کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب امامت نماز

اگر کسی در خواب ببیند به امامت مسجدی اشتغال دارد، مورد احترام و تکریم مردم آن دیار است که مسجد در آن واقع شده. اگر کسی ببیند برای اجرای امری از اوامر الهی، پیشاپیش مردم حرکت می کند، مردم او را مردی مصلح و نیکوکار می شناسند.

ابن سیرین می گوید: اگر کسی ببیند برای قومی امامت نماز کرد بدون آنکه قبلا امام جماعت بوده باشد، رئیس ومهمتر آن قوم می شود.
جابر مغربی می گوید: اگر ببیند با امام در جهاد بود، او در کار امامت و ولایت، در مسجد شریک خواهد بود.

    امام صادق (ع) می فرماید: امامی کردن در خواب بر شش وجه است:
  1. فرمانروایی،
  2. پادشاهی به عدل و انصاف،
  3. علم،
  4. قصد نمودن به کار خیر،
  5. منفعت،
  6. ایمنی از دشمن.

اگر ببیند امامی زنان می کرد، بر گروه ضعیفان حاکم شود. اگر ببیند امامی از آسمان فرود آمد و بر قومی امامت کرد، بر اهل آن زمین رحمت خواهد رسید. اگر ببیند بر مرده نماز کرد از پادشاهی، فرمانروایی یابد.
یوسف نبی علیه السلام می گوید: تعبیر دیدن امام، خیروصلاح است. به خواب دیدن امامت کردن بر هرقومی، دلیل است که در آن قوم، مقام و منزلت یابد و دیانت او زیاد شود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

13 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

ژیلا : سلام دیشب خواب میدیم یه تشک تا میکردم میزاشتم زیر سجاده ام رو به قبله نماز میخوندم خواهرمم کنار من سجادش رو فرش میزاشت نماز میخوند

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۹:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام هر کدام به حاجت خود می رسید. شما به همسری مناسب و او به ثروت.

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۱:۰۴

عارف حسین : سلام اول اینکه این خوابم شاید زیاد مرتبط با این صفحه نباشه اما صفحه ای مرتبط تر پیدانکردم ببخشید،خواب دیدم رفتم کربلا بعد خون تو جوبهاش جاری بود بعد من رفتم با خون وضو گرفتم بعد پشت جوبها حضرت زینب رو دیدم

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۰:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. هنوز هم به امام حسین ع ظلم می شود و شیعیان او را آزار می دهند و قتلها راه می اندازند و شهادت حضرت زینب بر این ناعدالتی ها در خواب شما مشهود است. برای مبارزه با این ظلم ها باید از جان دست کشید و با خون خود ظلم و کفر را شست . انشالله خداوند فرج آقا امام زمان را نزدیک کنند و ریشه ظلم را به هر طریق در دنیا بخشکانند.

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۹:۵۴

عارف حسین : سلام زیاد نفهمیدم منظورتون اینه من در قیام امام زمان شهید میشم؟

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۴:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. نه دوست عزیز. من فقط آرزو کردم که امام زمان بیایند و آرامش دنیا را بگیرد. اما خواب شما در واقع این تعبیر را داشت که جز با از جانگذشتگی و ایمان قوی نمی توان به ظلم غلبه کرد. و شما حاضرید این کار را بکنید. اما این به این تعبیر نیست که این کار را انجام خواهید داد و یا شهید خواهیدشد. شاید شما تا 120 سال دیگر هم از امروز شروع کنیم، انشالله عمر کنید و آن موقع امام زمان بیایند. :))))

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۸:۴۹

عارف حسین : سلام یک شب خواب دیدم جایی نماز جماعت بر پاست امام جماعت پیش نمازی واقعا صالح و نیکوکار است که او را در بیداری میشناسم و میدانم دقیقا کیه بعد من رفتم جلو او را دیدم دیدم خیلی زشت تر از قیافه ی واقعیه خودشه (یعنی قیافش در بیداری )و من به او اقتدا نکردم نمیدونم خوابم تعبیر خوبی داره؟

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۲:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. زشتی صورت او هم می تواند به ذات پنهان او که بر خلاف عملش زشت است تعبیر شود و هم به اینکه قدر و منزلتش کم خواهد شد و به او به دیده تحقیر نگاه خواهند کرد. همینطور غم و اندوه و بیماری در خواب به زشتی صورت تعبیر می شود. ولی با توجه به اینکه شما در خواب به او اقتدا نکرده اید یعنی به شما الهام شده که اینکار را نکنید زیرا ذات او زشت است.

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳:۵۳
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت