کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب انار

دیدن انار در فصل و داشتن انار شیرین و نیز چیدن آن از درخت، کسب مال است. انار میوه ای است بهشتی و دیدن آن در خواب نیکو است. اگر ببینید تعداد زیادی انار شیرین و رسیده در خانه خود دارید، مال اندوزی می کنید. انار شیرین به تعبیری، زنی خوب روی و مهربان است. اگر کسی ببیند اناری شیرین و تازه دارد یا از دیگری می گیرد زنی خوبروی سرراهش قرار می گیرد.

انار ترش غم و اندوه است اما اگر اناری خوردید که دیدید طعم آن را نمی دانید، شیرین است یا ترش همان تعبیر انار را دارد. چنانچه کسی ببیند که در خواب انار شیرین می خورد اگر تاجر است سود می برد و اگر مسافر است به سلامت به خانه باز می گردد و اگر جوان و مجرد است همسری دل خواه می یابد و بخصوص اگر بیمار است شفا حاصل می کند.

دیدن دانه های انار بدون پوست و پی خوب نیست و چنانچه در خواب از دست کسی بگیرید نشان آن است که از جانب او به شما زیانی وارد می آید. اگر کسی به خواب ببیند اناری پوست کنده اند و دانه کرده و نمک و گلپر بزنند، گویای آن است که برای او توطئه ای ترتیب داده اند که باید آگاه باشد.
ما نیز اگر در خواب انار دانه کنیم و در بشقاب پیش روی کسی قرار دهیم خواب ما می گوید که درباره او حسن نیت نداریم و کاری می کنیم که به او زیان می رسد چه آن شخص در خواب ما شناخته باشد چه ناشناخته.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

78 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

  افسون

افسون : با سلام و عرض احترام خدمت شما.خواب ديدم در حياط خانه بودم .يك سطل پلاستيكي سفيد رنگ( سطل ماستي يكبار مصرف)دستم بود و در آن به اندازه دو عدد انار ،انار تكه شده بود.دانه هاي بعضي تكه ها قرمز و بعضي مايل به سفيد بود .من از ته سطل تعدادي از دانه هاي انار را برداشتم خوردم.كمي بعد از تكه هاي انار داخل سطل كم شده بود و حس مي كردم كه خوردم.در ادامه دختر خاله ام را ديدم كه كمي عصباني بود و مي گفت كارت بانكي ام دست خواهرم و ازش همين طور داره پول از كارت مي كشه.ممنون مي شوم خوابم را تعبير كنيد.

پاسخ
لینک۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۸:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما احساستان این است که منابع مالیتان خیلی زیاد نیست و با این وجود مقداری از آن را هم مصرف کرده اید و دختر خاله تان هم شکایت می کند که خواهرش پول او را خرج می کند یا خرج دست او می گذارد و از کم شدن منابع مالی اش ناراحت است . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷:۰۷
hamid

hamid : در ضمن فراموش کردم دخترم علاقه زیادی به این مکانها وفضای سبز داره وازدواج کرده است .

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱:۳۶
hamid

hamid : سلام خدمت خانم هراتی:در خواب پسر برادر شوهرم رو دیدم که با دو کیسه بزرگ یکی دانه های انار روشن ودرشت ومویز که خودم تهیه کرده بودم با یه فرغون اومد در خونمدخترم جلو فرغون نشسته بود و یه کمی از انارها رو له کرده بود کمی عقب لباسش بالا رفته بود وپسر بررادر شوهرم یه پالتو بنفط از شوهرم پوشیده بود دست کرد تو جیبش یه خورده پول وچیزای دیگه که گفت مال منه بهم داد( در واقعیت من پالتو این رنگی دارم وتو جیبش گاهی پولای عیدی یا طلا میذارم. بعد میخواست بره سر کارش ( تومیدان امام اصفهان کار میکنه) دخترم گفت منم میرم برا تفریح و آثار تاریخی میدون من گفتم نه باباش هم با هام سر این مسا له دعوا کرد وقتی اومدم به نظرم دخترم باهاش رفته بود ولی عمه اش میگفت تو خونه است. ببخشید از این که زیاد شد.

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۵:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. پسر برادر شوهرتان برای دخترتان نقشه کشیده و می خواهد او را به نحوی ناراحت کند. او نیرویی منفی علیه دخترتان به کار می برد . احتمالا او دخترتان را به کسی تشبیه می کند که از جان و ارزشش با سخت کوشی در راه زندگی بی ارزشی مایه گذاشته که در نهایت دخترتان پیر و فرسوده شده و هیچ پشتوانه ای نخواهد داشت و او می خواهد بگوید که ازدواج دخترتان به خوشبختی او تمام نشده و او بوده که می توانسته دخترتان را خوشبخت کند یا اینکه دخترتان با کسی دیگر می توانسته خوشبخت باشد. شما از این حرفها بدتان می آید و دخترتان هم می خواهد این تجربه را در ذهنش حفظ کند و از آن درس بگیرد که همپا شدن با پسر برادر شوهرتان چقدر به ضرر اوست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۰:۲۵
کیمیا

کیمیا : سلام، خواب دیدم یه وانتی انار میفروشه، مرد پشت وانت ایستاده بود و به چند تا مشتری اتار فروخت، دوست پسرمم منتظر بود و ایستاده بود که انار بخره ولی وانتی اونو ندیده گرفت و عقب عقب رفت که به دیگران بفروشه، انگار اصلا اونو نمیدید و دوستمم همراه ماشین پیاده داشت عقب میرفت

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۳:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست شما شرایط ازدواج را ندارد و فعلا این امکان تشکیل خانواده برای او محیا نیست. شما احساس می کنید که رابطه شما به جای پیشرفت دارد عقبگرد می کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸:۵۶
Anari

Anari : سلام شب بخیر و خوشی، سالها پیش صبح روز عید فطر بین ساعت۹-۱۲ ،خواب دیدم کنار رودخانه ای نزدیک روستایمان نشسته ام و به رودخانه نگاه میکنم ، هر گلی که آب میاره مصنوعیه و من با ناراحتی میگم اینها که مصنوعی هستند و از آب نمیگیرمشون بعد ناگهان یک گل محمدی را آب آورد و با خوشحالی گرفتمش و نگاه کردم به بالادست رودخانه تا ببینم کی این گل را برام به آب انداخته، پسر نوجوانی بود که دوستش داشتم با لباس های خاکستری، بعد من آن گل محمدی را دو دستی گرفتم و به سمت بینیم بالا آوردم تا بویش کنم در همین حین گل تبدیل به یک سیب سرخ شد(یعنی قبل از اینکه به بینیم برسه و بوکنم) و درست وقتی خواستم بو کنم تبدیل به اناری بزرگ و سرخ شد انار را با دندان باز کردم و خوردم اما در خواب یادم آمد که روزه ام و گفتم انار را نگه میدارم تا افطار بشه، البته چند دانه را خورده بودم . ( خودم دختر مجردم اما اون آقا پسر چند سال پیش ازدواج کرد.)

پاسخ
لینک۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۹:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواب شما مربوط به احساس او در آن زمان است و اینطور نیست که یک خواب که دیدید مثل وحی منزل عمل کند و همیشه صدق کند. بعضی خوابها هستند که مثل وحی می مانند و سرنوشت انسان را می گویند ولی بعضی خوابها صرفا گویای احساس انسان یا اتفاقات خاصی در یک زمان خاص هستند. حتی بعضی خوابها از گذشته می گویند. شما دنبال عشقی واقعی می گشتید و او این احساس را آن زمان نسبت به شما داشته و چوندیده اید که لباسش خاکستری بوده یعنی خجالتی و کم حرف و دیرجوش و مغرور بوده است و شما هم آن زمان، زمان ازدواجتان نرسیده بوده که دیده اید روزه اید. فقط تمایل به ازدواج با او داشته اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۹:۰۹
امید

امید : سلام خسته نباشید، خواب دیدم رفتم بالای یه درخت انار سرسبز و انار از درخت میکنم و همون بالای درخت میخورم، تعبیرش لطف کنید ممنون

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید به اهداف بالایی مانند سلامت، طول عمر، ثروت و باروری برسید و جایگاهتان در زندگی بالا برود. شما به فکر ازدواج هستید و ازدواج خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۷:۰۶
امید

امید : سلام یه مدت پیش خواب دیدم تو حیاط خونه یه درخت انار هست و من دو تا انار ازش چیدم و گذاشتم تو بشقاب داشتم شروع به خوردن میکردم، پدر و مادرم هم بودن و داشتم همزمان با مادرم هم صحبت میکردم، تعبیرش لطف کنید تشکر

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به ثروت و سلامت و طول عمر خواهید رسید و می خواهید بارور باشید و عشق و ازدواج به زندگی تان بیاید. نظرتان را راجع به ثروت و ازدواج با خانواده تان مطرح می کنید و تعهد و پتانسیل خودتان را در این زمینه مطرح می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۶:۵۳
Sara

Sara : سلام روزتون بخیر
من خواب دیدم که با مامانمینا توی ماشین بودم و من رانندگی میکردم رفتم توی یه خیابون خلوت نزدیکای خونمون که تاحالا نرفته بودیم اونجا، دو طرف خیابون پر از درخت انار بود که خیلی هم ثمر داشتن اینقدر زیاد بود که انارای رسیده و ترک خورده افتاده بودن زیر درختا دو طرف خیابون پر از انارایی بود که افتاده بودن روی زمین و همه انارا باز و ترک خورده بودن

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۶:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما مادرتان را با افکار خودتان در زمینه ی عشق و ازدواج و شیوه ی کسب ثروت به میل خودتان، آشنا می کنید و نظراتتان را در این مورد به صورت واضح بیان خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۹:۳۸
Frzn

Frzn : خانم هراتی
من چند شب پیشا خواب دیدم توی خونمون یه درخت اناره ،تو حیات یه بلندی بود من رفته بودم رو اونجا که مثلا اونجا دراز بکشم دیدم درخت انار پر از انارای ریز ریزه که انگار تازه در اومده بود همه اندازه ایی هم بود خیلی کوچولو مث شکوفه طوری و یکم سایز بزرگ تر از شکوفه طوری و چندتا سایز بزرگتر ،بزرگترینشون اندازه ی یه هلو بود ( یعنی خیلی هم بزرگ نبود) همشون رنگاشونم قرمز بود اما چندتا ازون بزرگ ها کمرنگ تر هم بود توی خواب داشتم یه شاخه ایی ازون رو میکندم که پر از انارای ریز ریز و شکوفه طوری بود که بذارم کنار بدم به یه اقایی که خیلی دوسش دارم چندتا انار بزرگا باز شده بود و دونه انارشون مشخص بود یه دونه دستم بود که به نظر شیرین و خوشمزه نمیومد اما یکی اونطرف تر بود که دونه های قرمز داشت و به نظر خیلی خوشمزه میومد باز شده بود و روی دیوار افتاده بود
این خواب برای چند شب پیش بود من با همون اقایی که توی متن نام بردم 3 ساله دوست بودم و امروز متوجه خیانت و این حرفا شدم دخترم و مجرد

پاسخ
لینک۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۴:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احساسات زیادی به این اقا داشته اید و آرزوهایی که برای شما ثمری نداشتند. قبل از اینکه این ارزوها شکوفا شوند و اصلا میوه شان قابل بهره برداری باشد، شما او را از خودتان او را بریده اید. ( کندن شاخه) که به دلیل کارهای خود اوست. از بعضی کارهای او خوشتان می آید و از بعضی اصلا خوشتان نمی آید. رابطه شما با او ثمری ندارد که بخواهید بگویید به عشق و ازدواج منتهی شود. شکوفایی لحظاتی کوچک و عاشقانه بوده است و بس. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱:۰۱
Frzn

Frzn : خانم هراتی
من چند شب پیشا خواب دیدم توی خونمون یه درخت اناره ،تو حیات یه بلندی بود من رفته بودم رو اونجا که مثلا اونجا دراز بکشم دیدم درخت انار پر از انارای ریز ریزه که انگار تازه در اومده بود همه اندازه ایی هم بود خیلی کوچولو مث شکوفه طوری و یکم سایز بزرگ تر از شکوفه طوری و چندتا سایز بزرگتر ،بزرگترینشون اندازه ی یه هلو بود ( یعنی خیلی هم بزرگ نبود) همشون رنگاشونم قرمز بود اما چندتا ازون بزرگ ها کمرنگ تر هم بود توی خواب داشتم یه شاخه ایی ازون رو میکندم که پر از انارای ریز ریز و شکوفه طوری بود که بذارم کنار بدم به یه اقایی که خیلی دوسش دارم چندتا انار بزرگا باز شده بود و دونه انارشون مشخص بود یه دونه دستم بود که به نظر شیرین و خوشمزه نمیومد اما یکی اونطرف تر بود که دونه های قرمز داشت و به نظر خیلی خوشمزه میومد باز شده بود و روی دیوار افتاده بود
این خواب برای چند شب پیش بود من با همون اقایی که توی متن نام بردم 3 ساله دوست بودم و امروز متوجه خیانت و این حرفا شدم دخترم و مجرد

پاسخ
لینک۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۳:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز تعبیر شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۲:۰۱
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت