کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب افتادن

افتادن در خواب به چند وجه دارای تعابیر مختلف است. افتادن از پشت بام خانه، دلیل بر نزول امکانات مالی است. اگر کسی که از بام افتاد، ضایعه ای در جسمش پیدا شد، خسارت جسمی در بیداری خواهد دید و اگر ضایعه ای در جسمش پیدا نشد، زیان مالی دربر دارد.

افتادن به رو، بدون ضایعه و سلامت برخاستن، وارد شدن خطری است که گذراست. اگر در حال دویدن بود و بر زمین افتاد، دلیل بر اینکه در کاری شتاب به خرج می دهد که زیانبخش است.

اگر سقف و یا دیواری از منزل افتاد و بر اهالی منزل صدمه ای وارد نشد، خطری برای آنان در راه است که به دعا و صدقه برطرف می گردد. اگر کسی شما را پرت کرد و در نتیجه به زمین خوردید، شخصی موجب کاهش مقام شما می شود و اگر شما کسی را به پایین انداختید این آسیب از شما به دیگری وارد می آید.

تعبیر خواب افتادن آرام و آهسته

اگر افتادید ولی آرام و آهسته (مثل یک ورقه کاغذ در هوا) به زمین رسیدید خطری شما را تهدید می کند ولی زیان نمی بینید. اگر از ارتفاع افتادید اما زیر پای شما آبی صاف و روشن بود، حادثه ای اتفاق می افتد که به خشنودی شما پایان میابد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

36 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

الياس

الياس : قبلش خواب ديدم پيش خواهرم هستم گوشيمو در آوردم ديدم تو بازي مورد حمله قرار گرفتم خيلي با شكوه تر از چيزي كه هستم بودم و كسي كه ازش مي ترسيدم منو ويران كرد و قدرتي رو كه من خودم بدست نياورده بودم ازم گرفت احساس نا اميدي كردم اما مهم نبود نكته اينجاست كه به من فرصت پيشگيري داده نشد اگرچه حس كردم درست ميشه كلاً قبل و بعدش خواب شكست خوردن تو كارهام رو ديدم گرچه بيشترش يادم نمياد ، روزهاي خيلي بدي رو سپري مي كنم واقعا نياز به كمك دارم اما هيچ كس نيست ، تو زندگيم ضعيف شدم و ارتباط اجتماعيم هم تا حد زيادي شكست خورده نمي تونم توي اجتماع باشم و ترد شدگي من از خودم و دنياي اطرافم مشهوده نمي تونم خودم رو تو جمع بگنجونم و حتي اونجام حس طرد شدگي مي كنم و نمي تونم وارد جمع بشم ( مشكل با خودمه انگار دورم يه ديوار نا مرئي باشه ) مي خوام بالغ و عاقل باشم اما نيستمم و نمي تونم باشم مي خوام آدمي باشم كه مي خوام باشم اما نيستم و نمي تونم گرچه گاها كوته شعاع هاي نوري مي تابه اما حقيقت رو عوض نمي كنه و من با حقيقت ضعيف و كم قابليت خودم رو به رو ميشم روياهام بر آب شده نياز به كسي دارم كه در كنارم باشه اما كسي كه آرزو مي كردم باشه با كس ديگه ايه و من تاوان شكستن استخاره هام رو مي دم و من براي من آمادگي ارتباط ديگه اي رو ندارم طي بيش از يكسال زندگي در طوفان اين بدترين طوفانيه كه به سمت من وزيدن گرفته وديشب وقتي واقعا نمردم بعدش ناراحت شدم ديشب خواب هاي خيلي زيادي ديدم كه بيشترش رو يادم نمياد اما محوريتشون شكست بودببخشيد خانم هراتي من واقعا از شما ممنونمم

پاسخ
لینک۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۹:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : همانطور که خودتان هم فرمودید، مشکلات و فشار زندگی تان باعث شده که شما این خواب را ببینید. همه مشکل دارند و اصلا دنیا محلی نیست که همیشه بتوانید در آن خوش باشید. انسانها از مشکلاتشان می آموزند و تکمیل و خبره می شوند و این میان کسانی برنده می شوند که ایمان و عشقشان را نسبت به خدای بزرگ از دست ندهندو همیشه به او به عنوان عشق اول و آخر خودشان نگاه کنند. برای رسیدن به چیزی یا کسی صرفا نباید اول هر کار قران را بردارید و استخاره کنید. شما باید فکر کنید ، کسی را بشناسید و میزان علاقه خودتان به او و علاقه او را بخودتان بسنجید هماهنگی ها و تشابهات و اختلافات را بین خودتان متوجه شوید و بعد دل ببندید. اینطور هیچوقت ضربه نخواهید خورد. سعی کنید که عاقلانه تر و مسئولتر برخورد کنید. مسئول باشید در قبال خودتان!! خودتان را دوست داشته باشید و کاری نکنید که به ضررتان باشد. هر کسی عاشق خودش باشد، همه عاشق او می شوند. خودتان را دست کم نگیرید عشق را گدایی نکنید. هیچ کسی از شما برتر و بالاتر نیست. به هیچ کسی جز خدا تکیه نکنید چون همه آدمها یک روز از آدم خسته می شوند و می روند یا می میرند... اما فقط خدا باقیست. شما تازه اول راه هستید. چانه تان را بالا بگیرید، عشق خدا را در قلبتان بگذارید، یا علی بگویید و بلند شوید. خدا با شماست. منفی بافی نکنید و خواهید دید که خوبیها به زندگی تان کم کم راه می یابند. نگذارید در این بازی دنیا شیطان بر شما پیروز شود و یک موجود افسرده و شکست خورده از شما بسازد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۳:۰۷
الياس

الياس : خواب ديدم بعد از پله ها زمين يخ زده بود من ليز خوردم و افتادم بدنم بي حس شده بود نمي تونستم كوچك ترين تكوني بخورم حتي صدام هم در نمي اومد مي خواستم دستمو دراز كنم و از دوستم كمك بگيرم اما نمي تونستم يه لحظه حس كردم كسي نيست انگار مرده بودم

پاسخ
لینک۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۰:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم به نظر می رسد خوابتان را نصفه نیمه نوشته اید. شرایط قبل و بعد از این حالتی که توضیح دادید بسیار در تعبیر موثر است. اگر منظورتان این است که از پله ها پایین آمدید و بعد لیز خوردید، خوابتان به موانعی اشاره می کند که در زندگی تان تجربه می کنید و می ترسید که به خواسته هایتان نرسید. احساس می کنید که جاپایتان سفت و محکم نیست و با احساسات سردی روبرو می شوید که باعث شکست شما در راه رسیدن به اهدافتان می شود. شما این حالت احساس می کنید که نادیده گرفته می شوید ولی کسی به حرفتان گوش نمی دهد. زندگی شما متحول خواهد شد و تصمیم می گیرید که شخصیت خودتان را به کل عوض کنید یا در اثر فشار این سختی هایی که پیش رو دارید، خودبخود شخصیت شما عوض خواهد شد. تجاربی که کسب می کنید موجب می شود که شما تلاش کنید که آدم قوی تری باشید و دیگر مثل امروز نخواهید بود. این تغییر شخصیت بد هم نیست چون شما یاد می گیرید مقاومتر باشید و مثل قبل اشتباه نکنید. مرگ در خواب شما متحول شدن شماست و به معنای مرگ واقعی نیست. برای دفع شر هم صدقه بدهید. این خواب برای شما هشداری است که درست رفتار کنید و درست فکر کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۹:۲۸
Zohre

Zohre : سلام
با عرض معذرت از ارسال کامنت مجدد ، همسرم اصرار داره برای ادامه تحصیل خارج از کشور اقدام کنم ؛ فکر کردم شاید به این خواب مربوط باشد .
با تشکر از لطفتون

پاسخ
لینک۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۳:۱۱
Zohre

Zohre : سلام
وقتتون بخیر ؛ خواب دیدم در خانه نا آشنایی هستم همسرم در ورودی رو با کلید باز کرد اومد داخل و بلوز سبز رنگ تنش بود و بعد دیدم رفت بیرون از بین نرده پله ها افتاد پایین ؛نرده ها هم سبز رنگ بود من به شدت هول کردم رفتم کنار نرده ها دیدم به جایی گیر کرده و پایین نیفتاده و بعد دوباره دیدم از اونجا در حالی که 5 تا شاخه گل قرمز کنارش بود پرت شد توی حیاط مدرسه .
در ضمن دیدم میخوام یا اینکه مشغول خواندن دوره دکترا هستم و از پله ها پایین میرم .
با تشکر از لطفتون

پاسخ
لینک۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۹:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. ایده ی جدیدی به ذهن شما رسیده و همسرتان به شما اجازه عملی کردن ایده تان را می دهد . سبز روشن تغییر مثبت و صلح است و سبز تیره خیانت و مادی گرایی است. پایین آمدن از پله ها به افکار سرکوب شده و موانعی که در زندگی تجربه می کنید اشاره دارد و افتادن از پله ها نشانه کمبود اعتماد به نفس یا کمبود حمایت در زندگی است. پرت شدن به افسردگی و احساسات منفی و ناامیدی و رنج اشاره دارد. تحصیل شما شاید مقام شما را بالا ببرد ولی به زندگی تان لطمه خواهد زد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۵:۲۴
Fati

Fati : سلام.خواب دیدم تو یه مدرسه هستم و از در که وارد سالن شدم یه کت و کیف دیدم که همینطوری افتاده کف سالن.دقت که کردم دیدم اینا برای یکی هس که اینجا زمین خورده یا از جایی افتاده وسایلش همینطوری اینجا مونده.بعد فهمیدم اینا برای برادر شوهر کوچیکم هست و تو بیداری هم همچین کتی داشت.خیلی نگران شدم رفتم دفتر و در رو باز کردم و معلم چن سال قبل خودمو که خانوم خوب و صمیمی بود رو دیدم همونطوری هول هولکی ازش پرسیدم اینا مال فلانیه؟!گف اره.گفتم اتفاقی افتاده براش حالش خوبه.یادم نیس دقیقا چی گف ولی اینطور فک میکردم که برده بودنش بیمارستان.تو خواب حس میکردم که نمبخام بقیه بدونن من نگران اونم و اون برادر شوهر منه.حتی خود برادر شوهرم.یهو خانومه رفت کنار و برادر شوهرم از پشت اون اومد بیرون.بنظرم سرش بانداژ شده بود از سن الانش چن سالی کوچیکتر بود(البته هنوزم تو سن مدرسه هس)با دیدنش هم جا خوردم هم خجالت کشیدم و هم خیالم راحت شد خوبه.و گفتم الان پیش خودش میگه نگران من بوده.البته بنظرم لبخند رو لبش بود ک از اینکه به فکرش بودم راضی بود.اون ایستاده بود و من دستامو رو بازو هاش گذاشم و ازش حالشو پرسیدم.البته اون چیزی نگف فقط لبخند میزد و میخاس زودتر بره.اگه تعبیری داره ممنون میشم تعبیر کنید

پاسخ
لینک۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۴:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. برادر شوهر شما از مسئله ای ناراحت است و احساس عدم امنیت یا عدم حمایت می کند ولی مشکلی نیست که حل شدنی نباشد و به او مشاوره فکری داده اند و فکرش راحت و باز خواهد شد. او نسبت به شما مهربان است ولی نمی خواهد این را بروز دهد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۸:۰۲
Azadi

Azadi : سلام عزیزم خواب دیدم ی پسر خوشتیپ با ی بچه از جلو داشت میومد منم افتادم زمین بعدش نشستیم پیش دخترعموم بهش گفتم یاد اون شعر افتادم ک میگه من تورو دیدم و ارام به خاک افتادم(عاشقانه س) برای دخترعموم نوشتم شعرو.پسری ک ی مدته ذهنمو مشغول کرده و دوستم بش گفته بود من ازش خوشم میاد گفت چی نوشتی رو برگه و سعی کرد برگه رو بگیره ازم منم پارش کردم برگه رو.و گفتم قرار نیس ک مث قبلا بفهمی من چی تو دلمه
ممنون از تعبیرت عزیزم

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما عاشق شده اید و احساستان این است که این آقا می تواند با هدف و ایده ای که در سر دارد موقعیت خوبی برای شما باشد و پیش او احساس ضعف می کنید و کم می آورید. دختر عمویتان هم از افکار شما با خبر می شود و به طریقی باز به گوش این آقا می رسانند که چه در دل شماست و او پیامتان را می گیرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۰:۳۸
reyhane

reyhane : سلام دوستم یک خوابی دیده خیلی نگران خواب دیده با داداش افتادن تو یک گودال خودش از تو گودال درامده هرکار کرده داداشش نتونسته در بیاد .

پاسخ
لینک۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۶:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست شما در مورد یک موقعیت احساس ناامیدی می کند. او و برادرش مرتکب خطایی می شوند که دوستتان خودش را نجات خواهد داد ولی برادرش متضرر می شود و قادر نخواهد بود بر مشکلش غلبه کند. برای دفع شر صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۵:۳۴
صادق صفرزاده

صادق صفرزاده : سلام وقت بخیر در روستایی بیرون از اتاق خوابیده بودم - خواب دیدم چهار نفر قد بلند اطرافم را گرفتند و همانگونه که رو به بالا دراز کشیده بودم مرا بلند کردند و حدود دو برابر اتاق بالا بردند و رها کردند که بشدت زمین خوردم وبا وحشت از خواب بیدار شده و بداخل اتاق رفتم لطفا تعبیری بفر مایید متشکرم صفرزاده

پاسخ
لینک۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۵:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. 4 بیانگر مسائل مادی گرایانه و کارهای سخت است و تعبیر خواب شما این است که شما در این گونه موارد کنترل ندارید و احساس عدم امنیت می کنید یا حمایتی در زندگی بیداری تان ندارید و مسئله ای کوبنده را تجربه می کنید. باید بیدار شوید و بیشتر تلاش کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۲:۲۸
Sara

Sara : سلام. خواهرم خواب دیده منو مادرم و خواهرم روی ترن هوایی هستیم و یهو میبینم خیلی بالا رفتیم بعد مادرم کمربند بسته ولی منو خواهرم نبستیم ترن بر عکس میشه و خواهرم میبینه من کنارش نیستم و خیلی میترسه که من کجا افتادم ولی مادرم ازین قضیه نترسیده بود و میخندید همش بعد از اینکه از ترن میان پایین میبینن من از ترن افتادم و در حال جون دادم هستم ولی بازم مادرم زیاد ازین قضیه نترسیده بود .من به تازگی جایی استخدام شدم ایا به شغلم ربط داره؟

پاسخ
لینک۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۸:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و خواهر و مادرتان، بالاو پایین های مداوم زندگی را تجربه می کنید و مادرتان با تجربه تز از شما است که به کسی اعتماد نمی کند و مراقب خودش است تا جایگاه اجتماعی اش را از دست ندهد و از مقامش کسر نشود. اما شما هوا برتان می داردکه دیگر موفق شده اید و دارید با شتاب در زندگی بالا می روید و این غرور شما بسیار اشتباه است چون اگر به این روش ادامه دهید قطعا در زندگی شکست خواهید خورد!! کمر بند شما به ایمن بودن شما اشاره دارد و اینکه در محیط کار از کسی بد نگویید و با کسی صمیمی نشوید و با کسی قهر نکنید و فقط و فقط حواستان به کارتان باشد و با آرامش و مهربانی و جدیت کار کنید تا کارتان را از دست ندهید. این خواب هشداری برای شماست. برای دفع شر صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۳:۲۰
Zeinab

Zeinab : سلام در خواب دیدم منزل خواهر شوهرم دعوت هستیم اما برخلاف بیداری خانه آنها در خواب ویلایی با حیاط بزرگ و دوبلکس بود درصورتیکه آپارتمان نشین هستن دیدم که خواهر شوهرم و بقیه همگی رفته بودن بازار یا جایی کار داشتن من مونده بودم و بچه ۵ یا ۶ ماهه ای که مثلا بچه خواهر شوهرمه(درواقعیت خواهرشوهرم دوتاپسربچه داره که اولی گلاس اوله و دومی ۴ماهه که من اونو خیلی دوست دارم)ولی بچه درخواب یه شکل دیگه بودخوشکلتر سفیدتر تپل تر و بور بود که درواقعیت سبزه و لاغره بعدش دیدم انگار توی بالکن بودم که یهو بچه از دستم میوفته توی حیاط توی یه باغچه مربعی خیلی کوچیک که فقط خاک بود و سر بچه روی موزاییک و بقیه بدنش توی باغچه بود به پهلو و خواب بود و هیچ آسیبی بهش نرسیده بود من با ناراحتی اونو بغل کردم رفتم طبقه بالا وقتی همه برگشتن خونه موَضوع رو فقط ب شوهرم گفتم و اون گفت بچه رو خوب چک کن یه وقت چیزیش نشده باشه من دیدم چیزیش نیست خواهر شوهرم هم که معمولا آدم تیزیه چیزی متوجه نشد

پاسخ
لینک۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۰:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهر شوهر شما روحیه ای قوی و افکاری بلند و ایده هایی جالب دارد و کاری را به دست می گیرد که برایش موفقیت زیادی به همراه می آورد. شما در این کار به صورت موقت به او کمک می کنید ولی قادر نخواهید بود به خوبی روی کارتان تمرکز کنید و اشتباه بدی را مرتکب می شوید ولی به خیر می گذرد و او متوجه اشتباه شما نمی شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲:۳۹
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت