کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حشرات

دیدن حشرات در خواب، تاویلش بیماری مسری یا متضرر شدن و یا نزدیک شدن دشمنان به بیننده خواب است. نیش خوردن از حشرات ، به این معنی است که از جانب کسی از دوستانتان، مورد خیانت قرار خواهید گرفت.

اگر کسی در خواب حشرات را از خود براند، یا آنها را بکشد، رفع بلا و سختی خواهد شد و بیماری و دشمن از وی دور شده و به آرزوهایش خواهد رسید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

28 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

ارام

ارام : سلام. خواب ديدم روز هست و من تو خونمون هستم كه درطبقات انتهايي يك ساختمون بلند واقع شده بود. دوتا سِن(خرچسونه) تو اتاقم ديدم، با كاغذ برشون داشتم و از پنجره انداختمشون بيرون.
البته موقعي كه اين خوابو ديدم دقيقا روزش يه سِن رو از دست مورچه هايي كه تو باغچه ميخواستن بخورنش نجات داده بودم.

پاسخ
لینک۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۴:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما جنبه های نامطلوب را از زندگی تان بیرون خواهید کرد و موفقیت های زیادی به شما خواهد رسید. دید شما وسیع است و درکتان بالاست. دیدن سن در بیداری باعث شده تا در خواب تصویر ذهنی شما از این جنبه های نامطلوب به سن تجسم شود.

پاسخ
لینک۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۴:۴۰
فرينا

فرينا : يادم نيست اينو گفتم يا نه، كه من قبلاً اسفند دود ميكردم ولى نه هر روز الان دوازده روزه كه هر روز اسفند دود ميكنم و مامانم توى خواب گفته كه فرينا ايندفعه زياد تر و روزهاى بيشترى اسفند دود كرده بخاطر همين حشره ها اومدن بيرون و اومدن زير سقف

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۰:۳۲
فرينا

فرينا : سلام عزيزم اميدوارم حالتون خوب باشه
برادرم ديشب خواب ديده از سقف اتاقم يه كم خاك ميريزه بعد از همونجا يه حشره خيييلى عجيب غريب سياه اومده بيرون افتاد رو زمين تو اتاقم بعد ديده كه سقف اتاقم طبله كرده زيرش حشرات جمع شدند مامانم گفته فرينا اين دفعه بيشتر از قبل اسفند سوزونده اين حشرات بخاطر همين زير سقف جمع شدند!!! راستش من هميشه هر چند وقت يكبار اسفند ميسوزوندم اما الان ده روزه هرروز قرآن ميخونم و اسفند هم هر روز ميسوزونم!! برام جالب بود كه برادرم بى خبر از اين قضيه اين خوابو ديده!!!

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۰:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام تشکر. شما با خواندن قرآن و دود کردن اسپند، نگرانی هایتان و موانعی را که شما را آزار میدهد را از سر راه آرزوهایتان و از سقف آرزوهایتان بر میدارید. دشمنان شما جا پای محکمی ندارند و سقوط خواهند کرد.

پاسخ
لینک۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۱:۱۴
Ghazal

Ghazal : سلام خسته نباشید خواب دیدم ک یک اکواریوم تو خونه داریم ک توش حشره بود و من میخاستم باهاشون بازی کنم چون حوصلم سر رفته بود و عقرب توسی و زنبور و مار کوتاه و لاغر سبز رنگ برداشتم و روی زمین اناقم گذاشتم فک کنم باز حشره بود من یادم نیس بقیش چی بودن ولی چن تا دیگم بود.. بعد ترسیدم ک نیشم بزنند و از بازی باهاشون منصرف شدم چون انگار عقرب حالت حمله گرفته بود و حس کردم میخواد نیشم بزنه و ب پدرم گفتم ک اینارو بزار سرجاش و او یکی یکی و مراقب بود ک نیش نزنند و وقتی مار رو میخواست بندازه تو اکواریوم از دستش داشت میفتاد چون تکون میخورد مار ک پرتاب شد داخل اکواریوم و ی پرنده یا کلاغ مشکی ازش اومد بیرون ک ناراحت شد ازینکه یهو ترسید و انگار ی یادداشت ب زبون خودش گذاشت و پرواز کرد و رفت و من ناراحت شدم ازینکه رفت و بعد پدرم زنبوررا کشت و داد ب من بندازمش دور و من مراقب گرفته بودم ک نیشش ب من نخوره و به این فک میکردم اگ نیش بزنه چی میش چون تاحالا نیش نزده منو.

پاسخ
لینک۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۴:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما با احساسات خودتان واقف هستید و ممکن است که احساس کنید که زندگی تان به دور باطل افتاده و به جایی نمی رسد. باید برای خودتان وقت بگذارید تا آرامش پیدا کنید و از تنش خلاص شوید. شما به نگرانی ها و ترسهای تان فکر می کنید و با آنها روبرو می شوید. از حرف های نیش دار و کلمات تلخ گرفته تا افکار منفی و سخت کوشی هایی که برای موفقیت انجام داده اید و دشمنی هایی که با شما شده است. ضمیر ناخودآگاه شما از این افکار منفی خسته شده و عادت های آزار دهنده ی شما می خواهد که از این دور باطل بیرون بیاید. شاید آدم بدی از زندگی شما بیرون برود و دیگر به شما نیش نزند و اعصابتان را خراب نکند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۴:۳۷
Haniyeh

Haniyeh : سلام عزیزم وقتتون بخیر خواب دیدم که خودمو خواهرم وارد اتاقمون شدیم بعد دیدیم چند بُتُل سیاه تو اتاق از در و دیوار و زمین راه میرن با هر چی دم دستمون بود میزدیم روشون که بمیرن بعضیاشون نمیمردن فقط پوست سیاهشون ازشون کنده میشد خاکستری میشدن خیلی وحشت زده بودیم همش دنبالشون بودیم و هی میکشتیم و کلی میترسیدم حشرات دیگه ایی هم بعدش پیدا میشد از یه طرف یه کرم خاکستری اومد بیرون اونو هم کشتیم از یه طرف زیر قالی رو بلند کردیم یه هزار پای خشک شده بود بعد خودمو خواهرم گفتیم حتما اینا اط پنجره که لاش بازه اومدن داخل شروع کردیم دوره درز های پنجره رو چسب زدیم ممنون میشم تعبیرش کنید

پاسخ
لینک۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۶:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. تشکر. نگرانی ها و ترس ها، شک ها و افکار منفی در زندگی شما وجود دارند که باعث افسردگی و ناراحتی شما می شوند و در زمینه ی زندگیتان در رفت و آمد هستند. دلیل این ترس ها این است که شما افکارتان را برای دیگران می گویید و آنان ترس در دلتان می اندازند. شما باید در راه اهدافتان ثابت قدم باشید و اجازه ندهید که نظرات دیگران روی شما اثر منفی بگذارد یا شما را از راه رسیدن به اهدافتان بترسانند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۶:۱۲
mmd

mmd : سلام . من خواب دیدم که من , برادرم , خواهرم و خواهر زاده ام در خانه هستیم بعد خواهر زاده ام توجه ی من را به حشره ای با چشمان قرمز(خون خوار) روی پنجره جلب کرد وقتی با دقت دیدم که چند حشره بودند خواستم یکی از حشرات رابکشم که فهمیدم تعداد آنها زیاد شده است پس من جیغ ( فریاد ) کشیدم خواهرم متوجه شد و جیغ کشید که آنها از پنجره ی دیگر وارد خانه شده اند و اینکه بر روی بدن می چسبند و خون میخورند و از وحشت به حمام رفتم و در را قفل کردم و بدن خود را با آب بدون حشره ساختم ولی از برادر و خواهرم خبر نداشتم چه اتفاقی بر سر آنها آمده است

پاسخ
لینک۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۵:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. انسان های بدی که حرف های نیش دار می زنند و با شما دشمنی دارند وارد زندگی شما شده و فضولی می کنند و یا اینکه فکرتان بابت مسئله ای نگران است و شما افکار خودتان را شسته و افکار منفی را دور می ریزید و مثبت اندیش خواهید شد. برای دفع شر و سختی ها حتما صدقه بدهید.

پاسخ
لینک۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱:۵۴
Zohre

Zohre : سلام
روزتون بخیر ؛ خواب دیدم یک چیزی شبیه نارنگی دستم بود ، پوست نارنجی روش رو کنار زدم توش سیاه بود و یک حشره سبز کم رنگ کوچک روش بود ؛ انگار پوست رو کنار زده بودم که ببینم توش چه خبره . بعد دیدم یک دفتر کوچک که جلدش به رنگ نارنجی و سیاه بود دادند دستم ، بازش کردم شبیه دفتر نقاشی بود که کاغذ های سفید و خوبی داشت ؛ صفحه اول، بالای صفحه یک جمله با خوکار آبی نوشته شده بود و کسی به من گفت پایین صفحه رو نقاشی بکش ، ولی من نقاشی نکردم.
با تشکر از لطف همیشگی تون

پاسخ
لینک۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما با مسئله و احساسی سروکار دارید که از بیرون امید بخش و سرزنده و پر احساس به نظر می آید اما از درون افسرده و عصبی و متعفن و کینه توز و خطرناک است. شما حاضر نیستید با این استرس و ترس شروعی تازه را تجربه کنید و در آن دخیل باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۸:۲۴
azam

azam : سلام خانم هراتی عزیز
دیشب خواب های مختلف دیدم آخرین قسمت خوابم این بود که احساس کردم حشرات ریز روی دستم هستن و در حالی که میخواستم سر در بیارم چی هستن و چطور دورشون کنم احساس کردم وارد بدنم شدن ، یعنی یه جورایی انگار زیر پوستم بودنو حرکت میکردن و به طرف بالا میومدن و رنگشون سبز روشن بود و پوست خودم هم همون رنگی بود ، از ناراحتی سرم روبرگردوندم که نبینم، یکی از اونا که زیر پوستم بود گرد بود مثل گلبول و سبز.
همسرم که کنارم بود و نگاه میکرد گفت برو دکتر اینا باعث ادیتت میشه و تو رو میکشه ها...
و من با ناراحتی از خواب بیدار شدم. قبل اذان صبح بود...
ممنونم از لطفتون برای تعبیرش.

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۱:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. حشره در خوابتان، نمادی از ترسها و نگرانی های شماست. شما از چه چیزی نگرانید؟ چه چیزی به معنای واقعی کلمه شما را آزار می دهد. شما در ارتباط با دیگران دچار نگرانی هستید و این حشرات موانع و نگرانیهای کوچکی هستند که شما باید بر آنها غلبه کنید. شما در واقع در روابطتان حدو مرز برای دیگران نمی گذارید و به دیگران اجازه می دهید که زیادی به شما نزدیک شده و در کارتان دخالت کنند. آنها به اسم خیرخواهی تاثیری منفی روی شما می گذارند و البته شما با خودتان هم صادق نیستید و این معنی متفاوت بودن رنگ پوست شما در خواب و بیداری است. شما به آنها اجازه می دهید در کارتان دخالت کنند و بعد حرص می خورید که چرا دخالت می کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۹:۰۹
Seyavash

Seyavash : سلام و عرض ادب.
درخوابم منزلی را قصد خرید و یا خریده بودم. باغچه کوچکی داشت و داخل منزل وقتی درب کابینت ها ی آشپزخانه را باز کردم در گوشه های کابینت پر از حشرات کوچک پرنده (پشه کور) بود با عجله به دنبال حشره کش برای سم پاشی رفتم واسپری حشره کش را استفاده کردم.

پاسخ
لینک۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۸:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما اهداف و ایده هایی دارید که می خواهید به آن برسید و به نوعی رازی شخصی یا خانوادگی را در ذهن خود پنهان کرده اید. اما یک موقعیت خاص یا یک شخص خاصی سعی می کند انرژی شما را خالی کرده از کارتان و رازتان سردرآورد یا برایتان مانع تراشی کند. شما در نهایت بر موانع خودتان غلبه خواهید کرد و شادی و شانس را به دست می آورید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳:۴۷
parsa

parsa : سلام
جمعه (97/08/04) 

من توی اتومبیل بودم و در جاده ای در حال حرکت بود اطراف جاده چمن سرسبز بود، در حین حرکت از دور کره زمین بزرگ رو می دیدم که تقریبا یک چهارم اون بریده شده بود و از درون قسمت بریده شده مناظر شهری و رودخانه و ... رو می دیدم، البته این کره در حال چرخش نبود و اطراف کره پوسته داشت.
در جای دیگر توی خونمون توی هال خوابیده بودم که بیدار شدم بعد به اتاقم رفتم حشره ای از کنارم گذشت، دقت کردم دیدم سوسک کوچیکی به درون جعبه رفت که بیرون اومد، با دمپایی سوسک رو کشتم.

پاسخ
لینک۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۶:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در مسیر زندگی تان سعی می کنید که کلیت و آگاهی جهانی داشته باشید و واقع گرا باشید و سعی کنید که مسائل را عمیقا بررسی کنید. شما اجازه نمی دهید که نگرانی های کوچک فکرتان را خراب کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۷:۳۰
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت