کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب حلوا

اگر کسی در خواب دید حلوای تازه می خورد، سود زیادی عاید او می شود یا صاحب فرزندی صالح می شود و اگر حلوای خشک و مانده می خورد، به او زیان می رسد. اگر ببیند که حلوا خیرات می کرد، امواتش از او رضایت دارند.

امام صادق (ع) می فرماید: حلوا در خواب، مال فراوان و دین خالص است و خوردن آن دلیل بر فرزند و خوردن حلوایی که مغز بادام در آن به کار رفته باشد، دلیل است که به قدر آن از شخصی بخیل به او چیزی می رسد.

جابر مغربی می گوید: حلوا خوردن در خواب، دلیل است که به قدر آن مال حاصل گردد چون زردی زعفران در آن نباشد. اگر سفید بود بهتر است و حلوا فروش در خواب مردی لطیف زبان و خوش طبع است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

38 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

ريحانه

ريحانه : سلام
من خواب ديدم به مجلس ترحيم كسي رفتم كه قبلا فوت كرده، وارد اتاقي شدم كه يك تعداد خانم و اقا نشسته بودند و من خيلي ها را نميشناختم،و يكي دو تا از خانم ها با شال و مانتو صورتي نشسته بودند،حلوايي را ديديم كه داشتند توي ظرف ميريختند و تزيين ميكردند كه بسيار خوشرنگ بود و من با خودم فكر ميكردم كه حتما خيلي خوشمزس

پاسخ
لینک۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۳:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. فامیل این مرحوم کم کم به نبود او عادت کرده اند و از او یاد نمی کنند و به خوشیهای خودشان مشغولند. همینطور به ثروتی رسیده اند که سرشان به آن گرم است.

پاسخ
لینک۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۷:۵۱

ش : سلام. خانم هراتی عزیز من اصلا خوابم رو تعبیر نکردم اون احساس دلشوره مربوط به خواب بود من توی خواب احساس دلشوره داشتم و دخترم میخواست بره تولد نمیدونم تولد چه کسی
دیدن دخترهای خواهر شوهرم تو خواب چیست؟ ما با ایشون اصلا رابطه خوبی نداریم.

پاسخ
لینک۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۱:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : ناراحتی ایشان به حسادت تعبیر می شود که شما به ثروت می رسید.

پاسخ
لینک۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۰:۱۴

ش : سلام .
در خواب دیدم سوار ماشین کسی بودیم من ودخترم انگار میخواستن ما رو برسونن دختم لباس کار تنش بود میخواست بره سرکار وقتی پیاده شدیم دخترم رفت من سر از خانه کسی درآوردم ولی نمیدونم کجا بود سر سفره نشسته بودیم 2 دختر خواهرشوهرم (که ما با ایشون رابطه خوبی نداریم) هم بودند بزرگتره عادی بود ولی دختر کوچکتر ناراحت بود سر سفره حلوا بود ولی حلواش زرد نبود قهوه ای بود من از حلوا خوردم دختر م از پله ها اومد پایین من تعجب کردم نرفته بود خودشو آماده کرده بود انگار میخواست بره تولد احساس دلشوره داشتم .

پاسخ
لینک۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۲:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. لطفا خواب خود را از قبل تعبیر نکنید و بد و خوب بودن آن را با تاکید به خودتان نقبولانید زیرا انرژی منفی که شما به خودتان منتقل می کنید موجب به وجود آمدن اتفاقات بد خواهد شد. اول از همه صدقه بدهید که از دلشوره تان مشخص است منفی فکر کرده اید. حلوا به مال و ثروت تعبیر می شود و امام صادق ع می فرماید حلوا در خواب مال فراوان و دین خالص است خصوصا اگر زرد رنگ نباشد. پس به ثروت خواهید رسید.
اگر خواب ببینید که به جشن تولد رفته اید، برای کسی که خواب دیده اید که تولد او است، اتفاقاتی در زندگی می افتد که با وجودی که این اتفاقات با سختی همراه خواهد بود، موجب ایجاد تحول و دگرگونی در زندگی وی به اندازه ای خواهد شد که گویا دگر باره متولد شده است.

پاسخ
لینک۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۹:۲۱
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت