کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب استخر

شنا کردن در استخر پر از آب روشن نشانه ثروت، سلامتی و عمری طولانی است. اگر آب کدر باشد احتمال به وجود آمدن اندوهی در زندگی تان وجود دارد. آب بدبو، بیماری است و استخر خالی نشانه انجام کاری است که منفعتی برایتان ندارد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

87 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

nedaaa

nedaaa : سلام خانم هراتي مهربانم. خواب ديدم داخل يك استخر خيلب بزرگ بودم و آدمهاي غريبه هم بودن و من كنار لبه هاي استخر بودم و چون در بيداري هم شنا بلد نيستم لبه هاي استخر رو ميگرفتم و خيلي يواش يواش راه ميرفتم و ديدم كه يك پسر جوان كه آدم معروف و خوبي در خارج هست (و اصلا در ايران نيست)اينگار در اين استخر مربي بود يا كلا به ادما كمك ميكردكه اومد سمت من و گفت دستت رو بده به من و شنا كن و اينگار منو داشت از كنار يا عقب ميگرفت و من خيلي قشنگ و آروم شنا ميكردم و منو ول كرد و خودم داشتم به راحتي شنا ميكردم ولي وسط استخر نميرفتم همون لبه هاي استخر دورتادور استخر شنا كردم و من در استخر با لباس بودم نه مايو و از استخر اومدم بيرون ديدم مامانم اينا كنار استخر دارن نماز ميخونن و خالم بهم يه نمازي گفت كه يادم نيست چه نمازي و براي كدوم اماما بود ولي فك كنم امام حسين بود كه گفت بخون خيلي خوبه و من خوندم و بعدش رفتم اون طرف استخر يهو ديدم مادربزرگ مامانم در چارچوب دري ايستاده و ميدونستم مُرده و بهش گفتم عزيز چقدر دلم برات تنگ شده ولي اون با حالت اخم و ناراحتي به من نگاه ميكرد و گفتم چرا ازم ناراحتي، گفت اسم بقيه رو مياري ولي منو يادت نيست و اسم منو نمياري كه گفتم ببخشيد عزيز باشه اسم شمارو هم ميارم و بهش گفتم برام دعا كن عزيز و با همون حالت اخم گفت باشه برات دعا ميكنم و وقتي رفت پيش خودم گفتم براش نماز ميخونم الان. ( خانم هراتي جان اين مادربزرگ مامانم اوني كه در جريانش بوديد نيست و ايشون اون يكيه كه بيست ساله فوت شدن و من چون اون يكي كه دو ساله فوت شده و چند بار خابش رو ديدم كه حالش خوب نبود خيلي براش دعا كردم و خيرات دادم و اين مادر بزرگ منظورش همين بود كه واسه من كاري نميكني كه البته چند روز پيش خيرات دادم گفتم به نيت همه امواتم).

پاسخ
لینک۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. شما شروعی تازه خواهید داشت و یادمی گیریدکه چطور با احساساتتان کنار بیایید و محافظه کارانه زندگی تان را حفظ کنید. گشایش کار خواهید یافت و رفتارتان را دوست خواهند داشت ولی در مورد مسائل احساسی ترجیح می دهید که آرام آرام به پیش بروید و یکباره بی گدار به آب نزنید. خاله و مادرتان به خاطر شما خوشحال خواهند بود و خدای بزرگ را شکر می کنند. شما حریم ها را حفظ خواهید کرد و احساسات و افکارتان را رک و پوست کنده با آدمهای فامیل جدیدی که در راه دارید مطرح نخواهید کرد ( مطرح نکنید). باید این را به خاطر داشته باشید که ارواح زنده هستند و کنار شما هستند و اینکه از ایشان یاد نمی کنید احساسات آنها را جریحه دار می کند. روح همه ی امواتتان شاد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۹:۰۰
فرشته

فرشته : سلام خانم هراتی عزیز، من خواب دیدم دنبال خونه میگشتم که اجاره کنم همراه پدر و مادرم بودم، رفتم یه جایی که گفتن کرایه ش کمه رفتیم دیدیم خوب بود، یه مرد ما رو راهنمایی کرد و ما هم دنبالش میرفتیم و از بالای پشت بامش رفتیم چند تا پشت بام خونه دیگه رد شدیم رسیدیم به یه خونه دیگه ای که انگار اونجا مهمونی بود، یه استخر نه چندان بزرگ سرپوشیده داخل خونه بود، چند تا زن هم داخلش داشتن شنا میکردن، به ما هم گفتن بیاین شنا کنید، مادرم نیومد ولی من رفتم یکم شنا کردم، بعد آب استخر رو کشیدن، گفتن آبش کثیفه ولی کثیف نبود، بعد آب پاک باز کردن که پر بشه، دیگه بیدار شدم، در واقعیت من دنبال خونه اجاره ای بودم ولی بعد تصمیم گرفتم طبقه بالای خونه مامانم رو بسازم و شروع به ساخت کردم و از شوهرم هم دارم جدا میشم، مادرم هم یه خواب شبیه خواب من دیده، خواب دیده که داشتیم با ماشین از داخل کوچه مون رد میشدیم، کنار خونه مون رودخونه هست، بعد انگار بارون اومده و رودخونه زیاد شده، جوری که نمیشده با ماشین رد بشیم، بعد مادرم از ماشین پیاده میشه می بینه که آب رودخونه خیلی تمیزه و پاکه، بعدش هرچی دنبال من گشته منو پیدا نکرده که دوباره سوار ماشین بشه

پاسخ
لینک۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۹:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید مستقل باشید و زندگی خوبی داشته باشید. می خواهید به موفقیت برسید و احساسات پاک در زندگی تان جریان پیدا کند. می خواهید شروعی تازه داشته باشید ، به آرامش برسید و کسی شما را تایید کند. ولی به صورت موقت با شما خشک و بی احساس رفتار خواهد شد. که احتمالا این به خاطر رفتار شوهرتان است. فرشته ی عزیز لطفا توجه داشته باشید که طبق قوانین سایت شما فقط ملزم به ثبت یک خواب در 24 ساعت هستید و نمی توانید در یک کامنت دو خواب مجزا بنویسید. اینکار خلاف مقررات سایت است و شما را مدیون سایت و کارمندان آن خواهد کرد. پس لطفا منبعد به این قانون سایت توجه بفرمایید. خواب مادرتان را لطفا در نوبت بعدی ارسال بفرمایید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۸:۵۸
سروناز

سروناز : سلام خانم هراتي جان
خواب ديدم تو استخر بزرگ و زلال و خنكي خيلي راحت شنا ميكنم و به عمقش ميرم و بر ميگردم حتي ميتونستم زير آب نفس بكشم و خيلي لذتبخش بود.اما در صحنه بعدي توي استخر ديگه اي شبيه حموم هستم كه دوتا وان بزرگ داشت، من تو وان سمت چپ شنا ميكردم و اونم آب سرد و زلالي داشت و خوب بود بعدش خواهركوچيكم وارد وان حموم شد و بعضي وقتا آبو گرم ميكرد، من فوري عصباني ميشدم و با يه دكمه آبو سرد ميكردم دوباره و استخرو با همون دكمه از اول آب ميريختم كه تميزترم بشه،توي حموم مرتب روي سرمون آب ميريخت و فضا پر از آب بود، بعد از مدتي زن داداشم هم وارد وان شد و جامون تنگ شد و نميشد راحت شنا كرد، از وان اومدم بيرون و رفتم وان سمت چپي رو پر كنم اما يه دفعه ديدم خواهرم اينا از وان سمت راست اومدن بيرون و روشو پوشوندن، عصباني شدم و برگشتم كه دوباره توش آب بريزم كه ديدم لوله پلاستيكي داخل راه آب وان بيرون زده و خراب شده، (فهميدم كار خواهرمه)خواستم درستش كنم كه دستمو برق گرفت و ب خودش چسبوند، ولي چيزيم نشد، دستمو ب زور ازش جدا كردم و همه چي رو ب حالت اول برگردوندم و منصرف شدم گفتم ديگه بسه و خطرناكه شنا كنيم بازم، و رفتيم بيرون.
ممنون از تعبير عاليتون

پاسخ
لینک۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۹:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید نگرانی های گذشته تان را بشویید برود. به آرامش و تجمل و راحتی برسید و به احساساتتان اهمیت دهید. این احساسات به عمق وجود شما رفته و می خواهید انرژی مثبت و خوشی و شادی را به زندگی تان راه بدهید. گاهی عقل و منطق را کنار می گذارید و می خواهید که آزاد از هر مسئولیتی باشید و نیاز دارید که خونسرد باشید. می خواهید که روحیه تان را قویتر کنید و از مشکلات روزمره تان فرار کنید. خواهر شما گاهی باعث استرس در وجود شما می شود و ارتباط شما با دیگران برای صحبت در مورد مسائل احساسی ، کمتر می شود. ممکن است حتی شما با خواهرتان دعوا کنید ولی سعی می کنید که بر خودتان مسلط باشید و روابطتان را از نو ترمیم کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۲:۵۹
shirin

shirin : سلام خسته نباشيد، و ممنون از تعبيرتون..
خواب ديدم يه جايي بوديم كه يك استخر خيلي بزرگي داشت و چند نفر توي استخر بودن و مامانمم رفت توش ولي يكم راه ميرفت توش شنا نميكرد و خاهرمم( كه متاهله) رفت توش ولي خاهرم خيلي شنا ميكرد هي مي اومد بيرون شيرجه ميپريد توش و شناي حرفه اي ميكرد و حتي يكمي زير آبي هم ميرفت مي اومد بيرون( در بيداري شناي به اين قشنگي بلد نيست) و دختر خالمم (متاهله) اونم توي استخر بود و اونم يكم راه ميرفت توش و همه شناي خاهرمم رو ميديدن كه خيلي قشنگه و بعد همه گرم حرف زدن بودن يعني مامانم و دختر خاله هام و بقيه ولي من همش حواسم به خاهرم بود و يك دفعه ديدم خبري از خاهرم نيست و فكر كنم نزديك يك ربع خبري ازش نبود و يهو داد زدم گفت خاهرم نيست غرق شده توي آب رفته كه همه ميگفتن شايد از اب بيرون رفته گفتم نه من حواسم بهش بود يك ربع نيم ساعته نيستش و غرق شده و يهو خاهرم از زير آب اومد روي آب ولي بيهوش بود و من گريه ميكردم كه واي خاهرم غرق شده و دختر خالم رفت اوردش و من بغلش كردم و هي ميگفتم خاهرم چشم خورده و جلو همه ميگفتم چشمش زدن و بغلش كردم بردمش اون طرف ولي خاهرم بيهوش بود و گذاشتمش رو زمين و زدم پشتش و محكم ميزدم و يهو يه عالمه آب اورد بالا و به هوش اومد و دوباره محكم زدم پشت كمرش و باز هم يه عالمه آب اورد بالا و كاملا به هوش اومد و به خاهرم ميگفتم اين شنارو ميكردي چشم خوردي و بعد من خيالم راحت شد از اينكه ب هوش اومده و خاهرمو بغل كردم كه ببرمش توي حمام كه كثيف شده بشورمش و هي از پله ها به سختي بالا ميرفتم و خاهرم ميگفت خسته شدي همينجا منو بشور و گفتم نه خسته نشدم و ديگه ادامه خاب يادم نيست ولي خيلي خوشحال شدم از اينكه به هوش اومد. ( خاهرم متاهله و چند ماهه ديگه عروسيشه).

پاسخ
لینک۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۳:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خواهر شما می خواهد شروعی تازه داشته باشد و انرزی مثبت را به زندگی اش بیاورد. او قادر خواهد بود در رابطه با مسائل احساسی به خوبی عمل کند و منطقی رفتار کند. مادرتان سعی می کند که گام به گام نسبت به مسائل احساسی پیش برود و با درک و درایت همه ی جوانب امر را بسنجد. خواهر شما اما قادر نیست روی احساساتش کنترل داشته باشد و احساس استیصال و ناراحتی خواهد کرد و فکر می کند که زیر بار احساسات دارد له می شود. شما به او کمک می کنید که منطقی فکر کند و افکار منفی را از سرش دور کند و زندگی اش را سرو سامان ببخشد. شما با خواهرتان صحبت می کنید که نگرانی هایش را بشوید برود و در زندگی پیشرفت کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۰:۴۱
Sssbbb

Sssbbb : سلام وقتتون به شادی.ممنون از تعبیرهای استادانه شما. خواب میدیدم با دوستم تو استخر شنا میکنیم چندتا خانم غریبه هم بودن.من خوشحال بودم و به صورت حرفه ای شنا میکردم و از شنای خودم لذت میبردم(در واقعیت شناگر خوبیم ولی دوستم شنا بلد نیست).بعد گفتم الان یه شنای مخصوص میکنم که دوستمو اون خانما ندیدن.بعد شروع کردم به شنا کردن مخصوص خودم(تو خواب کرال پشت بود ولی انگار یه شنایی بود که خاص بود که بقیه بلد نیستن).حین شنا کردن یکی از خانوما ایستاده بود یه سنجاق سر سیاهو از رو حسادت چند بار فشار داد ببخشید به باسن من.منم ناراحت شدم دیگه شنا نکردم رفتم پیش دوستم بهش گفتم قضیه رو.دوستم رفت پیشش برای دفاع از من با حالت اعتراض بهش گفت چرا اینکارو کردی.خیلی ممنون از تعبیرتون

پاسخ
لینک۱۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۲:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما پذیرای ایده های جدید هستید و آماده اید که خود جدیدتان و موفقیتتان را به همه نشان دهید. می خواهید به شرایط احساسی کاملا مسلط باشید و تحت هر شرایطی پیشرفت کنید و به جلو بروید. اما باید مراقب باشید که افرادی بخیل هستند که شما را چشم می زنند. ( احتمالا کسی که متولد مشهد یا حومه است شما را چشم می زند). شما باید برای خودتان صدقه بدهید چون موفقیت شما باعث ناراحتی فکری دیگران می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰:۱۵
Sssbbb

Sssbbb : سلام وقتتون بخیر.خواب دیدم پریدم

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۶:۵۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما فکرتان به آرامش خواهد رسید و می خواهید گذشته ها را بشویید و شروعی تازه داشته باشید. سعی می کنید که افکارتان را از این آقا مخفی کنید و او سعی می کند که از کار شما سر دربیاورد و سعی می کند که گاهی شما را ناراحت کند ولی وانمود می کند که دوست شماست. او وانمود می کند که دوست واقعیِ دوست شماست و می خواهد نسبت به دوستتان متعهد باشد. او سعی می کند که خبرچینی کند و از شما به دوستتان بگوید و از دوستتان به شما بگوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۴:۳۱
tahmineh

tahmineh : ببخشید من چون متن خوابمو کپی کردم ، رسم ادب فراموش کردم. سلام ،امیدوارم خوب باشید و تشکر میکنم از سایت خوبتون.

پاسخ
لینک۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۳:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. استدعا می کنم عزیزم. در نوبت هستید. تشکر از محبت شما.

پاسخ
لینک۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۰:۰۸
tahmineh

tahmineh : خواب دیدم توی استخر باغ کسی که یک طرفه دوسش دارم و اون ادم نمیدونه هستم ، و یه خانم دیگه که کنار من لبه استخر با کمی فاصله نشسته بود . من توی قسمت کم عمق استخر توی اب نشسته بودم و اون اقا داشت شنا میکرد. اومد طرفم و با هم نزدیکی کردیم . من اول از حضور اون خانوم جوون معذب بودم ولی بعد که خوشم اومد دیگه یادم رفت ، چیزی که خیلی خوشم میومد سر اون ادم روی گردنم بود. انگار رابطه مون از روی عشق بود نه هوس و غریضه. بعد که تمام شد من میخواستم شورتمو که یه شورت سبز روشن بود بپوشم( همچین لباسی ندارم ) ولی نمیدونم چرا انقد سخت بود و هربار اشتباه میپوشیدم . توی همین حین اون اقا که باز داشت شنا میکرد ولی حواسش به من بود میگفت چرا میخوای بپوشی و مایل بود که نپوشم ولی من چون فک میکردم میخوام شنا کنم و از نظر بهداشتی بهتره بپوشم میخواستم بپوشم ولی دلیلمو نمیگفتم فقط میگفتم راحتترم، فک میکردم اگه بگم ممکنه ناراحت شه از اینکه فک میکنم اب استخر کثیفه! و با اون خانوم فقط همون موقه در مورد اینکه بهتره که شورت بپوشم حرف زدم. فک کنم در اخر تونستم بپوشمش.
بعد انگار مامان و خاله های اون اقا اومدن و ما رفتیم توی ساختمون که اشپزی کنیم. انگار عضوی از اون خانواده بودم!
اینم بگم که این روزا تصمیم گرفته بودم که این اقا رو بطور جدی فراموش کنم، اخه یه رابطه جدی داره گویا.

پاسخ
لینک۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۶:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما فکرتان ناراحت است و درگیر رابطه ی احساسی با او هستید ولی سعی می کنید که خیلی عمیق وارد این افکار و رابطه نشوید برای همین دیده اید که در قسمت کم عمق استخر نشسته اید. خانمی که در استخر او بوده به ثروت و امکانات مالی او اشاره می کند که شرایط اقتصادی خوبی دارد و ارتباط جنسی شما با او اشاره به این دارد که شما از او دور و جدا هستید. اینکه شما لباس زیر به تن ندارید بیانگر ترس شما از این است که احساس و راز شما بر ملا شود و او هم نسبت به این مسئله اهمیت نمی دهد که می خواسته لخت باشید. در عوض سعی شما در این بوده که این لباس زیر را بپوشید تا نشان دهید که شخصیتی با کرامت دارید و می خواهید احترامتان بالا بماند و شما را پست و پایین و ارزان نپندارند. می خواهید عشقتان را به او نشان دهید و اصرار او برای اینکه لخت بمانید به این اشاره می کند که او به شما توجهی ندارد. رابطه ی جنسی شما و او علاوه بر دوری شما از ایشان به این تمایل شما برای برقراری ارتباط با او اشاره می کند چون فرمودید که در واقعیت او از اینکه شما دوستش دارید اطلاعی ندارد. شما شاید بتوانید رابطه ی گرمی با خانواده ی او به عنوان یک دوست بسازید ولی قلب او پیش شما نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۶:۴۲
samira

samira : سلام وقتتون بخیر
بنده بین ساعت ۳ تا ۶ بعد از ظهر خواب دیدم که با یک مانتوی بافت خاکستری طرح دار رفتم سر کار و یکی از همکاران که مدتی هست بهشون فکر می کنم هم یک پلیور مردونه پوشیدن دقیقا همون طرح و رنگ مانتوی من و به صورت اتفاقی کاملا ست شدیم.
بعد از کار ایشون تو استخر بودن (نمیدونم دقیقا کجا بود) و به من گفتن تو هم بیا و من هم رفتم. اولش یه مقدار خجالت می کشیدم که محرم نیستیم ولی در کل راحت بودم انگار. خاطرم نیست ایشون لباس داشتن یا نه ولی من یه مایوی تقریبا پوشیده تنم بود و با فاصله تو آب داشتیم ریلکس می کردیم. منشیمون هم می خواست بره اومد خداحافظی کنه گفتم توهم بیا، گفت نه من باید برم دیگه و رفت.
این هم بگم که قبل از خواب به نیت ایشون نذر کرده بودم

پاسخ
لینک۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۰:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید که زندگی آرام و با عشق و پر از صلح و صفا برای خودتان بسازید و رفتار شما حکایت از این دارد که شخصیتی مغرور و کم حرف و مرفه دارید که با هر کسی هم قاطی نمی شوید و کسی که به او فکر می کنید هم رفتاری مشابه شما از خودش بروز می دهد. شما می خواهید شروعی تازه داشته باشید و از نظر احساسی با او در یک فاز فکری قرار می گیرید. شما احساس می کنید که در مقابل او، در معرض نمایش هستید ولی اعتماد به نفستان بالاست و در شرایط احساسی موجود، آرامش دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹:۳۱
Aylar

Aylar : سلام خواب دیدم با شاگردام و دخترداییم رفتم یه جایی وسایل ورزشی خرید کنیم هزینه وسایلای من شد ۲۸۰ هزار تومن گفتم چه خبره!فروشنده گفت باور کنین خودمون گرون میخریم ولی من باز باور نکردم و پولشو ندادم اما وسایلا همراهم بودن رسیدیم استخر دیدم فروشنده اونجا ناجیه لباس سفید سفید پوشیده بود، شماره کارتشو خواستم پول بریزم حسابش ولی وقت استخر داشت تموم میشد و گفت شماره تافن همرامو دارن بگیر و زنگ بزن و رفت، دیدم دوستام دارن شنا میکنن، تمرین میکنن با توپ، منم خوشحال شدم رفتم پیششون، سلام و علیک و روبوسی کردم، گفتم با اینکه ده دقیقه مونده ولی اشکال نداره حداقل از آب لذت ببرم؛ آب اون استخرم زیاد تمیز نیست ولی هرچی هست استخره...با مایو و بدون کلاه شیرجه زدم تو آب داشتم تو آب میرقصیدم بعدش احساس کردم میتونم رو آب راه برم همش احساسم این بود که توکل کنم بخدا میتونم راه برم درومدم پامو گذاشتم رو آب گفتم بسم الله تند تند رو آب راه میرفتم میگفتم کی میتونه اینطوری رو آب راه بره؟!خیلی لذت بخش بودبه جای شنا روی آب راه میرفتم برای اینکه اثبات کنم آب خودشه زیر آب هم میرفتم برمیگشتم تا ببینن آبه، یکی از دخترا هم به اسم ثنا بهم گفت چطوری راه میری بمنم یاد بده دستشو گرفتم بهش گفتم توکل کن بخدا بگو بسم الله آروم پاتو بزار رو آب...خیلی لذت بخش بود انگار آب به تسلطم درومده بود، بابا و مامانمم اومدن گفتم ببینین رو آب راه میرم جادویی هم به کار نمیبرم انگار برا پدر مادرم عادی بود و هیچ واکنشی نشون نمیدادن... شبو‌مونده بودیم استخر آخرش یه خانومی اومد گفت وقتش تمومه و درومدیم خونوادگی سوار ماشینمون شدیم یه جایی نگه داشتیم گفتن انگار زلزله میخواد بیاد ما هیچ زلزله ای حس نکردیم و یه خانوم با داد و فریاد گفت زلزله ولی ما هیچی احساس نکردیم.

پاسخ
لینک۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به پول آسان و قدرت و دستاوردی بزرگ خواهید رسید. شما به خودتان ایمان دارید. بر احساساتتان تسلط کامل دارید و اجازه نمی دهید که از دستتان در برود و اعتماد به نفستان بالاست. مسائل منفی روی شما تاثیر گذار نیستند و ناامید نمی شوید. با دعا و نیایش خداوند، روحیه ی شما قویتر هم خواهد شد. پدر و مادرتان هم مثل شما هستند و بالاپایین های اجتماعی هیچ تاثیر منفی روی روحیه و زندگی شما نخواهد داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۸:۰۹
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت