کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب تجاوز

دیدن تجاوز در خواب در واقع پاسخ و عکس العملی نسبت به آسیب‌های گذشته، سوء استفاده جنسی و یا تحقیراتی که در گذشته شخص بیننده خواب با آن درگیر بوده است.

معمولا رویاهای تجاوز شامل موارد زیر هستند:
شاهد یک تجاوز بودن
قربانی تجاوز بودن
ترس از مورد تجاوز قرار گرفتن
خواهان تجاوز به عنف بودن
تهدید به تجاوز شدن
احساس ناتوانی در وضعیت جنسی
و...

تعبیر خواب مورد تجاوز قرار گرفتن
خواب دیدن اینکه مورد حمله فیزیکی قرار میگیرید، به موقعیتی در بیداری اشاره دارد که شما حس می کنید بی یاور هستی، آسیب پذیر هستید. چیزی در زندگی تان، از کنترل شما خارج است. بویژه اگر شما خواب ببینید که مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اید، بیانگر موقعیتی است که حس می کنید مورد هتک حرمت قرار گرفته یا قربانی شده اید.

خواب دیدن اینکه به شما تجاوز شده است(هتک حرمت شده اید) یا نزدیک بوده تجاوز شود بیانگر احساسات کینه توزانه یا رنجش آور در مورد جنس مخالف است. شما حس می کنید که مورد هجوم واقع شده اید یا ازتان سو استفاده شده است. چیزی یا کسی، عزت نفس و رفاه احساسی شما را به خطر می اندازد چیزها روی شما فشار می آورد. خواب تجاوز، برای کسانی که واقعا در زندگی بیداری به آنها تجاوز شده است رایج است.

اگر در خواب خود مشاهده کردید که مورد تجاوز قرار گرفته‌اید در حالی که در زندگی واقعی با این موضوع روبرو نشده‌اید بیانگر بسیاری از مسائل است. ترس از دست دادن کنترل زندگی تا داشتن افکار منفی و غیر عرف جامعه می‌تواند منجر به دیدن این‌گونه خواب ‌ها شود.

تعبیر خواب نجات دادن شخصی از تجاوز
نجات دادن شخصی از تجاوز یا نگهداری از فردی بعد تجاوز در رویا بیانگر مشانه‌های امیدوار کننده در زندگی شماست. این خواب نشان می‌دهد که شما می‌توانید در زندگی فعل خواستن را صرف کنید و در موقعیت‌هایی که تحت فشار هستید به خوبی می‌توانید اوضاع را در اختیار خود بگیرید.

تعبیر خواب تجاوز کردن
دیدن ارتکاب تجاوز در خوابتان بیانگر اختلال عملکرد جنسی یا عدم اطمینان است. بویژه اگر شما در خواب شاهد تجاوز چند نفر به یک نفر باشید، پس بیانگر بی یاوری کامل در یک موقعیت است. شما منابع یا قدرت برای انجام چیز درست را ندارید. ممکن است به این معنی باشد که شما یا کسی تحقیر شده اید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

30 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

  افسون

افسون : با سلام و عرض احترام خدمت شما.خواب ديدم در جايي بودم كه حس مي كردم دانشگاه است ولي خيلي شبيه نبود.در محوطه بازي با پسري بودم و آنجا تعدادي آلاچيق مانند به هم متصل داشت.در خواب با آن پسر آنجا بودم كه يكدفعه متوجه شدم با حيله مرا به اينجا كشانده و ٤-٥ پسر ديگر هم قرار است بيايند و به من تجاوز كنند . با اينكه روز بود و مي دانستم با فاصله اي در اطراف آنسانهايي هستند ولي نمي شد كمك بگيرم. آن پسر را قسم دادم كه بگذارد بروم ، او هم آدم بدي نبود ولي گفت بايد قول بدي و قبول كني كه اگر گذاشتم بري مديوني بعدا 50 ميليون به من بدهي و قولم را قبول مي كرد.( انگار بهم اعتماد داشت.)در خواب مي دانستم پول زيادي است در ظاهر قبول كردم. بعد از آنجا به سرعت و عجله به طرف دفتر استادان رفتم حين رفتن چون پا برهنه بودم به دختر داييم گفتم تو دمپايي مرا برام بياور و فوري وارد دفتر شدم و گفتم در مورد مشكل اخلاقي بايد با كي صحبت كنم . يك مرد كت و شلواري متشخص از ميان مردهاي آنجا بلند شد و سمتم آمد ( مي خواستم قضيه را گزارش دهم.)كه از خواب بيدار شدم.ممنون ميشم خوابم را تعبير كنيد.

پاسخ
لینک۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۶:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. کسی در محیطی که به ظاهر محل روشنفکران است ولی عملا تعدادی زندگی را در آنجا به بازی گرفته اند ( مثل دانشگاه واقعی یا جاهایی که تیپ های به ظاهر امروزی جمع می شوند ولی از اخلاقیات خبری ندارند) سعی در فریفتن شما دارد یا خواهد داشت و شما موفق می شوید، از شر او و آدمهایی که میخواهند شخصیت شما را به بازی بگیرند و هویتتان را زیر سوال ببرند رها خواهید شد. دلائلی مانند فقر، سوء تفاهم، نبود حرکت یا اعتماد به نفس پایین یا حتی نگرشی بازیگوشانه در وجود شما باعث شده که آنها فکر کنند که می توانند شما را گول بزنند و شما به سرعت این دلائل را از بین می برید و هویتی قوی به خودتان می بخشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰:۲۲
Mohammadreza

Mohammadreza : سلام
آقایی حدود سحرگاه خواب دیده به محض ورود به اتاق همسرش با شخصی مجهول در حال سکس هست و بلافاصله که از آنجا دورشده در اتاق دیگری همسرش را تنها دیده و با او صحبت کرده، انگار اتفاقی نیافتاده.

پاسخ
لینک۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۲:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خانم او گشایش کار خواهد یافت و این آقا به ثروت می رسد. ضمن اینکه احتمال دارد که این آقا شخصیت خانمش را قویتر از خودش حس کند و فکر کند که زنش از او سرتر است و ممکن است ( به خیال این آقا و نه در واقعیت) او را رها کند و برود و فکر کند زنش دوستش ندارد. تعبیر سوم هم این است که این آقا نسبت به خانمش ممکن است بدبین باشد و از روی افکار منفی این خواب را دیده باشد. اما احتمال اول قویتر است و به ثروت می رسند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۱:۳۷
فرينا

فرينا : سلام عزيزم خواب ديدم كسى كه توى بيدارى قراره باهاش ازدواج كنم، خييييلى ناراحته به خواهرم هم پي ام داده و از ناراحتيش گفته ، ميگه داشتم توى موبايلم بازى ميكردم مثل بازى كلش، يكى اومده از گوشى من اطلاعات برداشته ،به خواهرم گفته اين كار كار تو هست؟خواهرم گفته نه، بعد براى من كلمه تجاوز رو نوشت، انگار به حريم خصوصيش تجاوز كرده بودن و يك فيلمى رو برداشته بودن از گوشيش كه خيييلى ناراحت بود انگار براش دردسر ساز ميشد، دنبال اين ميگشت كه كى اونو از توى گوشيش برداشته ، بعد ديدم پرچم امام حسين و حضرت ابوالفضل اونجاست،انگار علاقه نامزدم رو به اين دو امام بزرگوار نشون ميداد، بهش گفتم روز دوشنبه ،نميدونم، ولادت يا شهادت امام حسينه، بهش نذر كن تا مشكلت حل بشه آخر خوابم گفتم تولد امام حسين توى ماه شعبانه براى تولدش نذر كن تا مشكلت حل بشه بعد هم گفتم يه زن اونو از توى گوشيت برداشته حالا نميدونم توى خوابم منظور از زن، زن خاص هست يا امور دنيوى معنى ميده ممنون ميشم تعبيرشو بگيد
اين آقا توى بيدارى واقعاً مشكل داره يه دادگاهى مالى و خانوادگى

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. این آقا احساس می کند که بی یاور و آسیب پذیر است. شخصی که با او در ارتباط بوده، علیه او اطلاعاتی را به کسی داده که به ضرر این آقا تمام می شود. شما به او پیشنهاد می دهید که نذر کند و باید برای گشایش کار و حل مشکلش نذر کند و متوسل به امام حسین ع شود تا انشالله در روز تولد امام حسین نذرش را ادا کند. همینطور ایشان باید نذر کند که در روز دوشنبه زیارت امام حسین ع را بخواند و به ایشان متوسل شود. به خاطر مسائل مالی اطلاعات او را به هم رد و بدل کرده اند و برایش مشکل ساخته اند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۷:۰۴
Maryam

Maryam : سلام خانم هراتی وقتتون بخیر و سلامت
من دوشب پیش خواب دیدم که سوار ماشینم بدم از خونمون قرار بود که داداشم رو (که الان خارج کشور سکونت داره)سوارکنم.سرکوچمون بودم که انگارمامانمخبر داد بهم که داییت تو راه هست و اگه داداشتو سوارکنی ببینه و در واقع مادرم میخواست داداشم رو داییم نبینه.سرکوچه تو ماشین بودم که دیدم اره داییم تو کوچمونه .بعد خواهر کوچکم را ذخیلی معصومانه بود داشت میومد طرفم که سوار ماشینم بکنمش ولی من اینکاررو نکردمگفتم داییم میبینتتون و نمیبرمت.و حرکت کردم.خواهرم خیلی دوست داشت بیاد با من و حالت التماس داشت ولی من بی اعتنا رفتم.جایی دیگه مثل یه محله خودمو بدون ماشین دیدم که پیاده ام انگار مامانم هم بود و از تو یه خونه صدای جیغ همون خواهرم رو میشنیدم.دویدم به سمت اون خونه احساس بدی از خودم داشتم که چرا اونو سوارش نکردم واحساس میکردم خواهرم رو گرفتن رفتم تو اون خونه دیدم یه نفر که خانم بود داشت با زور به خواهرم تجاوز میکرد و من گریه های و جیغهای خواهرکوچیکمرو میدیدمسریع رفتم که زنه رو جدا کنم دیدم که اون زن الت مردانه داشت و در حال تجاوز .خلاصه خواهرم فقط گریه میکرد ومن اون رو بغلم کردم منم گریه میکردم.دلم واسه خواهرم خیلی کباب بود خواهرم چثه اش شده بود اندازه یه بچه کوچک که بغلم بود و همش ازخودم عصبانی بودم که چرا من بیشتر مراقبتش نکردم و اگه سوارش کرده بودم اینجورنمیشد.برای بی گناهی خواهرم خیلی گریه میکردم و ناراحت بودم که از خواب پریدم.ضمنا در تمام صحنه ها فضای اطرافم حالت نیمه تاریک داشت انگار که شب باشه.
ممنون میشم زحمت تعبیر خواب را بکشید.روز خوش.

پاسخ
لینک۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۹:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به خاطر اینکه دایی تان از افکارتان و طرز زندگی تان با خبر نشود، خودتان را از خانواده تان دور می کنید ( ار لحاظ صمیمیت) و فقط فکر مشکلات خودتان هستید در حالیکه خواهر کوچک شما خام و بی تجربه است و خیلی راحت گول می خورد و اگر شما از او حمایت نکنید خیلی راحت طعمه آدمهای بد می شود که حق او را پایمال می کنند. پس زیاد غرق مسائلتان نشوید و او را هم ارجح بدانید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۴:۰۷
Kimia

Kimia :
سلام 
من خواب دیدم که در اتاقی هستم که یک مرد در اتاق خیلی حالت عادی نداشت ولی هی سعی می کرد که خودشو به من نزدیک کنه از لحاظ عاطفی .. یعنی می خواست ثابت کنه که اون از لحاظ احساسی منو تو چنگ خودش گرفته و حتی اگر از من تقاضای سکس کنه من قبول می کنم ولی من اول می خندیدم که چرا فکر کرده که انقدر ضعیفم و بعدش از دستش فرار می کردم جوری که بعضی اوقات خودمم می خواستم تسلیم شم و تن به خواستش بدم ولی باز دقیقه ی آخر از دستش فرار می کردم ، خودش هم خسته شده بود ، بعد یه آقای دیگه ایی وارد اتاق شد که یکم وحشیانه بود رفتاراش ، اون خیلی راحت با کمال وقاحت خواستش رو مطرح کرد و من اون موقع ترسیدم چون اونا دو نفر شده بودن و می ترسیدم که نتونم از دستشون فرار کنم ولی با این حال در اون اتاقو باز کردم و خیلی سریع دویدم و خدارو شکر دیگه دست از سرم برداشتن چون وقتی به اون اتاق بر گشتم دیدم جفتشون رفتن

پاسخ
لینک۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۳:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز تعبیر شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۱:۲۰
Kimia

Kimia : سلام
من خواب دیدم که در اتاقی هستم که یک مرد در اتاق خیلی حالت عادی نداشت ولی هی سعی می کرد که خودشو به من نزدیک کنه از لحاظ عاطفی .. یعنی می خواست ثابت کنه که اون از لحاظ احساسی منو تو چنگ خودش گرفته و حتی اگر از من تقاضای سکس کنه من قبول می کنم ولی من اول می خندیدم که چرا فکر کرده که انقدر ضعیفم و بعدش از دستش فرار می کردم جوری که بعضی اوقات خودمم می خواستم تسلیم شم و تن به خواستش بدم ولی باز دقیقه ی آخر از دستش فرار می کردم ، خودش هم خسته شده بود ، بعد یه آقای دیگه ایی وارد اتاق شد که یکم وحشیانه بود رفتاراش ، اون خیلی راحت با کمال وقاحت خواستش رو مطرح کرد و من اون موقع ترسیدم چون اونا دو نفر شده بودن و می ترسیدم که نتونم از دستشون فرار کنم ولی با این حال در اون اتاقو باز کردم و خیلی سریع دویدم و خدارو شکر دیگه دست از سرم برداشتن چون وقتی به اون اتاق بر گشتم دیدم جفتشون رفتن

پاسخ
لینک۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۲:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز برای تعبیر ثبت شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲:۴۴
Milad

Milad : سلام خانم هراتی
نامزد من طرفای ساعت ۴ صبح این خوابو دیده

به یه جلسه واسه معامله دعوت شدم توی یه انبار متروکه و اخر جلسه بحثمون شد با اون مرد ها و اونا میخواستن به من تجاوز کنن دستامو به سقف بسته بودن و پاهام ازاد بود و من با پاهام از خودم دفاع کردم بهشون ضربه زدم و فرار کردم و فرداش اونا یه عده زیادی که حدود ۵۰۰ نفر بودن ادم جمع کرده بودن و تو کوچه مون به خواهرم تجاوز کردن همشون.. خیلی ترسیدم تو خواب و بیدار شدم

پاسخ
لینک۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۲:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. نامزد شما می خواهد خودش را قوی کند تا به اهدافش برسد. او احساس می کند که انرژی و منابع درونی اش به ته رسیده و باید خودش را قوی کند تا بتواند به اهداف و آرزوهایش برسد. انبار همینطور می تواند به خاطرات گذشته تعبیر شود که نامزدتان این اهداف را ( در این صورت) در گذشته داشته است. او احساس می کند حق او را پایمال کرده اند و به او اجازه رشد و تعالی نداده اند. جلوی کار او را گرفته اند و او مجبور شده برای رسیدن به تحولی بزرگ در زندگی اش صبر کند ولی هر چند نامزد شما موفق شده که روی پای خودش بایستد اما در عوض خواهر او مجبور شده فقط چشم بگوید و هر چه به او تحمیل می کنند بپذیرد و قدرت و اراده دفاع از خودش را و حفط حقوق خودش را نداشته و به حقوقش تجاوز شده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۶:۰۰
Fati

Fati : سلام.خواب دیدم جای خاصی کار میکنم و کارم یکم سنگین هست و خسته میشم و این خستگی رو تو خواب هم حس میکردم و امیدوارم بودم چن روز تعطیل باشه استراحت کنم.بعدش با دختر دایی ام و شوهرش سوار یه ماشین بودیم.نمیدونسم ماشین چیه ولی چون همگی جلو ماشین بودم احتمالا وانت بود.من کنار راننده که شوهر دختر دایی ام بود نشسته بودم و خود دختر خاله ام کنار در.همینطور که ماشین حرکت میکرد دختر دایی گاها خودشو از بیرون قایم میکرد نمیخواست انگار اونووببینن یا از کس خاصی پنهون میکرد خودشو.شوهرش هیچی نمیگف ولی کم کم حس کردم میخاد به من نزدیک بشه و خودشو میچسبوند به من.منم سعی میکردم برم اونطرف تر و از خجالت بروی خودم نمیاوردم.حتی یه لحظه انگار من دراز کشیده بودم و اون از پشت منو میخاس بغل کنه و خودشو به من چسبوند که من پسش زدم و رفتم.بعد دیدم این اقا چیزایی به محل کار من که در واقع نمیدونم چه کاری بود اهدا کرده بود یا لطفی کرده بود که همه رو پس گرف.و من بیش از پیش ازش متنفر شدم.(من تا حالا حتی با شوهر دختر دایی ام سلام علیک نداشتم و ایشونم ادم خائنی هستن تو بیداری و نه تنها من بلکه هیچ کدوم از فامیل ازش خوشمون نمیاد و نمیدونم چرا تو خواب دیدمش)

پاسخ
لینک۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۹:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دختر دایی تان با همسرش مشکل دارد و احساس نزدیکی به هم ندارند. همسرش به شما هم حتی نظر بد دارد و اینکه به او بی توجه باشید باعث می شود حرص بخورد. ذهن این مرد بیمار است و زنش بابت اخلاق شوهرش از همه خجالت می کشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰:۳۴
آرزو

آرزو : سلام خانم هراتی عزیز خواب دیدم که در خوابگاه دانشجویی هستم و پسر سه ساله ام هم با من است در آنجا دختری بود که دست من را روی آلت تناسلی اش گذاشت و من متوجه شدم که دوجنسی است و قصد تجاوز دارد بلافاصله مسیول خوابگاه را خبر دار کردم اما تا ما به محل برسیم او به پسرم که حالا به شکل دختر دیدم تجاوز کرده بود و از ناحیه تناسلی اش خون می آمد پسرم که حالا به صورت دختر میدیدم به همراه آن فرد که به شکل یک کودک دو ساله در آمده بود هر دو لخت روی زمین افتاده بودند لطفا خوابم را تعبیر فرمایید با تشکر فراوان

پاسخ
لینک۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احساس می کنید که برای رسیدن به اهداف بالا، محبور هستید که با برخی حوانب و دیدگاه های مخالف دیدگاه خودتان کنار بیایید و احتیاج به یکپارچگی و مراوده با حتی کسانی که از نظر اخلاقی در تضاد با شما هستند خواهید داشت. این کنار آمدن با شرایط، خواهی نخواهی در زندگی تان پیش خواهد آمد و شما فکر می کنید که نکند برای رسیدن به خواسته هایتان، مجبور شوید سلامت اخلاقی فرزندتان را هم مورد خطر و ریسک قرار دهید. اگر پسرتان یاد بگیرد که سازش کند از نظر شما قدرت روحی مردانه اش را ندارد و مثل زنی که می خواهند به او تجاور کنند حقوقش پایمال خواهد شد! در حالی که اینطور نیست. فاعل و مفعول هر دو به یک اندازه باید در مورد کار کوتاه بیایند و کسی که مخالف عقیده شماست هم باید خودش تا اندازه ای از حقش بگذرد تا شما هم راضی باشید و کار را رها نکنید و نروید!! این یعنی تعامل و دموکراسی. تحمل همدیگر حتی در صورت عدم اعتقاد به باورهای همدیگر. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۸:۴۹
سارا

سارا : با سلام . من چند وقته این خوابو به صورتهای مخلف می بینم . تو خواب بابامو می بینم که جوون تر از سن الانشه و منو باماشین با خودش می بره خونه توی راه می دونم نیت خوبی نداره و می خواد بهم تجاوز کنه . می دونم مامانم نیست جلوشو بگیره می گه چون شوهر کردی و طلاق گرفتی دیگه کسی نمیفهمه .اون اتفاق نمی افته ولی ترس بدی دارم و بیدار میشم .پدرم که چند ساله دیگه با ما زندگی نمی کنه ودر بیداری هم این کارو نکرده با من . ممنونم حال خوشی ندارم کمکم کنید.

پاسخ
لینک۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۰:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. پدر شما کم عقلی کرده و شما را وادار کرده که در شرایطی قرار بگیرید که او این شرایط را به شما تحمیل کرده است. شما احساس می کنید که به حقوقتان تجاوز شده و زندگی نرمالی نداشته اید. همینکه او جدا از شما زندگی می کند و شما را وادار کرده با این انتخاب اشتباهش به سختی بیافتید، در خواب شما تداعی تجاوز است. نگران نباشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۴:۵۷
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت