروعی تازه داشته باشید. دیگر برای شما مثل اول خوابتان رفاه و لوکس مهم نیست . حالا برای شما عشق و صفا و صمیمیت است که ارزش پیدا می کند. شاید شما قرار است برای ادامه ی تحصیل به کشور دیگری بروید؟!! تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۸:۲۷
2020

2020 : بله قصد که دارم، یعنی جزء خواسته‌هام هست که برای ادامه تحصیل خارج برم، ان شااالله هم شرایط درست شد میرم، با توجه به خوابم برام رفتنم خوب هست؟

پاسخ
لینک۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : از خوابتان مشهود بود. همانطور که نوشته ام با مشکلات بسیاری برای پیشرفتتان مواجه می شوید ( نه برای رفتن بلکه در زمانی که خارج از کشور زندگی می کنید) و در نهایت اجتمال قوی بر می گردید.

پاسخ
لینک۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸:۴۱
Seyamak

Seyamak : با سلام و احترام. در خواب استخر آب زلال و شفافی را که عده ای در آن شنا می کردند دیدم. خودم هم به داخل استخر رفتم و به آرامی شنا می کردم. بعضی ها زیر آبی شنا می کردند من بدون اینکه سرم زیر آب باشد شنا و از سمت دیگر استخر به راحتی خارج شدم.

پاسخ
لینک۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۶:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما می خواهید مشکلاتتان را پشت سر بگذارید شروعی تازه داشته باشید و به ثروت برسید. همه ی اینها را خواهید داشت مضافا به اینکه شما سعی می کنید که تمام مدت منطق و عقلتان را به کار ببرید و روشنفکرانه برای رسیدن به خواسته هایتان اقدام کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۴:۴۶
shirin

shirin : سلام خسته نباشيد، و ممنون از تعبيرتون..
خواب ديدم يه جايي بوديم كه يك استخر خيلي بزرگي داشت و چند نفر توي استخر بودن و مامانمم رفت توش ولي يكم راه ميرفت توش شنا نميكرد و خاهرمم( كه متاهله) رفت توش ولي خاهرم خيلي شنا ميكرد هي مي اومد بيرون شيرجه ميپريد توش و شناي حرفه اي ميكرد و حتي يكمي زير آبي هم ميرفت مي اومد بيرون( در بيداري شناي به اين قشنگي بلد نيست) و دختر خالمم (متاهله) اونم توي استخر بود و اونم يكم راه ميرفت توش و همه شناي خاهرمم رو ميديدن كه خيلي قشنگه و بعد همه گرم حرف زدن بودن يعني مامانم و دختر خاله هام و بقيه ولي من همش حواسم به خاهرم بود و يك دفعه ديدم خبري از خاهرم نيست و فكر كنم نزديك يك ربع خبري ازش نبود و يهو داد زدم گفت خاهرم نيست غرق شده توي آب رفته كه همه ميگفتن شايد از اب بيرون رفته گفتم نه من حواسم بهش بود يك ربع نيم ساعته نيستش و غرق شده و يهو خاهرم از زير آب اومد روي آب ولي بيهوش بود و من گريه ميكردم كه واي خاهرم غرق شده و دختر خالم رفت اوردش و من بغلش كردم و هي ميگفتم خاهرم چشم خورده و جلو همه ميگفتم چشمش زدن و بغلش كردم بردمش اون طرف ولي خاهرم بيهوش بود و گذاشتمش رو زمين و زدم پشتش و محكم ميزدم و يهو يه عالمه آب اورد بالا و به هوش اومد و دوباره محكم زدم پشت كمرش و باز هم يه عالمه آب اورد بالا و كاملا به هوش اومد و به خاهرم ميگفتم اين شنارو ميكردي چشم خوردي و بعد من خيالم راحت شد از اينكه ب هوش اومده و خاهرمو بغل كردم كه ببرمش توي حمام كه كثيف شده بشورمش و هي از پله ها به سختي بالا ميرفتم و خاهرم ميگفت خسته شدي همينجا منو بشور و گفتم نه خسته نشدم و ديگه ادامه خاب يادم نيست ولي خيلي خوشحال شدم از اينكه به هوش اومد. ( خاهرم متاهله و چند ماهه ديگه عروسيشه).

پاسخ
لینک۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۳:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خواهر شما می خواهد شروعی تازه داشته باشد و انرزی مثبت را به زندگی اش بیاورد. او قادر خواهد بود در رابطه با مسائل احساسی به خوبی عمل کند و منطقی رفتار کند. مادرتان سعی می کند که گام به گام نسبت به مسائل احساسی پیش برود و با درک و درایت همه ی جوانب امر را بسنجد. خواهر شما اما قادر نیست روی احساساتش کنترل داشته باشد و احساس استیصال و ناراحتی خواهد کرد و فکر می کند که زیر بار احساسات دارد له می شود. شما به او کمک می کنید که منطقی فکر کند و افکار منفی را از سرش دور کند و زندگی اش را سرو سامان ببخشد. شما با خواهرتان صحبت می کنید که نگرانی هایش را بشوید برود و در زندگی پیشرفت کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۰:۴۱
tahmineh

tahmineh : ببخشید من چون متن خوابمو کپی کردم ، رسم ادب فراموش کردم. سلام ،امیدوارم خوب باشید و تشکر میکنم از سایت خوبتون.

پاسخ
لینک۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۳:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. استدعا می کنم عزیزم. در نوبت هستید. تشکر از محبت شما.

پاسخ
لینک۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۰:۰۸
tahmineh

tahmineh : خواب دیدم توی استخر باغ کسی که یک طرفه دوسش دارم و اون ادم نمیدونه هستم ، و یه خانم دیگه که کنار من لبه استخر با کمی فاصله نشسته بود . من توی قسمت کم عمق استخر توی اب نشسته بودم و اون اقا داشت شنا میکرد. اومد طرفم و با هم نزدیکی کردیم . من اول از حضور اون خانوم جوون معذب بودم ولی بعد که خوشم اومد دیگه یادم رفت ، چیزی که خیلی خوشم میومد سر اون ادم روی گردنم بود. انگار رابطه مون از روی عشق بود نه هوس و غریضه. بعد که تمام شد من میخواستم شورتمو که یه شورت سبز روشن بود بپوشم( همچین لباسی ندارم ) ولی نمیدونم چرا انقد سخت بود و هربار اشتباه میپوشیدم . توی همین حین اون اقا که باز داشت شنا میکرد ولی حواسش به من بود میگفت چرا میخوای بپوشی و مایل بود که نپوشم ولی من چون فک میکردم میخوام شنا کنم و از نظر بهداشتی بهتره بپوشم میخواستم بپوشم ولی دلیلمو نمیگفتم فقط میگفتم راحتترم، فک میکردم اگه بگم ممکنه ناراحت شه از اینکه فک میکنم اب استخر کثیفه! و با اون خانوم فقط همون موقه در مورد اینکه بهتره که شورت بپوشم حرف زدم. فک کنم در اخر تونستم بپوشمش.
بعد انگار مامان و خاله های اون اقا اومدن و ما رفتیم توی ساختمون که اشپزی کنیم. انگار عضوی از اون خانواده بودم!
اینم بگم که این روزا تصمیم گرفته بودم که این اقا رو بطور جدی فراموش کنم، اخه یه رابطه جدی داره گویا.

پاسخ
لینک۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۶:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما فکرتان ناراحت است و درگیر رابطه ی احساسی با او هستید ولی سعی می کنید که خیلی عمیق وارد این افکار و رابطه نشوید برای همین دیده اید که در قسمت کم عمق استخر نشسته اید. خانمی که در استخر او بوده به ثروت و امکانات مالی او اشاره می کند که شرایط اقتصادی خوبی دارد و ارتباط جنسی شما با او اشاره به این دارد که شما از او دور و جدا هستید. اینکه شما لباس زیر به تن ندارید بیانگر ترس شما از این است که احساس و راز شما بر ملا شود و او هم نسبت به این مسئله اهمیت نمی دهد که می خواسته لخت باشید. در عوض سعی شما در این بوده که این لباس زیر را بپوشید تا نشان دهید که شخصیتی با کرامت دارید و می خواهید احترامتان بالا بماند و شما را پست و پایین و ارزان نپندارند. می خواهید عشقتان را به او نشان دهید و اصرار او برای اینکه لخت بمانید به این اشاره می کند که او به شما توجهی ندارد. رابطه ی جنسی شما و او علاوه بر دوری شما از ایشان به این تمایل شما برای برقراری ارتباط با او اشاره می کند چون فرمودید که در واقعیت او از اینکه شما دوستش دارید اطلاعی ندارد. شما شاید بتوانید رابطه ی گرمی با خانواده ی او به عنوان یک دوست بسازید ولی قلب او پیش شما نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۶:۴۲
samira

samira : سلام وقتتون بخیر
بنده بین ساعت ۳ تا ۶ بعد از ظهر خواب دیدم که با یک مانتوی بافت خاکستری طرح دار رفتم سر کار و یکی از همکاران که مدتی هست بهشون فکر می کنم هم یک پلیور مردونه پوشیدن دقیقا همون طرح و رنگ مانتوی من و به صورت اتفاقی کاملا ست شدیم.
بعد از کار ایشون تو استخر بودن (نمیدونم دقیقا کجا بود) و به من گفتن تو هم بیا و من هم رفتم. اولش یه مقدار خجالت می کشیدم که محرم نیستیم ولی در کل راحت بودم انگار. خاطرم نیست ایشون لباس داشتن یا نه ولی من یه مایوی تقریبا پوشیده تنم بود و با فاصله تو آب داشتیم ریلکس می کردیم. منشیمون هم می خواست بره اومد خداحافظی کنه گفتم توهم بیا، گفت نه من باید برم دیگه و رفت.
این هم بگم که قبل از خواب به نیت ایشون نذر کرده بودم

پاسخ
لینک۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۰:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید که زندگی آرام و با عشق و پر از صلح و صفا برای خودتان بسازید و رفتار شما حکایت از این دارد که شخصیتی مغرور و کم حرف و مرفه دارید که با هر کسی هم قاطی نمی شوید و کسی که به او فکر می کنید هم رفتاری مشابه شما از خودش بروز می دهد. شما می خواهید شروعی تازه داشته باشید و از نظر احساسی با او در یک فاز فکری قرار می گیرید. شما احساس می کنید که در مقابل او، در معرض نمایش هستید ولی اعتماد به نفستان بالاست و در شرایط احساسی موجود، آرامش دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹:۳۱
Aylar

Aylar : سلام خواب دیدم با شاگردام و دخترداییم رفتم یه جایی وسایل ورزشی خرید کنیم هزینه وسایلای من شد ۲۸۰ هزار تومن گفتم چه خبره!فروشنده گفت باور کنین خودمون گرون میخریم ولی من باز باور نکردم و پولشو ندادم اما وسایلا همراهم بودن رسیدیم استخر دیدم فروشنده اونجا ناجیه لباس سفید سفید پوشیده بود، شماره کارتشو خواستم پول بریزم حسابش ولی وقت استخر داشت تموم میشد و گفت شماره تافن همرامو دارن بگیر و زنگ بزن و رفت، دیدم دوستام دارن شنا میکنن، تمرین میکنن با توپ، منم خوشحال شدم رفتم پیششون، سلام و علیک و روبوسی کردم، گفتم با اینکه ده دقیقه مونده ولی اشکال نداره حداقل از آب لذت ببرم؛ آب اون استخرم زیاد تمیز نیست ولی هرچی هست استخره...با مایو و بدون کلاه شیرجه زدم تو آب داشتم تو آب میرقصیدم بعدش احساس کردم میتونم رو آب راه برم همش احساسم این بود که توکل کنم بخدا میتونم راه برم درومدم پامو گذاشتم رو آب گفتم بسم الله تند تند رو آب راه میرفتم میگفتم کی میتونه اینطوری رو آب راه بره؟!خیلی لذت بخش بودبه جای شنا روی آب راه میرفتم برای اینکه اثبات کنم آب خودشه زیر آب هم میرفتم برمیگشتم تا ببینن آبه، یکی از دخترا هم به اسم ثنا بهم گفت چطوری راه میری بمنم یاد بده دستشو گرفتم بهش گفتم توکل کن بخدا بگو بسم الله آروم پاتو بزار رو آب...خیلی لذت بخش بود انگار آب به تسلطم درومده بود، بابا و مامانمم اومدن گفتم ببینین رو آب راه میرم جادویی هم به کار نمیبرم انگار برا پدر مادرم عادی بود و هیچ واکنشی نشون نمیدادن... شبو‌مونده بودیم استخر آخرش یه خانومی اومد گفت وقتش تمومه و درومدیم خونوادگی سوار ماشینمون شدیم یه جایی نگه داشتیم گفتن انگار زلزله میخواد بیاد ما هیچ زلزله ای حس نکردیم و یه خانوم با داد و فریاد گفت زلزله ولی ما هیچی احساس نکردیم.

پاسخ
لینک۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به پول آسان و قدرت و دستاوردی بزرگ خواهید رسید. شما به خودتان ایمان دارید. بر احساساتتان تسلط کامل دارید و اجازه نمی دهید که از دستتان در برود و اعتماد به نفستان بالاست. مسائل منفی روی شما تاثیر گذار نیستند و ناامید نمی شوید. با دعا و نیایش خداوند، روحیه ی شما قویتر هم خواهد شد. پدر و مادرتان هم مثل شما هستند و بالاپایین های اجتماعی هیچ تاثیر منفی روی روحیه و زندگی شما نخواهد داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۸:۰۹
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت