کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حلقه ازدواج

به دست آوردن حلقه ازدواج در خواب، تعبیرش ازدواج و خوشبختی است. اگر متاهل هستید، دوستان جدیدی به دست خواهید آورد. اگر ببینید حلقه ازدواج خود را گم کرده اید یا حلقه ازدواجتان شکسته، با همسر خود اختلاف پیدا می کنید. اگر ببینید حلقه ازدواجی که همسرتان به دست دارد، نگینی مشکی رنگ دارد که در بیداری فاقد این نگین بوده باشد، تعبیرش جدایی و نیت همسر شما برای طلاق است.

گرفتن حلقه به عنوان هدیه در خواب، نشانه وفاداری و خوشبختی در زندگی زناشویی است. اگر ببینید که حلقه جدیدی به انگشت خود دارید، در بیداری کارهای جدیدی به شما محول می شود و در انجام آنها به موفقیت می رسید. اگر دختری ببیند که حلقه ازدواج او درخشان است، شوهر آینده او مردی وفادار و مهربان خواهد بود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

152 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

  افسون

افسون : ببخشيد خانم هراتي در خوابم آن درخت و شاخه هايي كه به هم متصل بود پر از گلهاي سفيد بود ولي اصلا نمي دونم چه گلي بود ولي رنگ سفيد گلهاي آن درخت تنومند خيلي بارز بود .عذر مي خوام كه كامنت اضافه گذاشتم.

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۶:۲۰
  افسون

افسون : با سلام و عرض احترام خدمت شما .خواب ديدم در گل فروشي هستم و فروشنده پسري بود كه در گذشته به هم علاقه داشتيم.آنجا نسبتا بزرگ بود و پر از گل بود .( شغل ايشان هم در ارتباط با گل و گياه بود.)در آنجا يك درخت پر بار با گلهاي سفيد بود و شاخه هاي آن يا شايد شاخه هاي به هم متصل ديگري در آنجا بود كه پر گل هاي سفيد بود.( وقتي بيدار شدم حس مي كردم شايد گل نرگس بود.)و آن درخت تنه ي بسيار قطور و بزرگي داشت.چند فروشنده دختر هم آنجا كار مي كردند .آن پسر حلقه اي كه در انگشت وسط دست راستش بود را به من نشان داد.يك حلقه بدل مشكي بود كه انگار (در خواب) قبلا من به او داده بودم و او آن را يادگاري در انگشت اش نگه داشته بود و آن را دوست داشت.ممنون ميشوم خوابم را تعبير كنيد.

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۹:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. او سعی می کند که روحی لطیف داشته باشد، شریکی ثابت قدم در زندگی بیابد و فرزندان زیبایی داشته باشد. او ثروتمند شده و همینطور او از شما یاد گرفته که با ملاحظه، کارآ، مسئول و سخت کوش باشد هر چند که از شما جدا شده ولی این تجربیات را در طی زندگی با خودش خواهد داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵:۱۰
فیروزه

فیروزه : سلام خدمت خانم هراتی عزیز
من خواب دیدم که همسرم(۱۰سال ازدواج کردیم)برگشتیم به دوران نامزدی و برام یه حلقه اورده برای نامزدی که یه الماس درشت روش هست و دستم کردم الماس روی انگشتر خیلی می درخشید بعد رفت و دوباره برگشت گفت برات حلقه ازدواج اوردم حلقه ازدواج نگین های بنفش خوش رنگ داشت و اونم انداختم دستم
ممنون میشم تعبیر بفرمایید

پاسخ
لینک۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۱:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. همسر شما اگر قرار بود دوباره با کسی ازدواج کند باز هم شما را انتخاب می کرد و احساس او این است که شما باعث خوشبختی و موفقیت او در زندگی شده اید. او نسبت به شما متعهد است و زندگی شما سرشار از عشق و مهربانی و دلسوزی و عدالت و ثروت است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۰:۵۵
فیروزه

فیروزه : خانم هراتی عزیز ممنونم از تعابیر زیباتون
تعابیر شما انسان رو به زندگی امیدوار میکنه
شاد و سلامت باشید

پاسخ
لینک۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۱:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : تشکر عزیزم.

پاسخ
لینک۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵:۱۶
Narjeskhatoon

Narjeskhatoon : سلام خانم هراتی عزیز ان شالله سال جدید سال پر خیرو پر برکتی باشه براتون
دیشب خواب دیدم با نامزدم رفتم طلافروشی حلقه ازدواجمونو بخریم چند مدلو طلافروش جلومون گذاشت داشتم انتخاب میکردم ک سرمو برگردوندم دیدم منو تنها گذاشته و رفته، یهو دیدم داداشم اومد تو طلا فروشی ب بهانه خریدن گوشواره واسه دخترش پول نداشت برگشت ...از آقای طلافروش خواستم دوباره حلقه هارو بهم بده انتخاب کنم گفتم پولشو بعدا نامزدم میده ک گفت طلا فروشیو میخوام تعطیل کنم و برگشتم خونه

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۴:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سال نوی شما هم مبارک. تشکر. نامزدتان احتمالا نسبت به شما سرد خواهد شد و عشقش به شما کم می شود. ولی از جهتی شما شانس می آورید چون کسی نمی تواند سرتان را کلاه بگذارد. برادرتان هم می خواهد به دخترش نصیحتی کند که به موفقیت او تمام شود ولی نمی داند چطور تاثیر مثبتی روی دخترش بگذارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸:۲۵
Mahsa

Mahsa : سلام و عرض ادب.چندمدت پیش خواب دیدم خونه نشستم ویه آقایی ازاقواممون که درواقعیت متاهل هستن وقبلاهم هیچ احساسی نسبت بهم نداشتیم اومدپیشم وانگشت حلقمو نگاه کردویه حلقه خیلی زیبا توی انگشتم بودوانگارقبلااین آقااین حلقه روتوی انگشتم کرده بودوازدیدن حلقه خوشحال شدوبهم گفت ازحلقه ای که من بهت دادم خوب مراقبت کردی ولی لحظه انگشت کردنموندیدم.شکل حلقه زیبابودبایه نگین الماس مانندروی حلقه بودکه توی الماس رنگ آبی کمرنگ بود اندازه یه نقطه تقریباوطلای سفید بود.ممنون ازتعبیرتون

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۴:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما گشایش کار می یابید و اگر مجرد هستید بخت به شما رو می آورد. ازدواج خواهید کرد و زندگی موفقی خواهید داشت. با کسی ازدواج می کنید که از بیرون بی احساس به نظر می آید ولی از درون رئوف است. خوابتان به این معنی نیست که این آقا از شما برای خودش خواستگاری می کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲:۵۰
ناری

ناری : سلام روزتون بخیر.
خواب دیدم داخل اتاقی در حال صحبت کردن مساله کاری با همکارم هستم. دم در پسر اون اتاق پسر مورد علاقه من ایستاده بود که کت و شلوار مرتب خاکستری پوشیده بود ناگهان به انگشت حلقه ش نگاه م افتاد دیدم یه لکه قهوه ای دورتا دور انگشتش هست ناگهان به انگشتر خیلی نازک طلای سفید یا نقره دستش تبدیل شد که به نظر زنونه س اون همکارم هم متوجه شد و به من اشاره کرد که حلقه دستش هست..صداش زدم بهش تبریک بگم البته با ارامش اما صدام رو نشنید. به اون همکارم گفتم شما بگید اون همکارم چیزی نگفت..یه لحظه دیدم همکارم که باهام صحبت میکرد پیش ایشون دم در ایستاده دارن صحبت میکنن از ترس از خواب پریدم.(در واقعیت هم دستش لکه یا حلقه قهوه ای از راه دور دیده بودم الان داخل خواب میخواستم ببینم دستش هست یا خیر).
با سپاس

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۴:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. اینکه در بیداری هم حلقه قهوه ای دور انگشت او هست باعث شده که در خواب هم این لکه را روی انگشت او ببینید ولی احتمالا کسی در زندگی او هست که او به آن خانم علاقه مند هست و توجهی به شما ندارد ( چون صدایتان را هم نشنیده). او کسی را دوست دارد که آن کس برای او می ماند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۹:۴۷
ناری

ناری : ممنون از شما خانم هراتی بزرگوار.
این رو یادم رفته بگم خدمتتون ...انگشتر زنانه نگین سفید داشت و هر لحظه داخل دستش واضح تر نشون میداد و موقعی که همکارم دیدم پیش ایشون ترسیدم و من با ترس از خواب بیدار شدم. این ترسیدن در بیداری تا چندساعت ادامه داشت. ترسیدن در خواب نشانه شادی نیست؟

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۸:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خیر. ترس بیانگر شک به خود ناکامل بودن و نداشتن تجربه است. هر ترسی هم به امنیت رسیدن تعبیر نمی شود.

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۸:۲۳
Neda

Neda : سلام خانم هراتی عزیز.درمورد خوابم که قبلا بهتون گفتم(خواب حلقه که چندبار دیدم)به اون آقا فکرمیکنم ولی فکرازدواج نه(قصدازدواج با ایشون رو ندارم)در این صورت خوابم باطله؟چون فرمودین اگه به فکرازدواج با ایشون باشم باطله

پاسخ
لینک۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۴:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. نه عزیزم. ولی مشخص هم نیست که او برمیگردد یا خیر. نظر پدر و مادرشان روی شما مساعد است و این که او چه احساسی پیدا می کند منوط به رشد روحی و عقلی او در طی زمان است. اگر به مرور زمان او پخته تر و کاملتر شد و توانست تصمیم درستی بگیرد، آن موقع متوجه می شوید که قلبا دوستتان دارد یا خیر. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۹:۵۶
Neda

Neda : سلام
قبل مراسم عقدم خواب دیدم مادرآقایی که میخواستم باهاش ازدواج کنم 3تاانگشتردست من کردند که 2تاش قدیمی بود یکیش انگشترسفیدنگین دارپرزرق و برق.عقد منتفی شد وما راهمون از هم جداشد.2،3ماه بعد خواب دیرم مادراون آقا همون انگشترسفید رو دستم کردند.بعد دوباره خواب دیدم رفتیم خرید عروسی پدرشون ازم خواستن انگشتری رو پسند کنم من همون انگشترسفید رو پسندیدم و دستم کردم و گفتن مبارکت باشه

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۳:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تعبیر خواب شما این است که مادر و پدر این آقا دوست دارند که شما با پسرشان ازدواج کنید و شاید از کرده ی خودشان پشیمان می شوند و دوباره به خواستگاری تان می آیند. بعضی خوابها وحی منزل نیستند که به هیچ وجه قابل تغییر نباشند. با توجه به روحیات اشخاص و تصمیماتی که برای زندگی شان می گیرند، شما انرژی افکار آنها را می توانید در خوابتان به صورت تله پاتی دریافت کنید و خواب موضوعی را مجددا ببینید. روحیات آدمها به مرور زمان عوض می شود و احتمال دارد این اتفاق در مورد شما هم بیافتد. تنها چیزی که می تواند خلاف این تعبیر عمل کند این است که شما خیلی به او فکر کرده باشید و بخواهید که با او ازدواج کنید ( در قلبتان) و این خواب را دیده باشید که در اینصورت خوابتان باطل است. اما اگر بدون فکر کردن به او این خواب را دیده اید، تعبیر همان است که عرض کردم. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰:۴۷
Neda

Neda : سلام روزتون بخیر
قبل مراسم عقدم خواب دیدم مادرآقایی که میخواستم باهاش ازدواج کنم 3تا انگشتردست من کردند 2تاش قدیمی بود یکیشم نگین دار و پرزرق و برق.عقد منتفی شد و ماراهمون ازهم جداشد خواب دیدم مادراون آقا همون انگشترسفید نگین دارو دستم کرد.2،3ماه گذشت دیدم رفتیم خرید عروسی پدراون آقا ازم خواستن انگشتری رو پسند کنم من همون انگشتر رو دوباره دیدم که اونو پسند کردم و دستم کردم و گفتن مبارکت باشه

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۷:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز تعبیر شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۰:۵۹
Sadghi1

Sadghi1 : سلام خانم هراتی من خواب دیدم که همراه خواهرم ومادرم ابتدا به زیارت امام حسین رقتیم حرم امام حسین شلوع بود . سپس من خودم به تنهای به زیارت امام رضا رفتمم پس از رسیدن وارد حرم امام رضا شدم ،وارد ضریح امام رضا شدم هیچکس در حرم امام رضا به غیر ازمن نبود. من به ضریح نزدیک و به ان دست زدم .موقع بیرون امدن از زیارت شخصی که دوستش دارم هم یک حلقه ازدواج به من هدیه داد. این خواب هم حدود ساعت ۴ صبح دیدم

پاسخ
لینک۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۳۹:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و مادر و خواهرتان باید زیارت امام حسین ع را بخوانید و کاری انحام خواهید داد یا داده اید که برایتان ثواب زیارت ایشان نوشته می شود. شما برای رسیدن به خواسته ی خودتان متوسل به حضرت امام رضا ع می شوید ولی قبل از آن باید زیارت امام حسین ع را حتما بخوانید. بعد از آن هم زیارت امام رضا ع را بخوانید و دعای شما اجابت خواهد شد و به کسی که دوستش دارید می رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰:۲۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت